Як міряти?• 08 января 2024
Какие мужские имена у вас ассоциируются с бабниками?
Капризуля• 08 января 2024
Ответ дляПослушная
Никакие. Но вот Вов не люблю. Все, кого встречала с этим именем, немного того 🤨
Але не бабники, хоч і ’того’.
Капризуля• 08 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Еще и имя какое противное
Чого це? Князь Володимир, наприклад, хіба погано звучить? Якщо Вовік, то так, не дуже.
Капризуля• 08 января 2024
Ответ дляФима Собак
Володимир. Всі бл@дуни
Не всі, тільки ті, що Вам зустрічалися.
Триндю-бриндю• 08 января 2024
Ответ дляКапризуля
Он давно жил)
Капризуля• 08 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Он давно жил)
Він не один з таким ім´ям, в мене чоловік Володимир, мені подобається його ім´я.
МаксХмара• 08 января 2024
Ответ дляКапризуля
Ніхто чомусь не написав, як в пісні, ’а Борька бабнік’..
Сколько вы тех Борек в жизни встречали?))) Я вот двоих и один из них бабник. Кстати, получается 50% Борек бабники
Капризуля• 08 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Та я й не пам´ятаю, от Борисівни чи Борисовичі на роботах були, знач в теорії, таки існують.. в мене і Сірож знайомих зараз немає, в дитсадочку був, 42 роки тому, ой, я його любила.. таки бабнік.
Триндю-бриндю• 08 января 2024
Ответ дляКапризуля
Писала именно про Вову
Не виправдовуюсь• 08 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Серёжка скорпион
І я такого Серьожу скорпіон знаю. Бабник вищого левела.