Туфли в чешуе• 08 января 2024
Что лучше, открыть депозит в моно или купить долларов?
Результат:
вже голосів:
79 (82.29%)
Доллар купить
17 (17.71%)
Депозыт
Ласую колобками• 08 января 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
От коли ви свої ідеї реалізуєте, тоді і будете писати про пасивний дохід, поки що то лише мрії
Де написано про пасивний дохід що він є в мене ?
Чітко відповіла автору
Що купую дол 200 та сто евро щомісяця на курс не дивлюся
Щоб зробити собі пасивний дохід
Не пишіть того чого не має
Мріяти ніхто не забороняє і вам
У вас ані мрій ані цілей ані покупок в нз
Я все реалізовую завжди
Те що планую
Чітко відповіла автору
Щоб зробити собі пасивний дохід
Не пишіть того чого не має
Мріяти ніхто не забороняє і вам
Я все реалізовую завжди
Те що планую
Правильно_Валерчик• 08 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Чітко відповіла автору
Щоб зробити собі пасивний дохід
Не пишіть того чого не має
Мріяти ніхто не забороняє і вам
Я все реалізовую завжди
Те що планую
Чітко відповіла автору
Щоб зробити собі пасивний дохід
Не пишіть того чого не має
Мріяти ніхто не забороняє і вам
Я все реалізовую завжди
Те що планую
Хто вам сказав, що в мене нема мрій і покупок? В мене була мрія,купити власне житло,я багато років збирала кошти, але життя весь час вносило свої корективи. Наразі я вже живу у власній квартирі. Знаєте,як кажуть, ’не кажіть гоп, поки не перестрибните’
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Мені в минулому році, що нарахували те і зняли. В цьому році в ці ігри вже не граю.
Минулого розу так купляли вплюту, немає вже давно сенсу в відсотках
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Купую щомісяця по 200 ує і сто євро
На курс не дивлюся
Просто збираю гроші як нз
За пару років створю собі пасивний дохід
На курс не дивлюся
Просто збираю гроші як нз
Пасивний дохід - якій? Розскажіть будь ласка
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляГорда пташка
Пасивний доход - це коли гроші працюють без вас. А ви відкладаєте подушку фінансової безпеки. Я теж таку маю. Близько року можемо прожити не сильно змінюючи звички та рівень життя. А відкладала колись як ви, щомісяця. Але відкладала еквівалент потрібної суми в гривні. А валюту купувала на найнижчому курсі. Але я курс валют відслідковувала близько 5 років.
Як ви його відслідковували , курс валюти?
Ласую колобками• 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
16 років як маю дві кавʼярні , дві ігрові , центр розвитку
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
интересно а где их можно потом снять? Наверное банки партнеры? У них же нет отделения. А если через приват, а-банк, то вы их потом и забрать не сможете, так как они дают старые и страшные купюры
Райффайзен банк, Украсиббанк еще есть. И оба эти банки крупные, с иностранным капиталом и предлагают валютные депозиты. Райф через приложение дает купить без депозита вплюту на 50 тыс нрн в мес.
Горда пташка• 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Курс Приватбанку в щоденник заносила, курс Нацбанку.
Плюс надходження грошей МВФ.
До війни дуже видно були в графіку курсові коливання. Тому завжди долар купували на самому дні.
Плюс надходження грошей МВФ.
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляГорда пташка
Плюс надходження грошей МВФ.
Дякую щиро. Теж цим займуся