Попа как у Кардашьян• Изменено 08 января 2024

Коридор слишком тёмный, как освежить?

Обои в коридоре серокоричневого цвета, коридор темноват. Пол светлый. Думаю может прихожую поставить светлую?
Без комплексів• 08 января 2024
Добавить освещения. И лучше обои сменить на светлые
ФФФФристайла• 08 января 2024
зеркала и свет
ПотеряласЯ Я...• 08 января 2024
Автор, вибачте, теж цікаво, бо були. в мене поклеєгі шпалери колись, камінці, темні, непогано, але теж темнувато. Змінили на світлі, які стали в плямах через роки два . Ще раз змінили, якісь зеленкуваті, з геометричним малюнком. І теж вже страшні. Думаю, що його купити і поклеїти, щоб і в міру світлі, і не бруднилися швидко? (миючі клеїла, правда недорогі, фігню)
Життє Бентежне• 08 января 2024
Так намучалася з тими шпалерами, що пофарбувала всю квартиру в білий колір і забула про цей головний біль.
Гравіцапа• 08 января 2024
Світлі шпалери мийку, додати освітлення, можливо дзеркала
ВільнаНазавжди• 08 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Купуйте хороші дорогі шпалери, яку можна мити.
Грандеко, Марбург під венеціанку.
from Ukraine• 08 января 2024
Да, поставить светлую мебель и добавить освещение
Люблю ВалЄру• 08 января 2024
Пофарбуйте по шпалерах зверху.
Заела_пластинка• 08 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А как вы стену готовили под покраску? Сама пока шпаклюю стены после старых обоев, и думаю что дальше делать, снова обои или краска. Но прямо на шпаклёвку не покрасишь, она грубовато смотрится, нужно шлифовать
ПотеряласЯ Я...• 08 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Грандеко, Марбург під венеціанку.
Дякую, вони мені дорогувато, але рулон чи два треба якось купити.
ВільнаНазавжди• 08 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В п´ятницю купувала. На грандеко зараз шикарні знижки на колекції минулих років. Є і по 750 і по 850 грн за рулон шириною 1,06.
На коридор багато дуже і не треба. Клеяться нормально, головне клей Пуфас взяти і добре стіну мастити, а шпалеру уже не треба.

Якщо Ви у Києві, їдьте на ринок Юність.
Успіхів!
Життє Бентежне• 08 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Чоловік вирівнював стіни під фарбування
ПотеряласЯ Я...• 08 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди

Якщо Ви у Києві, їдьте на ринок Юність.
Успіхів!
Дякую, ні, я в Кривому Розі, у нас мабуть в Епіцентрі тільки. В найближчому магазині шпалер тільки бабусіні варіанти. Є правда залишки в одному магазині, по 1чи 2 рулони, то може там і підберу, якраз і ціна непогана.
автор Попа как у Кардашьян • 08 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я клеїла самоклеючі цеглинки. Миються гарно