Творю чудеса• Изменено 08 января 2024
Плитка на підлогу глянець, сатин чи матова
Це потрібно на весь перший поверх будинку. І кухня і хол і прихожа.
Подобається під мрамор глянець біла з бежевим/ золотими прожилками. Але боїмося, що дуже слизька.
У сестри матова біла з сірими прожилками - виглядає постійно брудною. Сестра постійно її тре.
Светка-пипетка• 08 января 2024
В мене біла глянцева,вся плитка слизька,а глянець царапини видно,але глянець хоч гарно виглядає,раніше була як у вашої сестри,то не подобалась
Люблю ВалЄру• 08 января 2024
В нас матова сіра, мені вона теж постійно виглядає брудною. Краще глянець
КоКоКоКоКоКо...• 08 января 2024
мені не подобається глянцева плитка, до того ж ще й біла, на підлозі
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
і мені сатин ( напівмат ще хоч якось) а матова взагалі не подобається.
Подобається глянець
Зліпок ступні• 08 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
Подобається глянець
А мне вообще глянец не нравится.
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляvinika
Вы представьте сколько будете тереть глянец. Хотя да, очень эффектно. И даже не скользко, если не мокро
В квартирі була глянцева, мрамор, але типу мокко. То на ній взагалі бруду на було видно
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Така всюди і підлога і ванна і кухня
Ось таку такої і дивлюся
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляvinika
Я не про грязь, а о разводах.
Та не ній ні розводів ні волосин не було видно. Дуже виграшна була
Сладко-соленая• 08 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
Подобається глянець
Кожна волосинку, кожну пилинку буде видно. Готові драїти щодня?
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляСладко-соленая
Так а на якій не буде видно? Драїти не хочу
Сладко-соленая• 08 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
В мене сірувата під дерево матова-нічого не видно. Ну може якщо червоний капот ляпне то да.
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляСладко-соленая
Так не хочу під дерево (((
Сладко-соленая• 08 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
Так не хочу під дерево (((
То ж може є мрамор матовий?
Луноходик_Ик• 08 января 2024
Скользкая,вытрется глянец,местами,где больше трение,нагрузка,царапины….
Да и на любителя этот мрамор,в массе тяжеловато,вся в этих хаотичных линиях.
Но то уже такое,каждому свое..
Как нефиг делать• 08 января 2024
Творю чудеса
• 08 января 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я за глянець, він ефектно виглядає. Матова дійсно як брудна завжди.
Супер, а яка у Вас плитка?
Как нефиг делать• 08 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
Супер, а яка у Вас плитка?
Чесно, вже не памятаю. Ремонту 7 років. Знаю, що купляла на проспекті Перемоги в дворах приблизно навпроти Інтертопу. Якщо потрібно, в телефоні зберігся номер власниці.