сЛАдКОежКА• 08 января 2024

Сур мама

Читаю тему ниже и там многие пишут о сур мамах, типа это услуга как в туалет сходить, а кто не может или не хочет, тот нищеброд.
Я лично знаю сур мам, это неблагополучные тетки, которым я бы кота не доверила. Людей, которые воспользовались такими услугами не знаю в принципе.
У вас есть знакомые, которым выносили детей сур мамы?
Стриптизерка• 08 января 2024
Знаю сурогатну маму у якої дах поїхав після двох епізодів сур материнства. Тепер клієнт психіатра

Зато отримала 10 тис за кожен епізод))
Ксенияяяяя• 08 января 2024
А хто про це буде кричати на кожному розі? Це дуже особисте і нікого не стосується. Якби я наважилася, то знали б тільки ми з чоловіком
Аноним Советчик• 08 января 2024
Таку фігню написали🤦 Хто візьме неблагополучну жінку сур мамою? Там відбір, аналізи. Може в людей це єдиний шанс стати батьками.
миссДавеча• 08 января 2024
Моего ребенка вынашивала сурмама. Прекрасная женщина и я ей очень благодарна.
Помидорина• 08 января 2024
У меня знакомые не настолько богаты, увы. Но я делала эко, не так уж и дорого, вполне можно насобирать.
Стриптизерка• 08 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Благополучна не піде в сур мами
Аноним Советчик• 08 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
Благополучна не піде в сур мами
Чого? А бути сур мамою це соромно? А для вас благополучна, то яка?
автор сЛАдКОежКА • 08 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ну я знаю одну, может анализы у нее и норм, но у нее трое детей, дома антисанитария, она согласилась, чтобы детей содержать и кровати купить, потому что спать не на чем было. Ну не знаю насколько она благополучная
автор сЛАдКОежКА • 08 января 2024
Остальные тоже не далеко ушли.
Країна мрій• 08 января 2024
Всіх сурогатних мам, яких я знаю особисто, всі вони мають середню освіту, купу недоглянутих дітей, погані звички і тд.
В мене в селі на дачі одна жіночка вже мабуть втретє сурогатна. Я її стільки раз бачила з пивом в руках, що навіть не уявляю що там за дитина народиться :(((
Стриптизерка• 08 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Бо за три копійки гробити своє здоровʼя при здоровому глузді і маючи достаток ніхто не буде. Це тільки з бідності і великої нужди можна зробити.

Благополучна це в тому числі та, яка і достатку
Країна мрій• 08 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
А хто благополучний піде в сурогатні?
Ксенияяяяя• 08 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
Благополучна не піде в сур мами
Для когось це просто робота, як і проституція, на приклад. Погляньте на деяких ескортниць і скажіть, що вони не благополучні, в порівнянні з благополучним офісним планктоном по вигляду і прибутках
Пишу, не читаю• 08 января 2024
Ответ дляКсенияяяяя
Вы бы из дома не выходили? Все равно же друзья, родители видят вас с животом, потом без. Вопрос куда делся ребенок?
Вообще, к этому отношусь нормально, если обоим сторонам это подходит. Но все же не уверенна, что адекватный человек согласится на такой подвиг. Это как своего ребенка отдать чужим людям за деньги.
Країна мрій• 08 января 2024
Ответ дляКсенияяяяя
Рівень відповідальності різний.
Проституька відповідає тільки за своє здоровʼя, сурогатна - за дитину і за своє
Стриптизерка• 08 января 2024
Ответ дляКсенияяяяя
80% повій в дитинстві були зґвалтовані. Стільки ж зазнають насильства від клієнтів. Ну такий собі вибір))) навряд то поклик душі. Це фінансова нужда! Благополучна жінка в повіі не піде
автор сЛАдКОежКА • 08 января 2024
Ответ дляКсенияяяяя
Ну вот девушке, о которой я выше писала после второго эпизода удалили матку, было жуткое кровотечение, она чуть не умерла. Разве это можно сравнить с сытой эскортницей?
С придорожной проституткой, да.
100pudov• 08 января 2024
Сур мам не знаю, но знаю две семьи,которые воспользовались их услугами. Прекрасные здоровые дети, все условия соблюдены.
Ксенияяяяя• 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Питання було про маму, яка скористалася послугами сурмами. Я одного виносила, було дуже важко, + 3 викидні. Я по інший бік, ніж Ви написали
100pudov• 08 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
С придорожной проституткой, да.
Эта работа связана с рисками, но это не единственная работа где можно потерять здоровье или жизнь
Там-тарарам• 08 января 2024
Кому як пощастить. Я певний час працювала перекладачем в приватній медичній клініці, яка займалась такими програмами. Клієнти - в основному іноземці. Так, в основному ці жінки - так скажемо, не зовсім благополучно. З усіма витікаючими, як то кажуть. Можуть і палити, і вживати алкоголь під час вагітності, іноземці їх не в змозі перевірити, як правило. Але траплялись і виключення - дуже хороші, позитивні, порядні жінки-одиначки, наприклад, яким просто потрібні були кошти на щось - авто, на освіту дитині, покращити житлові умови.
Ксенияяяяя• 08 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
С придорожной проституткой, да.
В кожній професії свої ризики
100pudov• 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Обычно, на тех сроках когда становится заметно, сур мама переезжает туда, где ее не знают. Практически всегда, будущие родители оплачивают жилье на период беременности
100pudov• 08 января 2024
Ответ дляТам-тарарам
Тогда вы знаете, что эти женщины, обязаны периодически или по требованию сдавать анализы на алкоголь, Никотин, наркотики
Пишу, не читаю• 08 января 2024
Ответ длямиссДавеча
С людьми которые ждут ребенка все понятно.
Для меня, например, не понятна другая сторона. Как можно отдать ребенка, которого выносила, там же гормоны штырят, организму не объяснишь, что это твое, но как бы не очень. И отдай потом своего ребенка. Как??
Там-тарарам• 08 января 2024
Ответ для100pudov
На жаль, цього правила дотримуються далеко не в усіх клініках. Останнім часом з´явились багато дрібних ’кишенькових’ клінік, які цим займаються. Вони не контролюють ці питання, більше того, через брак сурмам, можуть брати на програми відверто сумнівних жінок, головне - щоб там не було ВІЛ, гепатитів, сифілісу.
Там-тарарам• 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Роль гормонів дуже переоцінена. Чесно, я навіть свою власну, народжену мною дитину, почала сприймати як свою, десь через місяць тільки. Причому народжувала у віці 30+, вже досить свідоме материнство.
Продаю витрішки• 08 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Она принимает наркотики, пьет, курит? В чем не благополучность?
Пишу, не читаю• 08 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
С придорожной проституткой, да.
Придорожная проститутка тоже не факт, что от старости умрет. И в этом случае о благополучии вообще речь не идёт. А сур.мама по идее человек физически и психически здоров.
Там-тарарам• 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
На предмет психічного здоров´я їх ніхто точно не перевіряє.