А шо сталося?• 08 января 2024
А как тут ники дают?
Кто точно знает - автоматом ник устанавливают или вручную админы?
Радостина• 08 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Купувати треба. Вам прайс скинути?
Мені скиньте, а тошопапала вєчна
Запароленое одеяло• 08 января 2024
Иногда попадаются не в бровь а в глаз, и не замечала, чтобы повторялись, прикольные ники, кто придумывает - привет вам
Не вмію заміряти• 08 января 2024
Ответ дляРадостина
Мені скиньте, а тошопапала вєчна
А нема чого сто тем клепати і дві тисячі коментів. Не напасешся тут на всіх
А_мій_самий_самий• 08 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
читала в якійсь темі, що колись усім форумом пропонували варіанти для цієї бази анонімних ніків, це правда ??
Котогосподиня• 08 января 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Правда.