Я таке знаю• 08 января 2024

Вы бы уехали на моем месте сейчас?

Проголосуйте, пожалуйста.
Лучше без комментариев.

Если бы вы были одна с ребенком в Киеве. Мальчик подросток. Жилье свое есть. Работа есть. Авто нет.
Родственников ноль. Друзья все разъехались. Финансовая подушка есть. Рассматриваю Норвегию или Германию. Но тогда увольняться придется.
Страшно сделать неправильный выбор
Результат:
вже голосів: 691
422 (61.07%) Уезжать
269 (38.93%) Оставаться
КвартираЧья• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Середня , для більшості хороша
Тисяч 20?
Пополняю_Карму• 08 января 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А зачем уезжать, если тут все есть?
Вы откуда такие странные вопросы задаёте?
Весела моль• 08 января 2024
Проголосовала за ’уезжать’
Я уехала в Скандинавию
Сыну 14, живу в Киеве, большая квартира в новострое.
Уехала из-за ребёнка. Европа наш запасной вариант. Всё будет хорошо после войны - вернёмся. Если нет - ко времени поступления в ВУЗ выучит местный язык и адаптируется.
Хачапууури• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
А что берут украинцев? А какая мин.зп у них ? Думаю,нам, украинцам минималка светит только (
Про Німеччину:
Все залежить від рівня нім. мови.
Лагєр- це страшний сон.
Якщо розглядаєте Німеччину- шукайте самостійно житло в тій землі, що приймає.
Волонтерів зараз не має, розраховуйте на власні сили. Тобто якщо 2 роки тому в любій інстанції чергували перекладачі, часто русня, то зараз перекладач 10 € за годину. Якщо норм англ.мова- це вже добре, німці доволі легко переходять на англ. і вона в них зрозуміла.
Найкращий варіант їхати до когось, щоб допомогли з оформленням.
Або через табір.
Перспектив залишитись у Франкфурті Штутгарті, Мюнхені мало.
Якісь невеликі міста, часто села.
Тому вам і пишуть, що Німеччина- це нудьга.
Але реально фін.підтримка біженців на високому рівні. Тут потрібно Німеччині подякувати.
Просто каралева• 08 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Я не розумію цього… маючи налагоджений побут, роботу, квартиру, якесь своє життя… отак зриватися і їхати в нікуди? Заробляєте добре, ще й мабуть не фізичною працею.

Якщо боїтеся обстрілів, то знайдіть поруч укриття та ходіть туди. Але отак їхати в нікуди, жити десь в бараці з циганами, їсти баланду і спати з відкритим оком, щоб телефони не покрали - заради чого?

Починати життя спочатку, в новій країні ніхто й ніщо, мови нема, батрачити десь якусь рибу розбирати на кишки та голови по 15 годин на добу, щоб лише проплатити житло та їжу…

От заради чого???

Їдуть або ті, хто все втратив, або ті, хто й тут нічого не мав, або до родичів-друзів, або за роботодавцем. Тоді є шанс влаштуватися.

В вашій сттуації я не бачу жодного аргументу.
І я, і друзі виїхали маючи житло, машини, роботи або бізнес в Україні. Хтось повернувся, багато залишилося. Але в таборі ми не жили і власність не охороняли
Ищу-брожу• 08 января 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Мені дуже класно було в Польщі і дітям, шуолу досі згадують. Працювала на англомовній посаді.
Підкажіть, будь ласка, яка у вас спеціальність, як шукали роботу там? Мене з англійською але без польської не хотіли брати(
ЭтаваНиМожетБыть• 08 января 2024
Ответ дляМольфарочка
а можна детальніше про ’на схеме’? Ви про ті складні закони і відчитування за усе перед (соц.орієнтованою)державою?
*на з´омі*, перепрошую, автоматично виправилось.
Пузата Хата• 08 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Да,я в Польше уже нашла 1к за 50т.евро ,будет готова в конце 24-начале 25 года. Пригород Варшавы. Метро рядом. Но я решила оставаться в Украине. По причине жилья. Здесь за 50 т.я смогу неплохой дом купить) А жить в собственном доме,возле красивой природы- моя самая большая мечта.
Какой город в Украине? У меня Киев, за такие деньги ничего не купишь
ЭтаваНиМожетБыть• 08 января 2024
Ответ дляПузата Хата
Пригород Варшавы. Если точнее- даже в черте Варшавы.
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляМольфарочка
зачекайте, а що хіба в німеччині проводний не завжди безлімітний?) водафон наприкла, який за 45євро.. але так, гальмує...

а який в вас оператор в берліні?
Як Вам взагалі Берлін?
За скеільки реально окрему однушку зняти? чи реально там ьез мінімального терміну дії контракту зняти? бо в Європі ж часто мінімцм на рік контракт, а в Німеччині, знаю, що бувають мітфертраги і на 2 роки без права на кундігунг часто
Не знаю) Я взяла перший який у рекламі побачила у ящику коли ми переїжджали) У нас теж Водафон, але трошки дорожчий. Не гальмує, але може декілька разів на місяць вимикатися на декілька хвилин.
Оператор -- Ортел Мобайл.
Нам ок у Берліні, бо тут дуже багато чого намішано як у культурному плані так і серед людей) Експати, туристи... можна відчути себе не чужим, бо тут усі такі)))
Ціни різні. Дуже залежить від району, від дома, виду опалення та подачі води, ну і апетитів власників. Якщо довготривалий то мінімально ~ 300 кальта (це з вбс) +150-200 зверху+світло. Помісячно звісно що дорожче, часом, набагато.
Так, тут 2 роки контракту -- норма. Якщо без нього, то можете ціну на 2 множити.
В Берліні дуже складно з квартирами. Оті жарти та меми де черги на перегляд показують, не жарти. Німці самі, часто, винаймають кімнати та місяцями нормальне житло шукають. Якщо будете їхати, налаштуйтеся, що на деякий час пошук квартири стане вашою роботою.
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
А работу нашли в Германии онлайн? Или с какой страны работодатель?
Я приватна підприємниця у Німеччині та в Україні. Та перша робота була у наймі за обмеженим контрактом, мене взяли щоб закрити проект. Знайшла, як не дивно, у ТГ)
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляМольфарочка
ну, на рівні 5го класу - це ддуже непогано для першого часу, як показав досвід з анлійькою, яка в стресі згаддалася попри непрактикуваня..
а як це розблокували рахунки? чи Ви про якісь закордонні рахунки, а не український? я чула що для внз має бути блокований рахунок..

тобто якщо вона понад півроку буде, то ій прийдеться прожиьті півроку виплатити податок? чи той час не враховують? а от з наступних півроку треба вже буде і німеччині платити?

а з України з якого міста Ви, якщо не секрет?
Гутен Морган, гутен тан, гутен абенд, гуте нахт-- оце був мій рівень))) Але у мене англ.ок, а у дитини дуже ок, тому так, було легше.
Усі наші рахунки заблокували з початком війни один з колишніх партнерів. Це персональна історія, не пов´язана з тим, що ми виїхали. Ні, внж не вимагає блокування рахунків.
Наскільки я пам´ятаю, треба сплатити за весь термін проживання, але це не точно.
Миколаїв.
дамаАмстердама• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Де жити в Польщі, Чехії? Житла немає
В Польщі я була.. ад
А де будете в Німеччині? Медицина там жах
ЯНаПэПэ• 08 января 2024
Ответ дляПросто болталка
Столична Варшава зі столичними цінами так собі для порівняння
Я в Україні теж живу в столиці з столичними цінами, то з чим мені Польщу треба порівнювати? Немає в Києві студій по 35тис грн навіть на Печерську.
MacOS-ница• 08 января 2024
Автор, я не знаю ни одного человека , кто уехал в Германию и не устроился. Устроились хорошо все. Учат язык, кто-то работает , дети в школе, кто работает зарабатывают прилично + государство помогает с жильем . Езжайте однозначно . Не издевайтесь над собой и ребенком. Вернуться всегда успеете . Дайте шанс сыну на нормальную мирную жизнь
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляВесела моль
Проголосовала за ’уезжать’
Я уехала в Скандинавию
Золотые слова 👏
автор Я таке знаю • 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Благодарю вас сердечно
автор Я таке знаю • 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Меня только лагерь пугает, больше ничего
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляПросто болталка
Да что делать в той голодранской Польше? Миллионы поляков сбежали на заработки в Англию, Германию
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Пару недель перетерпите ради будущего вашего сына и вас. Ничего там нет ужасного. Ужасно описывают , а по факту будет нормально , и переселитесь потом в свою квартиру
автор Я таке знаю • 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Спасибо вам за поддержку
Божа кульбабка• 08 января 2024
В залежності, скільки років хлопцю. До 17 сиділа би в Києві. Тут друзі у сина, тут йому легше.
Божа кульбабка• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
У нас с вами один в один все
Как про меня написали
Сыну 12 только
Тоже в Польше батрачила и вернулась
Но не могу тут, тревожно очень, панические атаки просто ужас
Прочитала, що 12. Моєму також 12. Друзі, футбол, передпубертатний період.
Аби було 17, ближче до 18, то виїжджала би.
Сподіваюсь, все налагодиться.
Тримаймося!
Вишня на торті• 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Если бы пару недель... вы точно о Германии пишите).
Только регистрация в лагере столько времени займет. Потом пластик в миграционной, от месяца и более, а без этих документов ни выплат, ни жилья не будет
Княгиня пітьми• 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
если зарабатываете в Германии прилично то государство уже не помогает с жильем, сам оплачиваешь себе жилье
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Не сделаете - будете жалеть потом. Вы не слушайте тех , кто говорит как за границей плохо , и как хорошо жить под обстрелами , и ничего они не бояться.🤦‍♀️ Или смайлы смеха ставят. Только смех этот -истерический . Просто многие выехать не могут из-за обстоятельств, могли бы - уже б бежали с Украины роняя тапки . А у вас ситуация другая , вы свободно можете выехать. Я тоже с Киева, с большой своей квартирой в новостройке и с собственным новым офисом , и сын у меня 13 лет Я вывезла и выехала себя и ребенка. Я не готова сидеть под ракетами и сиренами и ребенка подвергать риску . Та ну нах. Живу в великобритании , снимаю большую трешку квартиру, машина, зарабатываю 2800 фунтов стерлингов в месяц , аренда 600 фунтов так еще государство докидывает мне помощь маме одинокой с ребенком 400 фунтов , итого 3100 в мес . Если вы будете 2000 фунтов зарабатывать- то 680 фунтов еще докинут . И сдайте свое жилье кстати, оставьте эксклюзив риэлтору и подпишете онлайн + еще денюжка будет .
Налогообложу• 08 января 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Кума моя с ребенком там сейчас, прям с кучей своих родственников переехали туда, с детьми. Дети ходят в садик, взрослые на курсы языка. Пока им нравиться.
И моя знакомая там, нравится
автор Я таке знаю • 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Благодарю вас!
Весела моль• 08 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
В 17 може бути ще гірше.
Крім друзів може ще дівчина з´явитись

Треба кудись вступати - мови немає, не асимільований.
Чим раніше виїхати, тим краще.
Після війни завжди можна повернутись. Вірніше так: треба ще постаратися щоб не повернутися після війни.
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляПримарочка
Їхати, але не в Норвегію і германію з підлітком.
Польща, Чехія, словацькій, легше вивчити мову і інтегруватися.
🤣🤣🤣 как стеб выглядит