Шалена невинність• 08 января 2024

Піхта Нордмана валяються

Була сьогодні в центрі Люкса. Красиві таки, шкода. Бачила відео в нас вроді по 200€ їх продавали
delphoto
Чорнобаївка• 08 января 2024
В смысле валятся?
Их вывезут часть в зоопарки, часть на переработку.

автор Шалена невинність • 08 января 2024
Ответ дляЧорнобаївка
В смысле валятся?
Знаю що утилізують, але таки вже гарні
Чорнобаївка• 08 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Знаю що утилізують, але таки вже гарні
И что? Их миллионами выращивают и миллионами утилизируют каждый год.
И она не желтеет и не сыпется - в этом ее плюс, но при этом сухая уже.
Ванна Тазиковна• 08 января 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Сиплеться просто трохи менше)
Чорнобаївка• 08 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Сиплеться просто трохи менше)
У меня восьмой год стоит по месяцу и не сыпалась ни разу.
Снежнакомка• 08 января 2024
Шкода всіх зрубаних ялинок. Дикунський звичай , принесений москалями. Наш дідух кращий
Аленький носочек• 08 января 2024
Як мені подобається моя штучна ялиночка. Ідеальна висота, густота, вигляд! Помила, склала і до наступного року
Чумачечая Весна• 08 января 2024
Ответ дляАленький носочек
Дякую 🙏🏽 В нас давно теж тільки штучна.
Фантазерша• 08 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
Дідух це зрубана пшениця Живі ялинки це якраз еко варіант у всьому світі

ЯяяКакаджамбо• 08 января 2024
Ответ дляАленький носочек
Щороку однакові піраміди синтетичні, які через пару років будуть на смітнику і столліттями, як не тисячиліттями розкладатись
Всех в сад• 08 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
ну по факту це може один з найкращих способів лісогосподарствам якось утриматись на плаву, ялинки вони вирощують спеціально, на відведених територіях, там де зрубали засаджують нові.
а на виручені гроші можна і за лісами доглядати і тварин підгодовувати. навряд чи з бюджету велике фінансування у них
Снідаю авокадо• 08 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
Дерева то відновлювальний ресурс
ТЕС які палять дровами продають електрику по зеленому тарифу!!!
Ванна Тазиковна• 08 января 2024
Ответ дляЧорнобаївка
У мене після трьох тижнів починає сипатися і вєткі опускає) і теж 4 рік підряд
Ванна Тазиковна• 08 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ото ви гонітє, по всьому світу ставлять ялинки і їх спеціально вирощують для того)
Пластик набагато гірше в плані екоресурсів
Чорнобаївка• 08 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
При чем москали ко всему миру?
Вы реально считаете что в мире ставят рождественскую ель благодаря Москве?
Ответ дляСнежнакомка
Дідух теж зрубаний?