Потринділиця• 08 января 2024
Які переваги для приїзду і перебування в США по ю4ю?
Тобто лише різниця в тому, що до війни треба було спершу отримати візу. А по фінансовим моментам все один в один?
В чому переваги програми ю4ю?
Якщо для самотної людини все одно нема пільг, спонсор - все одно фактично то формальність, бо то все одно треба шукати житло самостійно.
Чи є якісь вагомі плюси щодо тривалості перебування, щодо податків (бо ніби їх не платити можна перший час, якщо ти маєш фоп в Україні)?
Буду дуже вдячна!
Чого питаю, бо хочу в США, але фінансової подушки нема. Тож, може вийде вже після закінчення програми ю4ю.. Чи таки легше буде , якщо встингу по програмі?
В чому переваги програми ю4ю?
Буду дуже вдячна!
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
В кожній країні є свої нюанси з легалізацією. Одним з головних критеріїв є офіційне працевлаштування або навчання.
ну навчання дуже дороге(( мене до речі цікавить..
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
А статус tpc? Или как то так
Родственники получают сейчас, говорят это шанс остаться в Америке
а що то?
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Каким образом разрешение на работу и официальное трудоустройство или очное обучение влияет на легализацию и получение перманентного ВНЖ и гражданства? Истек срок действия разрешения на работу, его не продлили если война закончилась - на выезд. То же самое с учебой.
а хіба зараз безкоштовно вузи?
бо я дізнавалася - дуже дорого. я правда про друге вище в 35+..
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
Через рабочую визу это либо участие в лотерее, где разыгрываются такие визы, а это не факт что ты ее выиграешь и это не дает право на ПМЖ. Либо ты должен быть квалифицированным специалистом с образованием и хорошим английским. Вы же понимаете, что далеко не у всех есть английский, диплом, который пригодится в США и далеко не каждый с дипломом является ценным специалистом, для которого найдется работодатель, готовый заморочиться подачей петиции на рабочую визу.
Друзья консультировались с адвокатом. Стоимость услуг 12-15 тыс $ без каких либо гарантий. Отказать могут легко.
Повторюсь, если бы было так все просто, уже давно представители многих стран легализировались бы и им не продлевали бы годами TPS.
Мои друзья он мед брат, который учился во времена СССР и не работал никогда по специальности, она бухгалтер украинский. Английский -0. В Украине у них бизнес много лет никак не связанный ни с медициной, ни с бух учетом. У них нет шансов получить рабочую визу для квалифицированного специалиста. У первого нет опыта, у второй он не релевантен для американского рынка труда. А возраст уже 45+.
У них надежда только на продление TPS.
Это я только один пример привела. Другие плюс минус о том же.
Рабочие визы не выдают всем подряд, иначе из получал бы каждый желающий.
У них надежда только на продление TPS.
а тут вище про візу талантів писали. у мене просто якщо закрутиться все добре то може як раз по тим напрямкам і вийшло б
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
У них надежда только на продление TPS.
а розкажіть ббудь ласка про вік. от в німеччин також мяко(хоч на рівні закону типу нема ейджизму) натякають людям 45+, що ’песенка спета’... мабуть в америці так же? мені правда ще і не 40, але все ж таки..
Море Щастя• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
У них надежда только на продление TPS.
Ну я пишу как у меня на работе, много рабочих виз и через них делают гринку. Как где-то у кого-то я не знаю
Чесно брешу• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Нет, я про возраст написала только в том смысле что идти учить язык, а потом еще и образование получать это уже в таком возрасте проблематичнее. Не в плане возможностей, а потому что надо работать, чтобы семью обеспечивать. А тянуть и работу, и учебу далеко не каждому под силу. Хотя возможности такие есть.
Я сужу по друзьям, им достаточно нелегко даже базовый английский дается. И не легко совмещать работу с индивидуальными занятиями. А если еще и в колледж идти, это вообще сложно представить.
Чесно брешу• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Может, но надо все взвесить, хорошо подготовиться и приготовить тысяч 15$
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
та хоча б 5)
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
якщо є грощі на репетитора оеально гарного, то ніколи не розуміла ну як мможна не вивчии мову. в мене завжди складноші були як раз те що то там не вистачило грошей на більш ефективний і швидкий метод освіти, то там. а самоосвіта на жалт жуже часто то ізобретеніє велосипеду. за півроку з гарним репетитором при великому запасі глів але напрочь забутою граматикою (точніш, ніколи системно не вчившоюся) реально стати на повноцінний В2. повторюсь: коли слов запас гарний. в мене от як раз слів купу знала бо з 1го класу вчила, в універі.. але ніколи не було репетиторів а в школі граматика формальна була. так от свідомо її по полкам коли розкладе репетитор - то за півпку практикування грамат конструкцій і злитної вимови реально В2 мати
Чесно брешу• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Знаете, когда ты с 4 утра на связи со своим украинским офисом, потому что надо решать вопросы, потом еще до вечера занимаешься американский работой, а еще и домашние дела никто не отменял, то такие вопросы не возникают. Плюс с возрастом возможности запоминать становятся весьма более скромными. Я раньше с мужа смеялась, а теперь мне уже не смешно)
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
може.. просто в мене ніколи не було розкоші такої як репетитор, і тому я коли іноді щось майже персональне в навчання, то витягую звіддти по максимуму, бо знаю що такі послуги дефіцит))
а в якому місті Ви? давно?
Чесно брешу• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
а в якому місті Ви? давно?
Пригород Филадельфии. 1,5 года с перерывом на поездку в Украину на 4 месяца.
Не заздріть тьоті• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
В США є і безкоштовні або майже безкоштовні програми в паблік коледжах. Але це не буде модна та престижна спеціальність. Треба вивчати це питання, ви я бачу зовсім не цікавилися.
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
той напрямок в універі на 2гу вищу -дуже затребуваний. і вік 35+. наприклад в німеччині ісля 35 не буває вже спитендій і т д..
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
а Ви не по програмі ю4ю? чи таки про перебуванні по ю4ю можна в Україну їздити? бо ж аж 4 місяці в Україні - то мабуть не по ю4ю?
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляNa kablukah
В этой группе кидали таблицу
дуже дякую! здивувала що найбільше ніштякові то як раз цікавлячі мені нью-йорк ікаліфорнія. там і безкоштовна медична страховка для усіх верств.. що не завадить якщо і так з коштами на перший час важкувато буде
Чесно брешу• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Я с мужем воссоединялась и грин карту получила по приезду, поэтому могу ездить. А U4U оформляла родителям, плюс семья сестры, друзья по U4U приехали.
Пушап Мі мі• 09 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
В США не оформляют беженство украинцам автоматом. Беженство это совсем другой путь. Рабочая виза это весьма призрачно для большинства людей. И требует немалых денег. Брак это самый легкий способ. С минимальными затратами. Поэтому я его упомянула.
Всі українці, що перебували в США на 1 (здається) серпня 2023 року мають право податися і перейти на tps, при цьому залишаючись на u4u. Tps до квітня 2025 року, і подовжується автоматично. Це офіційний статус, на відміну гум.паролю по u4u.
Чесно брешу• 09 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
TPS не продолжается автоматически, для его продления специально уполномоченный орган принимает соответствующее решение. Если в 2025 году оно будет принято, TPS будет продлено, если не будет принято, то продления не будет.
Кто прийдет к власти и какие решения будет принимать, пока никто не знает.
Пушап Мі мі• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
По u4u є програма в паблік коледжах, що дозволяє безкоштовно пройти курси і отримати професію. Перелік професій так собі, але як старт може бути.
Ще, проживши в одній ерії рік чи два (в різних штатах по різному) ви зможете навчатись в паблік коледжі, і оплата буде як для локалів - 1-2 тис з семестр, це копійки.
Пушап Мі мі• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Віза талантів це ж не просто ’а я голосно співаю’. Це офіційно підтверджені досягнення, перемоги в конкурсах, змаганнях високого рівня, чи, наприклад, канал на ютубі з 100+ тис підписників.
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
оо, канал на ютубі з 100тис підписників потрапяє туди?! супер) бо вже майже близько)
Пушап Мі мі• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Принаймні можна спробувати.
Знайома знайомої бьюті-блогер, років 5 тому подавалась на О-1, в неї канал на ютубі тоді був якраз 100000 з чимось. Не цікавилась, може зараз щось і змінилось в вимогах.
Але майте на увазі, що О-1 не дає права на отримання грінки чи громадянства, це просто варіант робочої візи, яку видають на 3 (якщо правильно пам´ятаю) роки, і яку подовжують тільки якщо є прогрес в досягненнях.
Потринділиця
• 09 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Принаймні можна спробувати.
дякую! а це лише для англомовних блогерів?
Пушап Мі мі• 09 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Наче ні.
Принаймні та блогерка, про яку я вище писала, взагалі російськомовний канал мала.
Веселуха Муха• 10 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
У них надежда только на продление TPS.
Подскажите, а Ваш друг, который мед-брат, работает в медицине?
Сложно ли в США иммигранту попасть в медицину?
Веселуха Муха• 10 января 2024
Ответ дляПотринділиця
я тут якось писала іншу тему. в мене хоч дитини нема, але є кішка)) в Україні нема кому залишити доки я пробуватиму в США. тому з житлом можуть бути нюански при знятті, бо з тваринами важче ніж з дітьми зняти житло)
Очень часто слышу, как уехали в США с котом и собаками. Из-за чего у меня сложилось мнение, что животные в США - вообще, типа, не проблема.
Чесно брешу• 10 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Нет, он в медицине никогда не работал. Но я где-то мельком видела, что в Филадельфии или в штате Пенсильвания в целом, легче медсестрам подтвердить образование.
Погуглите, может найдете нужную информацию.
Потринділиця
• 10 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
ну, якщо з грошима ок і одразу можуть зняти житло нормальне, то не проблема, а якщо їхати з 3-5тис доларів, то перший час кантуватися десь з твариною - не факт що вдасться без стресу для тварини