Isidda• 08 января 2024

⚠ Та не мерзніть. Здохніть.

на войнушки деньги есть.а попу помыть нечем
VivaForever• 08 января 2024
а как же Москва? у них там тепло и богато

E-ducate• 08 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
у кого есть желание, отсюда и вниз :)
https://t.me/podolsk24life/4423

комментарии открыты :)
Дякую! Давно нічого цікавого не читала
З 4 січня немає опалення, москалі пишуть ’кратковременное отключение’
Басина• 08 января 2024
Ответ дляE-ducate
Це все тому що мАсква продовжує обстрілювати белгород
За чьто??? Бєлгород восімь лєт мамбіл баскву?
KseniaGL• 08 января 2024
Ответ дляSvs19
Почему все ксении с душком боярышника и щей?
Удалено администрацией...
Zaviriuha• 08 января 2024
Ответ дляIsidda
и они умирают.и они стают калеками.и у их 8ми месячных детей ноги отрывает снаряд.
Мій шок в шоці, ви пробиваєте дно кожного разу своїми фразами
Xlimit• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
Їх хренове потім не поверне нам наше щасливе життя, а багатьом з нас - не поверне життя …
Цей проклятий народ пережив радянські табори, репрессії і вижив.
Особисто мене вже не тішать їхні біди та бідосі, хотіла просто не знати що є таке племʼя …
Видите сколько матрешек вам смайлы поставило?) Своя жопа ближе к телу
Bad.girl• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
А які варіанти? Що, можна час відмотати і придавити їх в пуп´янку? Жити, ненавидіти їх, любити і берегти своїх, не прощати, не забувати, гнобити їх де тільки можна. Відгородитися від них, і вони самі себе зіжруть. А своє життя жити, вже таке, яке є.
mymoly• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
Самое печальное в том, что как бы у них не было плохо, у нас в 1000 раз хуже ((
Гибнут наши воины, мирные жители, на нашей земле война …
Що робите, щоб цьому запобігти?
E-ducate• 08 января 2024
Ответ дляБасина
мАсква проти незалежності вільного народу БНР

mymoly• 08 января 2024
Ответ дляE-ducate
Автор, час заводити рубрику, що там белгород
а там зараз вечір гучний і від вибухів не холодно
Тобто, святкують щось?
Басина• 08 января 2024
Ответ дляE-ducate
Треба їх асвабаждать!
Svs19• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
Удалено администрацией...
Давай ксюха, щи хоть сраау полощи
А мы боярышник не пьем . С сознанием все отлично.
eka0904• 08 января 2024
А памʼятаєте як вони відосікі-меми знімали по типу - ну что Українці як ви там, вода свєт єсть, а у мєня єсть горячая вода и свєт. І так демонстративно включали з задоволенням . Тепер бумеранг прилетів до них. Хай знають, як це. Ще б краще в підвалах з місяць, або краще 3, їм пожити в тих самих умовах, як Маріупольці.
Оксана_12• 08 января 2024
Ой, а що сталося? І навіть ракети не летіли...
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
І щоб по кордону от прям наші стовпи - а далі чорна діра на пів континенту...
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляЗагадочная
Как раз смотрю эфир у Романенко про соцопрос россиян насчет воображаемого послания от них простым украинцам
Статистически 97% из них конченые
Ну ви ж розумієте, що залежить, кого питати. І що з наявного ’в тираж’ пускати
owl62• 08 января 2024
Ответ дляE-ducate
Бігають в бомбосховища?
автор Isidda • 08 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Завiруха мяце завiруха Ты куды мяне клiчаш паслухай На дварэ нi машын нi людзей нi машын нi людзей
owl62• 08 января 2024
Ответ дляSvs19
Святая ксения вроде бьіла юродивой

Tatka Kiev• 08 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
у кого есть желание, отсюда и вниз :)
https://t.me/podolsk24life/4423

комментарии открыты :)
Бачу вже наші коментарі та лайки)
Поки читаю бачу як по ходу діла з´являються
Tatka Kiev• 08 января 2024
Деякі шизіки пишуть знову за ядерний удар

Мозок замерз
Які вони кончені, реально
owl62• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
І українці разом з ними пережили голодомор, розстріляне відродження, гулаг і т.д.Так що не треба лякати нас безсмертними кацапами
Ирина-bbd0• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Пам´ятаю крики русні про змерзлу Європу. Про санкції які раша накласти на усіх ворогів. Трохи смішно)
На росфорумах троллят zалупоголовых ’вы ж обещали.что Украина и европа вымерзнут’))))
asjaua• 08 января 2024
Їхнє опалення сьогодні по ашану і трамваю в Кривому Розі прилетіло. Є чим пишатись, хай тішаться.
asjaua• 08 января 2024
Ответ дляKseniaGL
Вижили, але не всі. ’Діди охраняли’) кожен з них хто хоче сталіна, думає що сталін буде для сусіда, а не для них)
Чомучка• 08 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну так европа продолжает покупать у них газ и не замерзла)))
Правильно, Європа завжди виживе.

А росіяни най повимерзають.
Viktoria_St• 08 января 2024
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Так) Бачила)
Вони смішні в своїх відгавкуванях)
Yuliya-23• 08 января 2024
Ответ дляE-ducate
шоб їх там порозривало
Татьяна-8275• 08 января 2024
Ответ дляViktoria_St
фото
На Рублевке дизельные генераторы у всех есть.