Сапай вазони• 08 января 2024

Чому цій проросійській гниді Гетьманцеву ще не вручили підозру?

На лобі в нього написано рашист
Ворую вкусняшки• 08 января 2024
Очевидно что он любый друзь, а не как вы его охарактеризовали.
Мамаша в бигудях• 08 января 2024
тому що він друг зеленого поца і його команди молодої
Kidstaff Bot• 08 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ирина_Б_• 08 января 2024
золотая антилопа зеленского
Tammy21• 08 января 2024
Може тому що для того щоб ’вручити підозру’ треба більш суттєві докази аніж ’на лобі написано’?
ирина77• 08 января 2024
люди, ви спочатку петицію підпишіть про його усунення , не можуть дівчата бухгалтери назбирати голосів , тоді вже й все інше
Allbina• 08 января 2024
Ответ дляирина77
Серьезно? А киньте ссылку, пожалуйста, я уже 2 подписывала, может это другая.
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляирина77
Та ну, нащо? Краще ж вкид анонімний зробити де з аргументів -- на лобі написано.
Я звісно намагаюся в іронію)
ирина77• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Я звісно намагаюся в іронію)
в сенсі вкид аномімний ? посилання у автора петиції Олени Синюк на сторінці . Якщо ваша іронія не затьмарила нічого то можна знайти .
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляирина77
Вкид анонімний -- цей пост.
ирина77• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Вкид анонімний -- цей пост.
тут нема анонімів . А чому вкид , бо вам не дали посилання ?
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляирина77
Вибачте, але мені ліньки вчити вас читати.
ирина77• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
а мені ліньки вам розжовувати , якщо ви не в темі )
helena123• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Ну ви хоч погугліть для початку хто це
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляирина77
Не в темі того, що ця тема написана анонімом, а аргументація на рівні дна? Ок. Тоді питання -- навіщо ви мені пишете?)
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляhelena123
Ну ви хоч погугліть для початку хто це
Я знаю хто це.