Люблю пиво• 08 января 2024
Пушок над верхней губой у мальчика
Мамы мальчиков-подростков, хочу посоветоваться. Сыну 12, есть волосы над губой темно-русого цвета. Не скажу, что очень заметны, но не невидимый пушок. Он комплексует по этому поводу. Как лучше убрать волосы в таком возрасте?
Партизанка• 08 января 2024
ээээ ... серьезно?
может лучше рассказать парню о физиологических проявлениях взросления?
Я б такое не носила, но продаю• 08 января 2024
Поздравьте его, что он выглядит мужественно, скоро появится борода, бакенбарды, уж про нижнее прочие молчу))))
Мудробаба• 08 января 2024
Тато є? Хай підуть куплять станочок і погодять разом. Чи самі б купили і помогли поголити давно.чого дитина має мучитися і комплексувати
Лепетун• 08 января 2024
Моєму 11, навпаки бігає і кричить, що він як папа буде волохатий))) Бо вже і ноги з волоссям і над губою трохи є. Довольний))
Ответ дляМудробаба
Побрити можна, але відростати будуть вже волосини, а не пушок, брити буде потрібно регулярно (а в такому віці швидко додасться подразнення), і загалом буде обличчя виглядати гірше
Мудробаба• 08 января 2024
І взагалі,по першому проханню дитини чи підказати- голити мишки,вуса,ноги, лікувати прищі,водити на чистку зубів,уупити додому знаряддя чи турнік,помогти купити страшні підліткові балахони і тд.
Мудробаба• 08 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Брити потрібно буде раз в 2 тижні,в 12-13 років. Не щодня ж. Допомогти з подразненням,обличчя виглядає краще без тих мерзотних вусиків. Багато хлопчиків крмплексують,а їм не дозволяють зголити той пропуск в трусіки блевотний.
Фантазерша• 08 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так і буде пушок, не вигадуйте
Люблю пиво
• 08 января 2024
Я понимаю что рано, но комплексует он. И так подростковый возраст со своими сложностями. Вот и думаю, как проблему решить эту
Кукусик• 08 января 2024
14 лет, сам убирает. Подбривает когда в душе. Сам пришёл к этому, я ни слова не говорила)
Мудробаба• 08 января 2024
Ответ дляФантазерша
Так і буде пушок, не вигадуйте
Сину 16 років,голить з 13 років,є лише трошки волосся в зоні вусів,голить раз на тиждень. Ніякого ужаса,грубого волосся чи бороди немає. А якби й було? То шо,це чоловіки. Той пушок терпіти не міг,я скпзала-як тільки,так зразу купуємо бритву і знімай той пух.
Люблю пиво
• 08 января 2024
Ответ дляМудробаба
Ви бритву звичайну брали чи тример?
Всех в сад• 08 января 2024
Мой сам пошёл купил станок и начал брить. Сказал мне не нравится, а терпеть вот это не хочу...
Люблю пиво
• 08 января 2024
Ответ дляВсех в сад
В каком возрасте?
Ответ дляМудробаба
Не дуже розумію останню фразу, але підозрюю, що у сина Автора немає тата як приклад. Бо як раз зараз всі ходять волохаті і як раз чоловіки не радять так рано починати брити.
А ще діти, які впевнені, що вони самі красиві і улюблені не мають особливих комплексів.
Щодо Вашої особистої думки про ’мерзотних вусиків’ - це Ваша особиста думка, мене ж чужі діти не хвилюють, у них є батьки,які самі вирішать як дитині краще, а я розумних та виховних дітей люблю без огляду на зовнішність
Мудробаба• 08 января 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Да яка проблема,купіть, поголіть і забудьте чого носитися з тим пухом. Відростатиме приблизно через тижні два-три перші місяці. Звикне,зуби чистить,кремом махнув, ті пару волосин прибрав і забув. Це ж не вибривання дорослого чоловіка ретельне,не рівняйте
Ответ дляЛюблю пиво
Выбор один из двух: брить или не брить.
Может ещё в школе кто-то неприятное сказал?
Фантазерша• 08 января 2024
Ответ дляМудробаба
У кого яка генетика й гормони, хтось до 16 раз в тиждень голить, а хтось все життя
Всех в сад• 08 января 2024
Ответ дляЛюблю пиво
В каком возрасте?
Ну вот как пучок появился не помню. Сказал все теперь как папа. И бальзам ему показала каким от раздражения. И сказала только почаще бритву менять... можетиему и было лет 12. Он потом и ноги побрил и подмышки
решил попробовать как это. Ему волоханы какое-то время не нравились. Сейчас хоть ноги оставил в покое
подмышки и лицо бреет сейчас 17 уже
Люблю пиво
• 08 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Выбор один из двух: брить или не брить.
Тоже спрашивала, отрицает. Но, видимо, мнение одноклассников волнует, так как пришел с этим вопросом как раз вчера, в последний день каникул
Пишу з калідору• 08 января 2024
А крем не подходит для лица? Крем-депилятори. Сама думаю, кто знает напишите
Всех в сад• 08 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Выбор один из двух: брить или не брить.
Може в школі почали голитися і йому це срочно знадобилось
шоб сказати шо він теж голиться
Мудробаба• 08 января 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ви бритву звичайну брали чи тример?
Жилет мак 3 простий, останній раз була якась акція в просторі взяла бік чи біг не знаю,5 лез. Сказав,шо різниці не бачить. Ну там продовжує бути тоненька ниточка вусів,не має зарослів в 16 років. І в друзів його не бачу щетини.
Всех в сад• 08 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Не на лицо не рекомендуют подроскам да и вообще
Люблю пиво
• 08 января 2024
Ответ дляВсех в сад
шоб сказати шо він теж голиться
Питала про однокласників, може знає хто як це питання вирішує і чи вирішують взагалі. То каже що нічого не знає.
Люблю пиво
• 08 января 2024
Ответ дляМудробаба
Дякую
Мудробаба• 08 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Син казав,шо в школі насміхалися над кимось,думаю,шо той хлопчик темненький був і вуса видно сильно були,навіть в 12-13 років. Я запам´ятала -не усики,а пропуск в трусики. То нащо,щоб дитина компоексувала,з неї сміялися?
Ответ дляВсех в сад
шоб сказати шо він теж голиться
Цілком можливо, оскільки підлітки могли це обговорювати
Неновая почта• 08 января 2024
Моему 10 и он все страдает, что ничего у него не растет))
Брить просто