КликОЛЬКА• 09 января 2024
Кашель вранці
2-3 рази, відкашлюється з мокротою , але її небагато, і весь день нічого. Ніс ніби не забитий.
Треба щось давати від того кашлю? Чи просто промивати носа?
КликОЛЬКА
• 09 января 2024
Ответ дляnavariya
Алергія - 100% - Пройдено...Або, неправильне положення під час спання - але сумніваюсь...
І що робити? Але то лише почалось 2-3 дня тому, немає в нього на постійній основі.
Чути що мокрота вверху, в горлі, відкашляє її за кілька разів і все
КликОЛЬКА
• 09 января 2024
Ответ дляnavariya
Я не лікар - але ми пережили це. За допомогою антиалергічних препаратів (не купували все. Порадили АСТРІЯ) - все пройшло. Группа Антігістамінів.
Дякую, але не думаю що то алергія, більш схильна думати що то соплі заніс стікають в горло, їх і ночі немає, а там є, і певно те відкашлює.
Мааарковная• 09 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Скоріше за все. Багато пити, промити ніс. Пройде само.
КликОЛЬКА
• 09 января 2024
Ответ дляМааарковная
Дякую, поки так і роблю.