Завжди недо...• 09 января 2024
Вы тоже расстраивайтесь, если на весах привес
За праздники +2 кг и так к моему жирному тельцу. Сижу второй день на белке и салатах...грусть, весы пока не радуют
Проработник• 09 января 2024
Дико извиняюсь, а почему букву ’е’ стали заменять буквой ’й’? Это что-то новое в правописании?
РасстраиваЕтесь.
Молода і нерозважлива• 09 января 2024
Ніколи не мала вагів дома. Нема вагів, нема проблем)) Але я по одягу бачу, поправилась чи ні. Приблизно знаю, що 60 чі 61 кг. Взагалі пофіг скільки. Чоловік підіймає, значіть не важка.
Снежнакомка• 09 января 2024
Та ні, бо не зважуюсь))) хоч ваги є, але немає зацикленості на вазі чи харчуванні
Мовчу, але хочу• 09 января 2024
если честно - уже не расстраиваюсь.
я взвешиваюсь в зале после тренировки пару раз в месяц и даже если вижу плюс - мне уже как бы все равно. в жизни столько проблем, еще не хватало расстраиваться, что я поправилась на 2 кг.
Кокосиха• 09 января 2024
Не расстраиваюсь, потому что уже несколько лет не взвешиваюсь) Только по одежде чувствую похудела или поправилась, а весовые подробности меня не интересуют)
Лепешечка• 09 января 2024
Завжди дивує як люди за кілька днів можуть набрати пару кг?!
Їм все що люблю, дієти не дотримуюсь ніколи. +2кг взимку, і -2кг влітку.
Завжди недо...
• 09 января 2024
Ответ дляПроработник
РасстраиваЕтесь.
Нечаянно)
Я тут Живу• 09 января 2024
Ответ дляПроработник
РасстраиваЕтесь.
А почему вы решили, что там должно быть ’е’? Может автор настаивает- расстраивайтесь, если на весах привес! Все! Срочно!
Пушап Мі мі• 09 января 2024
у меня тоже +2. ну ничего, войдем в привычный ритм жизни, и все уйдет)
Завжди недо...
• 09 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Зараз автор напише, що товста, і вже аж 52 кг))))
Я товста, більше 52...навіть в школі не було стільки, я з роду товстунів, але борюсь))
Без образів• 09 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
а шо, не?? были джинсы 25р., а потом вдруг надо 27 - вы бы не расстроились из-за жира?
Молода і нерозважлива• 09 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Я просто читаю тут давно про вагу, і розумію, що для місцевих кістлявих баришень, я в 60 кг мега товста))) Але я себе такою зроду віку не вважала, пуза і жиру на мені немає, фігура гарна. Зріст 167 , то всі б такі товсті були. Тому не дивуюся, як пишуть товства з 55 кг.
Бася Фельдман• 09 января 2024
Ответ дляБез образів
Точняк, если бы не джинсы, в некоторые из которых периодически не влазишь, я б и не расстраивалась...
Молода і нерозважлива• 09 января 2024
Ответ дляБез образів
Ой, ні)) стали малі джинси, то пішла нові купила, от і все. Але в мене вага якось сама регулюється, зроду не сиділа на жодній дієті. Хочу їсти, то піду і поїм. Але я не любітєль солодкого і мучного, то зтоптала зараз дві відбивні і не парюсь)).
Чоловік на спорті все життя був, а як стало йому 50 років, то став ще більше займатися, бо якийсь жир на собі побачив, а я в 45 їм і не морочусь, чоловік тихенько заздрить, що мені вистачає 2 раза на тиждень поплавати в бассейні.
Ашотакоя• 09 января 2024
Ответ дляЛепешечка
Блин я с вами. Только зря деньги на еду тратим 😂
Лепешечка• 09 января 2024
Ответ дляАшотакоя
З цього боку я на це не дивилася
Ашотакоя• 09 января 2024
Ответ дляЛепешечка
З цього боку я на це не дивилася
А сколько вам лет? Мне 35
Тюрюнь_Тюнь• 09 января 2024
Засмучуюсь, прям дуже. Сьогодні день без настрою була,бо крім всіх негараздів, ще й вранці зважилася.