Душа компанії• 09 января 2024

Мч сказав, що не знає подобаються йому груди чи ні….

Спитала в нього просто так, а відповідь розчарувала… спитала можливо хотів би бачити перед собою більші? То сказав «не знаю навіть, це ж операцію треба робити», не відмовляв, не сказав, що моі подобаються… в мене неповний 1 розмір, але хотілося б щоб я була бажана… чи не дзвоник це, що я в цілому не подобаюся? Відношення до мене найкраще яке я зустрічала окрім цього моменту..
Кондуктор троллейбуса• 10 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
У меня второй размер, мне норм)
Удалено администрацией...

Зубожиння• 10 января 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Автор, может у вас реально грудь не красивая , тубулярная ? Как две сосиски на грудине и ареола на пол сосиски . Может из за этого ему не нравится .
Неплохое описание Прям развеселили
Колишня муза• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Думала є ті, кому це не так важливо і я сподобаюсь і зі своїм розміром..
Ой, Автор, моєму теж типу важливо було, щоб були побільше. Але одружився він на мені і разом ми 16 років. У мене 1, 5 десь. Так от, його свідомість змінювалась протягом цих років (я на початку теж задумувалась про збільшення). Зараз каже -що йому все подобається, добре вміщуються в долоні і головне що здорові)) і взагалі, з головною своєю місією вони успішно справились.
І як каже моя бабуся «не мясна ми порода, молочна»😂
Говорилка• 10 января 2024
Сказать, что нравятся - покривить душой и спалиться на вранье.
Сказать, что не нравятся - остаться без секса.
Выбор невелик в ответах. Приходится увиливать
Говорилка• 10 января 2024
’чи не дзвоник це, що я в цілому не подобаюся?’ - Это звонок в том смысле, что Вы себя оценивате как животное. А у человека ж есть и характер, и душа...
Я не думаю, что муж захотел бы видеть в качестве жены стервищу с красивым 3 размером )
Губной рояль• 10 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Навпаки радійте, не відправив під ніж, тому що любить і цінує
В смысле, радійте?
Он что, жену в викторине выиграл? Или родители вслепую женили?
Это какая-то высшая форма извращения, как про мышек и кактус.
графиняВишенка• 10 января 2024
А мені якось хлопець сказав, що любить маленькі, мої йому завеликі, а в мене 2 розмір😂
Віталька😂
А ще, хлопець, з яким в ранній юності «мутила» я, а потім моя подруга, сказав їй (при мені), що мої груди йому подобаються більше ніж її, бо в мене пружні, а в неї мʼякі, оце жесть, навіть імені його не можу згадати, козел)
маринабаранова• 10 января 2024
Зачем задавать глупые вопросы? Мужчине, возможно - и в голову такое не заходило, а вы себя накручиваете, на ровном месте...
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Почути, що подобаються, ну не найкращі, але подобаються такі як є..
Ну значит соврал бы , было б лучше
Странные у вас вопросы , у меня тоже не первый первый размер спрашивала б только если б планировала увеличить и было бы важно мнение

Миззери• 10 января 2024
Ответ длямаринабаранова
Тоже так думаю что он и не думал наверное об этом , автор его натолкнула 🙈🤣
парИла я парИла• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Якщо кохаєш - чи не кохаєш людину повністю і чи не здається тобі привабливим все?
Вы как с детского сада сбежали! Нет, не все кажется привлекательным!
Я, например, люблю лысую мужскую грудь, а муж мне достался не только с волосатой грудью, но и в 35+ на спине волосы начали колоситься! Спроси меня прямо - я люблю своего мужа? Отвечу - очень сильно люблю и никого из мужчин так не любила, как его. Но если спросят, какая мужская грудь мне нравится больше, я по-прежнему отвечу, что без волос, гладкая!
_Злата Ibra_• 10 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
Я рада))
Радостина• 10 января 2024
Хоспади ))
Теща дочки• 10 января 2024
Ответ дляМиззери
І тепер він буде трахаться з нею і буде таки мелькать мисля ’А сіськи то і правда не айс’. Так закомлексовані люди й заганяють себе в порочне коло безвиході
Мона Лиза• 10 января 2024
Удалено администрацией...
Жинси на дитину• 10 января 2024
А вообще, автор, такие темы без фото не информативны
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Ага, а она будет зацикливаться как грудь выглядит в сексе и вот он думает
Инфотуфелька• 10 января 2024
Сподіваюсь то він про свої
Бибер-анонимер• 10 января 2024
Ответ дляМиззери
А що тут такого? Чоловіки люблять очима.

Навіщо з неповним першим розміром задавати такі запитання?

У мене більший розмір і зайва вага, то ще більший, ніж коли була б худа.
Компліменти про груди отримую.
Але сама б і не додумалася запитувати, чи комусь вони подобаються.

Чи, наприклад, чи не ’смущає’ чоловіка зайва вага..
Може, хтось би з тих, хто у мене був, думав собі, що жирку забагато))).
Але це навіть не мої проблеми. Бачили очі, кого обирали.

Пугачиха• 10 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
А мой пытается бороться с моими красками волос ибо выпадают.
Не знаю,для меня это жахиття седые корни
Пообещала держаться до весны хоть и пить витамины,лечить и в шапке ходить
А может пора бороться с причиной выпадения ? не? не просто словами ’не крась’ ,а на обследование с женой пойти ,витамины -деньги выделить ??
Пугачиха• 10 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Якщо кохаешь,то так. Але пристрасть та коханнячко минають
Це в вашому особистому світі може і ’минають ’ ...але є інші світи -де все залишається ) Бо там фундамент не великі груди ...і є важливіші якості ...хоча я за те ,щоб підтримувати фізичну форму ЗАВЖДИ ! -все життя ! але груди можуть бути і маленьким ’апетитними ’ ,а от великі -вибачте обаблюють ,та і виглядають у комплеткті з животом і обвисшою спиною-ну таке - хоча як що і чоловік такий пончик -то все в їх руках )
Цікаво наскільки ідеальний ваш чоловік тоді,Автор ?))
Пугачиха• 10 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Удалено администрацией...
А окрім груде ,не може бути принад інших ?? Чи ото вимя велике вважаєте верхом пристрасті та краси ??) Я вас здивую ,але більшість підтянутих ,навіть спортивних фігур з гарними сідницями ,спинами ,ногами і плечима -майже всі мають або маленькі груди ,або імпланти ! І чоловікам це набагато більше до вподоби ,чим тупо великі груди ! Я не кажу про зовсім юних ,астеничних дівчат підлітків-думаю це зрозуміло ??
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляБибер-анонимер

Компліменти про груди отримую.

Ну вот и я про то что зачем наталкивать его на мысли
Типа спрошу у него про целлюлит или морщины а он их и не замечал раньше до моего вопроса
Я думаю надо любить себя и преподносить свое тело с любовью тогда и отношение будет другое а не тыкать носом в свою неуверенность или недостатки
Кстати 1 размер не считаю недостатком
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляПугачиха
К тати в порно сейчас популярна маленькая естественная груди , была статистика что большая дала позиции
Бибер-анонимер• 10 января 2024
Ответ дляМиззери
Кстати 1 размер не считаю недостатком
Согласна.
А на счет считаете или нет...Ну, Вы и не мужчина.

На счёт лишнего веса. Я предупреждаю, если знакомство онлайн.
Но по факту и качеству секса оказалось, что это больше мои комплексы.
Сизоока бестія• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
так надо было начинать с ’дорогой, тебе нравится моя левая пятка? а правое ухо? а мизинец на ноге?’ и когда бы очередь дошла до груди, то он бы радостно сказал, что ему всё нравится аж капец как!
Сизоока бестія• 10 января 2024
Ответ дляКолишня муза
у молочной породы как раз большие дойки, а у мясной - окорока огромные )))
Ms. Iphone• 10 января 2024
Покажите тут. А мы вам скажем.
Найщасливіша• 10 января 2024
Якби вам подобались ваші груди, ви б подавали своє тіло так, ніби воно неперевершене, чоловіки це відчувають і захоплюються. А як йому вони можуть подобатися, якщо ви їх не демонструєте красивими і самі комплексуєте.
Колись я була занадто худа, груди були теж маленькі, і ми з чоловіком обговорювали тему імплантів, але зійшлися на тому, що це операція все ж, а йому не важливо, щоб вони були більші.
Ваша розмова схожа на довірливу, так, вам не слід було питати, а йому потрібно було підібрати інші слова, та вже як є. Ви рік разом, очевидно, що якісь ваші недоліки не суттєві для нього, в порівнянні з перевагами.
Стопясят раз обсуждала• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Ні, не здається. Ми ж маємо очі. Любиш людину усю (а це і характер, і почуття гумору, і харизму, і взагалі всупереч всьому любиш). Але ж я бачу, що чоловік в мене лисий, моя дитина має недоліки і не красунчик (а я його люблю). І, до речі, не усі чоловіки вміють брехати, що теж не погано, але не романтично