Душа компанії• 09 января 2024

Мч сказав, що не знає подобаються йому груди чи ні….

Спитала в нього просто так, а відповідь розчарувала… спитала можливо хотів би бачити перед собою більші? То сказав «не знаю навіть, це ж операцію треба робити», не відмовляв, не сказав, що моі подобаються… в мене неповний 1 розмір, але хотілося б щоб я була бажана… чи не дзвоник це, що я в цілому не подобаюся? Відношення до мене найкраще яке я зустрічала окрім цього моменту..
Dark_Yasna• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Це погане питання? Чим це так жахливо, що я спитала подобаються йому груди?
которых нет?

Запароленое одеяло• 10 января 2024
Ответ дляПугачиха
А может пора бороться с причиной выпадения ? не? не просто словами ’не крась’ ,а на обследование с женой пойти ,витамины -деньги выделить ??
Так выделены деньги и напоминания каждую возможную возможность. ’Не крась!’ это в комплексе
Альдебаран• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Думала є ті, кому це не так важливо і я сподобаюсь і зі своїм розміром..
В мене навіть половини першого розміру не має, горішки так сказать :) . Але мене ніколи не цікавило те , що про це думали мої кавалери в минулому , чи мій чоловік зараз. Мені все подобається . У вас явно комплекс невпевненості , не показуйте це вашим хлопцям
МЧСница• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Якщо кохаєш - чи не кохаєш людину повністю і чи не здається тобі привабливим все?
Ну мой муж любит например 1 размер, а у меня 3 после родов. Ну ничего живем, я не спрашиваю
Совбез• 10 января 2024
Ответ дляГоворилка
’чи не дзвоник це, що я в цілому не подобаюся?’ - Это звонок в том смысле, что Вы себя оценивате как животное. А у человека ж есть и характер, и душа...
Я не думаю, что муж захотел бы видеть в качестве жены стервищу с красивым 3 размером )
Именно стервищу они все и хотят, и пофиг на размер - она его убедит , что именно ее размер - самый лучший .
Барвіночка• 10 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Почему это? Ну скажет не нравится. Ну тогда пусть валит, найдет того кому нравится. Вон актриса голливудская Кейт Хадсон вообще без груди была и что?
Другое дело, что автор комплексует. И этот ответ еще больше вырастил комплекс.
У Киры Найтли тоже груди нет. Она этим даже гордится.
Точу ляси• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
Мені здається, що більше всього чоловіків принижують тролі з Порадниці.
ПС. Якщо ви реальна людина, киньте хлопчика, воно трошки хвореньке.
Вы пошутили? Почему хлопчик хвореньке? Хлопчик, наоборот, в здравом уме и хорошо воспитан. Он же не знал, что хочет услышать хвореньке автор.
Точу ляси• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Не можна було сказати, що подобаються? Нащо спав зі мною?
А ви нащо з ним спали зі своїми прищиками?
Точу ляси• 10 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
И что теперь, всем у кого тубулярная повеситься?
Нет. Просто не задавать идиотских вопросов и не ждать лживого восторга.

Точу ляси• 10 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А че была? Умерла или грудь 3Делала?
Точу ляси• 10 января 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Жахіття- це сивіти з 17, як я😭

Тьфу тьфу, поки сивина тільки в одному місці
в якому?
Точу ляси• 10 января 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Удалено администрацией...
Чи не мужик....
Швабристка• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
вы зациклены, вам самим не нравится ваша грудь, поэтому ходите и допрашиваете всех своих мч. Каким должен быть ответ, если вы сами себя не принимаете.
Злюсь до кипіння• 10 января 2024
Автор, серед різноманіття жінок, які оточували і оточують Вашого чоловіка, він вибрав саме Вас. У комплекті з саме Вашими грудьми. Це - факт. І цього достатньо, щоб насолоджуватися відносинами і своїм тілом. А не видумувати собі проблеми.
Апофиозная• 10 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Ну це знаєте, як хлопець Вам подарує замість троянд гербери якісь. Ви приймете, бо ж подарунок.
А він буде допитуватись чи подобається Вам. Подарив вонючі гербери, то мовчи вже і не відсвічуй, мачо
Мені подобаються гербери, красиві квіти.
Любительница• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
не любит просто , автор
такое ляпнуть
Голена блондинка• 10 января 2024
Автор, а що Ви хотіли почути, маючи неповний перший розмір?
Ну хотів би трохи більші. Сказав правду. І що?
Але ж груди не найголовніше. Він любить Вас всю, а не окрему частину тіла.
буреЛОМКА• 10 января 2024
Прдумайте, якщо ти не малюк, який ссе груди, а чоловік дорослий, що тобі має подобатися?))
Білий Лосик• 10 января 2024
Чим 1 повний відрізняється від 1 неповного?

nell• 10 января 2024
у мене маленькі груди і більшими їх робити не хочу. з віком велики груди обвисають як вуха спаніеля, а мої навіть після 2 діток і грудного вигодовування виглядають дуже навіть добре. мені 42.
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ні, я не пожартувала. Хлопчик, який оцінює людину з якою ділить постіль, та начебто намагається у відносини, по запчастинам, саме хворенький. І будь ласка, давайте не будемо про відповіді повинні бути правдивими, авторка сама винувата, бо насправді це про емпатію, про цінність людини, можливо, про комплекси та запит на втішання, а не ’марьванна запитала як на ній плаття сидить, я відповів, що як на корові сідло’.
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляnell
Не в усіх груди обвисають. Ви дійсно себе приймаєте?)
Дай подивлюся• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Нет...
Каким бы хорошим ни был человек
Если есть критические недостатки, на мой взгляд - то они никуда не денутся
И ты будешь видеть недостатки эти постоянно 🤷🏻‍♀️
Для меня лично в мужчине - это низкий рост, реально низкий, ниже 170, избыточный вес, когда реально жирный, свыше 120 - 130 кг при среднем росте 185
Залысыни, точнее, их форма, как у арестовича
Это просто мерзость...
Против лысых кстати ничего против
Если это реально бритый регулярно мужчина, а не пытается свои 3 волосины выдать за прическу
Так что... мужчины имеют абсолютно такое же право как и мы, женщины, на своё видение красоты и эстетики
Если грудь некрасивая и маленькая - да, она некрасивая и маленькая, как бы вы ни пытались её увидеть иначе )
Если попа плоская, её нет вообще - да, это так и есть, от ваших мыслей, что она красивая и так, она не станет подтянутой и круглой )
Логично ведь
Потому зачем вы сами себе усложняете?
Просто интересно...
Бибер-анонимер• 10 января 2024
Ответ дляnell
Повірте, не у всіх обвисають великі.
І буває і малі обвисають.

У Вас явно комплекс, інакше Ви б не обсирали великі груди.
Бибер-анонимер• 10 января 2024
Ответ дляБілий Лосик
Повнотою.
Білий Лосик• 10 января 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Повнотою.
Там є якась різниця?
ОбережнаЯ• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
А якщо просто невихований? Ляпнув та не подумав. Мені сумно, що багато людей (навіть на цьому форумі) не знають про вихованість, культуру спілкування… може, і хлопець автора такий. Ну це типу жінка питає - чи я стара, скільки зморшок… а кавалер чи та людина, до якої запитання, повинна сказати щось типу «ти завжди чудова», «ти завжди мила», а не дійсно рахувати зморшки:-) це ввічлива відповідь. Особливо, якщо дорожиш людиною, не хочеш образити. Але багато хто навіть не чув про ввічливість, толерантність.
Коленная ложечка• 10 января 2024
Не хочет вам сиськи оплачивать. Понятно, что всем нравятся большие стоячие вы прям детский сад, для вас это что новость?
Коленная ложечка• 10 января 2024
Ответ дляДадосвидания
Є ті, хто шукає саме до 1 розміру, так що кожен може знайти своє
Геи?
Добрая свекровь• 10 января 2024
Мне тоже когда-то такое сказали, лет 18 было, сказал закомплексованый мальчик, который ревновал и всячески пытался занизить мою самооценку, чтобы я его не бросила. Бросила. )) Кстати, грудь сейчас 2ка, 2е детей внесли свой вклад ))