Душа компанії• 09 января 2024

Мч сказав, що не знає подобаються йому груди чи ні….

Спитала в нього просто так, а відповідь розчарувала… спитала можливо хотів би бачити перед собою більші? То сказав «не знаю навіть, це ж операцію треба робити», не відмовляв, не сказав, що моі подобаються… в мене неповний 1 розмір, але хотілося б щоб я була бажана… чи не дзвоник це, що я в цілому не подобаюся? Відношення до мене найкраще яке я зустрічала окрім цього моменту..
Бегущаяпо• 10 января 2024
Это у вас комплексы, не парьтесь

Экспертиза• 10 января 2024
Не задавайте таких вопросов, если не готовы услышать ответ.
Хотя, если бы я любила свою вторую половинку, я бы соврала. Тем более, что это не вес, над которым можно хоть как-то поработать, это физиология.
Tammy21• 10 января 2024
Мені здається, що більше всього чоловіків принижують тролі з Порадниці.
ПС. Якщо ви реальна людина, киньте хлопчика, воно трошки хвореньке.
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Зачем спрашивать , автор? Неполный первый....
Что хотели услышать?
автор Душа компанії • 10 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Что хотели услышать?
Думала є ті, кому це не так важливо і я сподобаюсь і зі своїм розміром..
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Сказал правду, что думал
Банка з медом• 10 января 2024
Ну так спросите еще про попу и губы. Чтоб наверняка знать.
Теща дочки• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Так йому це не так важливо. Але ж Ви задовбете, що зверне увагу якщо й не важливо
автор Душа компанії • 10 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Сказал правду, что думал
Не можна було сказати, що подобаються? Нащо спав зі мною?

кнопкодав• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
А ви пушапи одягаєте?))
автор Душа компанії • 10 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Це погане питання? Чим це так жахливо, що я спитала подобаються йому груди?
Anna_632• 10 января 2024
Згадала момент, коли хлопець на мене певний час дивився, а потім видав ’Оце прищ в тебе виліз на підборідді’. А я очікувала, що він зараз скаже щось на кшталт ’Ти така гарна, я аж замилувався’
Тьху на них...
автор Душа компанії • 10 января 2024
Ответ длякнопкодав
А ви пушапи одягаєте?))
Ну.. так.. але до першого розміру. В мене неповний 1, а бюсти важко знайти на такі груди, тому беру перший.. думаєте він і очікував перший як в бюсті? Але ми і разом вже рік..
Теща дочки• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Та це не жахливо, це тупо. Що ви намагалися дізнатися почувши цю відповідь? Якщо він з Вами, то йому норм. Чи ідеальні ці груди? Ну могли би бути краще - біжіть перероблюйте
Йосип_молодий• 10 января 2024
Автор, может у вас реально грудь не красивая , тубулярная ? Как две сосиски на грудине и ареола на пол сосиски . Может из за этого ему не нравится .
успокойте_Меня• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
А он вам что никогда не говорил, что она нравятся? Почему вы вообще спросили, у вас есть сомнения, что нравитесь, потому как если бы не было, вы бы и не спрашивали, не уточняли...А вышло как вышло, не тот ответ, что ожидали..
успокойте_Меня• 10 января 2024
Ответ дляЙосип_молодий
И что теперь, всем у кого тубулярная повеситься?
Нафаня Маня• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Навіщо ви акцентуєте на цьому увагу? У вас комплекс, с ви нав´язуєте його іншим. У мене також 1 розмір, навіть не подумала би питати, чи подобається. Я знаю, що і так неперевершена. А чоловік, коли бачить, що дівчина в собі впевнена, також так починає вважати.
автор Душа компанії • 10 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Почути, що подобаються, ну не найкращі, але подобаються такі як є..

Теща дочки• 10 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Як мінімум не питать - тобі подобається моя грудь?
Маю натхнення• 10 января 2024
Зачем задавать такой вопрос мужчине? Максимум, что вы можете ему дать для обдумывания: милый, моя грудь восхитительна, не так ли!? А вы ему: ты хотел бы больше? 🤦🏻‍♀️
Теща дочки• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Ну це знаєте, як хлопець Вам подарує замість троянд гербери якісь. Ви приймете, бо ж подарунок.
А він буде допитуватись чи подобається Вам. Подарив вонючі гербери, то мовчи вже і не відсвічуй, мачо
ЯсноВидящая• 10 января 2024
Ответ дляAnna_632
Тьху на них...
У мене чоловік 197 см, а я 160 см, він любить мене в макушку цілувати, і от колись цілує, а потім підіймає голову і каже : «тобі вже коріння фарбувати треба, он сивину видно»😅😅
Мошей ницца• 10 января 2024
Автор, у меня грудь 0 и соски в разные стороны) Так что не парьтесь!
Йосип_молодий• 10 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Да нет, просто не задавать подобные вопросы « тебе нравится моя грудь»?
Теща дочки• 10 января 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Мошей ницца• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Есть и такие, лично знаю
Дадосвидания• 10 января 2024
Ответ дляДуша компанії
Є ті, хто шукає саме до 1 розміру, так що кожен може знайти своє
ЯсноВидящая• 10 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Коли він сидить, а я стою, то я теж бачу, де в нього лисина намічається, так що хай не ля-ля)))
Тим більше, він швидше стане геть лисий, ніж я вся сива😁
успокойте_Меня• 10 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Почему это? Ну скажет не нравится. Ну тогда пусть валит, найдет того кому нравится. Вон актриса голливудская Кейт Хадсон вообще без груди была и что?
Другое дело, что автор комплексует. И этот ответ еще больше вырастил комплекс.