Это уже просто бессмысленно. Уроды не собираются сваливать, но и мы до 91 не дойдем. Так когда же конец всему этому? Чем дал да, тем люди меняются навсегда…. Как мне жаль наших людей. Умная красивая здоровая нация…. Сколько еще хотят на этой войне наших людей уничтожить…
Ответ длямульти1
на його місце прийде таке саме
Так, для того ми не маємо більше права розслаблятись. Маємо будувати сильну армію. Що б більше у лаптєногих і думки не було рипатись в нашу сторону.
Але маю надію, що всі бачать в рашці, що Україна не по зубам, що проковтнути не можуть і вдавляться. Крім того, що б окупувати треба ще ресурси те все утримувати і т д. Єдиний варіант був на початку, раптово захватити, коли люди не оговтались ще. Як то кажуть « Київ за 3 дні» Все що далі, це все програшна ситуація для них. Так, що можуть дати задню і знайти крайніх. рашці теж не просто в такому режимі воювати, вже ходять з протянутою рукою по іранам і кндр.
shtasja13@• 10 января 2024
Відставити ниття!
Україна - Переможе!
Уявляєте, українська нація ВИЖИЛА, ВИСТОЯЛА й ПЕРЕМОГЛА російську федерацію за часів 70-річної окупації в 20-му столітті. Переможемо й зараз. Так, довго, так, непросто. Але ПЕРЕМОЖЕМО!
Україна - Переможе!
Ответ дляlady.dziu2011
Ну які кордони 91р ??? Ви що такі наївні, це нереально! Може колись років через 20 -ть і то дипломатичним шляхом . Казкарі з 95 просто малюють нам казочку «Кордони91 до останнього українця»😂
До последнего украинца равно до крайнего русского.То есть в каждой русской семье погибнет ребенок,мама или папа.Простая математика.русня не пойдет на такое.Одно дело,свою семью защищать,дом,а другое убиться в чужой.
НамСвоюРобити• 10 января 2024
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
Точка неповернення була 20.02.2014го.
Тоді вже зрозуміло було, що х#йло злетів з катушок повністю.
А от усвідомлення цього якось запізнилось у кожного по-різному.
Ответ дляAlstru
Люди, які на повному серйозі пишуть, що перемога в травні 24, бо дитина сказала, бо син десь побачив. Ви реально не знаєте з якої дурні це взято??
всього лиш якась не далекого розуму жінка істерично кричала в камеру ’перемога буде!! 15 травня!!’ А ви вже сидете і всерйоз чекаєте перемоги? Подивіться на світ і на цю війну обєктивно, ну правда яка перемога в травні...
Те, которые прошлым летом позагорали в освобожденном Крыму, теперь будут ждать победу в мае 2024. Гадалки же сказали
Вкусныйпончик• 10 января 2024
Взагалі, вже змирилась, що то за нашого покоління не закінчиться (не просто ж нам розказують про як в ізраілі). Тому пристосовуюсь. Якщо чоловіків так і не випустять, планую як інтегрувати дітей закордоном. Взагалі зараз є вікно можливостей при дешевій рабсилі, по типу як в 90х. Мені головне, щоб світло не вимикали і ппо не біля хати. Тому зараз взагалі набагто краще, ніж рік тому.
Ответ дляlady.dziu2011
Прочитайте те що ви написали, до чого цей ржущий смайлик в кінці? Що вас так радує і веселить??
Ответ дляНамСвоюРобити
Абсолютно!
Якісь дивні питання з боку країни, НА яку напали.
Враження, що русня така ’ой, ми так хочемо звалити звідси’, а наші ’ні-ні, ви що!’.
Перевернута реальність.
Судя по ’активному’ участию автора в обсуждении, тема-очередная платформа для всепропальщиц. Не более.
Наталія-Ната• 10 января 2024
Когда всех перебьют( до последнего украинца) тогда и конец. А может и раньше, на что надежда
Ответ дляZenkas
путин нас не оккупировал .Мы сохранили независимость и свою страну.Ему уже не светит ни-че-го.Так пишут серьезные американские дяди.Вот вопрос до куда мы их выгоним в воздухе.Одни говорят до 91 г.Другие-Донбас не,а Крым наш.Третьи=все как сейчас.Посмотрим .Все только начинается и русня знатно поджарится
Что только начинается?
НамСвоюРобити• 10 января 2024
Ответ дляУаджит
Тут вопрос в другом, ну вот дойдем мы до границ 91 года.
С огромными потерями, на которые стоит уже обращать внимание и перестать говорить, что у тварей мало оружия осталось, оно ржавое и т.д. потому что оружие они клепают круглосуточно, это факт.
А они категорически откажутся подписывать договор и выкрутят так, что ракетами и шахидами продолжат по Украине удары наносить, скажут например, мы уступаем, забирайте, только подписывать ничего не будем.
Как тогда быть, когда 80-100 а то и больше, кинжалов или чего-то другого, по нам так и продолжат запускать, почти каждую неделю? Пора уже начинать мыслить трезво, а не две три недели и война закончится.
Хрен там, она закончится, так как не выгодно её заканчивать рашистам, ну наверное и нашим у власти тоже, потому что наши, искали бы уже давно правильное хитрое решение, а не разного рода фигнёй маялись, внося в ВР законопроекты о мобилизации, которые только то и делают, что тревожат народ внутри страны, а не успокаивают.
Яке ’хитре’ рішення?)
Було типу ’хитре’ рішення по зерновій угоді. Закінчилось пшиком, шантажем русні, бо вони елементарно недоговороздатні.
По підсумку вирішили якраз ’не хитрим’ - відігнали кацапські корита і перепроклали маршрути.
Svetlana-7070• 10 января 2024
Ответ дляStar39
В зарубежной прессе мне попадалось, что весной 2025го. Может потому, что инаугурация нового президента США только в январе 2025го
А закордонна преса це якась ’ванга’ ? Закордонна преса це така сама преса як і в Україні, пишуть та що потрібно писати і те що підвищує рейтинги. Все.
Ще я люблю як тут пишуть, у мене є знайомий поляк і він каже... типу якщо поляк, англієць чи норвежець значить він автоматично більше щось знає і розумніший ніж ми ... ау народ ніхто нічого не знає, а той хто знає язиком не лялякає.
Life is Beautiful• 10 января 2024
Ответ дляnata.ant
Вони там якісь всі непробиваємі,говорять ми стріляємо по гражданских ,а вони тільки по воєнних обьєктах((
Вони бояться війни на їх території. Це може їх зупинити, якщо від війни почне страждати росія.
Ответ дляНамСвоюРобити
Яке ’хитре’ рішення?)
Они понимают только силу
НамСвоюРобити• 10 января 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Про ’дипломатичним шляхом’ аж розвеселило)))
Ответ дляSvetlana-7070
Все гадают на кофейной гуще. Но украинской прессе я верю еще меньше