Оле Лукойе• 10 января 2024

Які антибіотики вам допомогли при запаленні легень?

У знайомою починалося запалення легенів, показало на рентгені і лікар сказала, що щось дійсно ніби є, але ще погано прослуховується, лікар назначила оптицеф (діюча речовина цефіксім), пропила 5 днів, результату 0, кашель страшенний і вдень і вночі, тиск, серцебиття, сьогодні попала до іншого лікар , послухати, каже явно чути запалення, назначили колоти Емсеф або Цефтріаксон (діюча речовина Цефтріаксон). Можливо хтось виявив який все таки антибіотик більш дієвий при запаленні, можливо цей Цефтріаксон теж не з найкращих? Можливо є більш дієве щось?
Лікуватися звичайно сама не буде, але хоч прийняти до уваги і порадитися на рахунок нього зі своїм лікарем...
Guzelli• 10 января 2024
Цефтриаксон самый лучший среди всех именно в уколах , аугментины суммамеды и прочее нам не помогали
Мать драконов• 10 января 2024
Хіба запалення легень не в стаціонарі лікують?
Анонім Перший• 10 января 2024
Обычно два назначают при воспалении лёгких , цефтриаксон нормальный антибиотик.
Guzelli• 10 января 2024
Ответ дляМать драконов
Пневмония разная бывает
Ленне-Рейма• 10 января 2024
Приймала Цефма в таблетках, на другий день температура внормувалась, кашель загалом до двох тижнів був. Але легше стало вже після першого дня лікування.
ДокторТ• 10 января 2024
У меня так было, что первый антибиотик не подействовал.
Выписали Зиннат ,а он за 7 дней вообще никак не помог. На фоне его приема болезнь прогрессировала.
Попала в больницу, где кололи
Цефепим и еще пила Левофлоксацин.
Allein74999• 10 января 2024
Вам назначили антиб 3-го поколения. Вполне норм, лучше только внутривенно, так быстрее.
Во время ковида при полном пиздеце назначали Мофлоксацин( Мофлакса)+ Серрата для увеличения силы действия антиб. Но он на желудок дает капец.
Гладиолус• 10 января 2024
Або уколи цефтріаксону, або таблетки аугментин. Але я від інших починаю блювати. Це має лікар вам підібрати, бо індивідуально
Не_в_вашем_вкусе• 10 января 2024
я хворіла 2 рази, кололи цефтріаксон кожен раз
але то давно було, років 20 тому.
Лепетун• 10 января 2024
Начинать нужно с иньекций, классика- аугментин и метрогил. То, что у нас лечат таблетками- это бред, поэтому и осложнений много
Анонім Перший• 10 января 2024
Ответ дляЛепетун
Кому как , я как то болела мне назначили уколы, не помню название пенициллиновый ряд вроде . И аугментин в таблетках . Вообще не помогло , прогрессировало только . Потом назначили Зиннат в таблетках и потихоньку выкарабкалась
автор Оле Лукойе • 10 января 2024
Ответ дляМать драконов
Дивлячись який стан. Колись може й лікували в стаціонарі, зараз в стаціонарі лише якщо у важкому стані. Я б і сама там не хотіла б лежати, щоб підцепити там ще Бог зна що... До того ж вдома як не як, а набагато кращі умови і тепліше...
Лепетун• 10 января 2024
Ответ дляАнонім Перший
Вы понимаете, что я написала аугментин и метрогил иньекции??? При чем тут ваш пенициллин и табл?
Лепетун• 10 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Да, дома лучше и теплее, но пневмонию капать надо , а это только стационар, я- врач, мне тоже дома хотелось, но что делать, неделю пришлось в больнице полежать
автор Оле Лукойе • 10 января 2024
Ответ дляЛепетун
Ну не знаю, у нас більшість лікує запалення вдома якщо є кому робити уколи. Крапельниці назначають вже у важкому стані
Лепетун• 10 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Это не значит, что так нужно делать, уничтожили медицину, элементарную пневмонию забыли как вести