ЯниЯ• 10 января 2024

Соседи курят в вытяжку, дома дышать нечем, что можно..

сделать?
Въехали над нами новые квартиранты и вот они включают вытяжку и курят на протяжении дня. Мы живем этажом ниже и хз почему это все спускается к нам((
Я все понимаю, они у себя дома и делают что хотят. Я думала, что по вытяжке запахи должны уходить вверх. Объясните мне, пожалуйста, почему может быть так? Часто приходится когда они курят тоже включать вытяжку, только это и спасает, но если нас пол дня дома не было, то потом ужас что творится(( Жалко что и дети этим дышат.
Помогите, пожалуйста, советом. Может с вытяжкой в парадном что-то не так?
Вариант сходить к ним, ну такой себе. Они по сути ничего не нарушают..
Личко Невеличке• 10 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Більша частина українців на суржику і матюках,так що ревізія хто і як недоречна взагалі
Для вас - ні, мені ж совдепівська говірка ріже вухо. Хочу і помічаю.

Стрекоза любви• 10 января 2024
Ответ дляСито для думок
Витяжка не повинна так працювати
На жаль так працює. Якщо я готую на плиті в кухні з увімкненою витяжкою, то у витяжку у ванній кімнаті затягує сусідський аромат сигарет.
lynxsi• 10 января 2024
В мене теж таке було, коли сусіди готували, аромати борща та зажарки стояли в ванній, допомагало тільки, коли витяжку включаєш, а так все йшло до нас . Так от. є такі собі обратні клапані, вони встановлюються на трубу витяжки і коли витяжка працює цей клакапан відкривається і все виходить у вентиляцію, а коли не працює витяжка, цей клапан закриваєтья і сторонні запахи з вентиляційної труби не йдуть у квартиру. такі наприклад https://epicentrk.ua/shop/mplc-klapan-zvorotnij-ve... або https://epicentrk.ua/shop/soedinitel-kanalov-1111-... чи їх аналоги, це вже майстри підскажуть, які конкретно Вам потрібні) І ще, саме головне, щоб була тяга у вентиляційній шахті
автор ЯниЯ • 10 января 2024
Ответ дляlynxsi
Спасибо вам большое!
НеКонец-Света• 10 января 2024
Ответ дляlynxsi
Такі зворотні клапани ПОВИННІ бути у самій витяжці. Спочатку йде клапан, а вже від нього венткороб/венттруба до входу у вентшахту.
Однак, практика показує, що окремі оригінали подекуди їх при монтажі не встановлюють або демонтують.

Тяга у вентиляційній шахті дуже добре, але у випадку з витяжками навіть сама краща тяга ролі не грає. Жодна шахта не розрахована на викачку тих об´ємів повітря, що нагнітаються витяжками (за певну одиницю часу).