Бубль Гум)• 10 января 2024
Дирка у вусі для сережки...
Дівчатка,через носіння важких сережок дуже розтягнулась дирка у вусі для сережки,пішла і зробила ще дирку над тією більшою,думала сережка прикриє і буде гарно.Але через рік сталось так що дві дирки з´єднались і тепер стала ще більша і негарно виглядає((((
Підкажіть чи можливо як не носитиму сережки певний час, то дирка заросте(затягнеться) сама чи ні? Чи можливо її чимось "спаяти" ,лазером чи як?))))
Бубль Гум)
• 10 января 2024
Ответ дляГірчинка
у вас дуже важкі сережки у вухах?
Я б не сказала,по 2 грами.Але я їх не знімаю,постійно в них і сплю і вдень)
Солоденька цукОрка• 10 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
Я не знімаю все життя, але дирочка маленька. Мабуть у вас така властивість шкіри
Бубль Гум)
• 10 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Мабуть((((
Гірчинка• 10 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
Думала може є якісь зараз методи лазером чи щось таке))))
сходіть до хірурга на консультацію- я думаю він швидше підкаже
Бубль Гум)
• 10 января 2024
Ответ дляГірчинка
Дякую
Гірчинка• 10 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
в мене теж- 30 років середкі ношу все на місці, але в мене зазвичай трохи легші
Dark_Yasna• 10 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
сколько вам лет, с возрастом и у меня такое происходит, нужно снимать сережки, увы. я сняла, не носила, дырка затянулась, но у вас уже вряд ли. могут зашить, есть такая процедура.
Бубль Гум)
• 10 января 2024
Ответ дляDark_Yasna
Dark_Yasna• 10 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
не хватает коже уже веществ, чтобы подтягивать ее быстро.
МатьЧасть• 10 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
И возможно размера самих мочек. У мужа тяжёлые серьги, я их и час поносить не могу, он лет 10 носит и проколы миниатюрные.
А по теме - зашивают такое без проблем, минус - придётся заново ухо проколоть
Горня капучіно• 11 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Может у вас пусеты, а у автора висюльки с утяжелением в виде камешка какого-нибудь?