Потрібно здати аналізи, в сінево на 5000 грн
Якщо зробити передплату то приблизно 4000 грн
Щоб ви з цього списку зробили безкоштовно? І чи варто
Ответ для Juliana R
Якщо є реактиви в поліклініці,то робіть,які є.
Але так не гарно зараз плюнули в лаборантів які працюють за копійки.
Краще заплатіть 4000 і видихніть.
А,ні,почитайте відгуки краще за ці лабораторії 🤣🤣
Краще заплатіть 4000 і видихніть.
Я нікого не ображала і труд ціню
Мене цікавить наскільки обширних буде результат безкоштовний? Може там 9 показників
А мені треба 20
я иногда сдаю бесплатно, но чаще платно. У моей мамы была история, когда ей назначили анализ мочи сдать, она не захотела и занесла просто в лабораторию бумажку назначение без мочи, на следующий день пришел результат врачу, где были указаны все показатели в норме. Вот так они и делают
Lilian-nochka• 10 января 2024
Вы спрашивали уже,они в вашем случае бесполезны,вам толкового невролога искать и гормоны в помощь.еще смотрите клиниспытания по разным странам,иногда пациентов набирают
Lilian-nochka• 10 января 2024
Вам в харькове институт неврологии подойдет.или при кафедрах медуниверов ищите кого то с большим стажем.невролог в поликлинике и сидящий на частном приеме мог вашей болячки в жизни не видеть,что он вам поможет,она редкая
Печенька_орео• 10 января 2024
В сінево зараз можна за програмою нсзу безкоштовно зробити - в тіктоці відео бачила. Але як я зрозуміла то це треба щоб сімейний направлення дав і щоб те відділення де плануєте здавати приймало участь в цій програмі. Сама хочу в цьому розібратися, щоб екномніше здавати) Краще уточніть у них на гарячій лінії як то працює може щось з вашого переліку туди входить - все ж економія..