Просто красавица• 10 января 2024
Вы бы купили себе такую шубу из каракуля????
Бу но в идеальном состоянии.
Я тут с краю постою• 10 января 2024
Фу ужас какой … я вообще против натурального меха в любом виде
Ноунэйм• 10 января 2024
Цілком пристойна. Класичний прямий крій, ніяких неактуальних прибамбасів і капюшонів. Додати гарні аксесуари і вперед. Нічим не гірша тих тедді, тільки тепла.
Сумка з негодою• 10 января 2024
Ответ дляБелоснежко
Її треба перешивати під сучасний силует. Якби хто подарував, то занесла б в ательє, шевкиня зробила б модну
Оно слова, шевкиня,это такая
Белоснежко• 10 января 2024
Ответ дляНе любовница
Я згодна, але років 5 назад за перешив шуби , мені виставили цінник від 4000 грн, перешивала сама , але я вмію це робити
Я ж про то, що якби хтось подарував, я б собі перешила в ательє
до шиття,кушнірства в мене руки не стоять