Яжемать Мне можно• 10 января 2024
Отбеливание зубов в клинике. Ваши отзывы.
Насколько оказалось эффективным, продолжительность результата. Была ли боль ( как спасались). Рассматриваю клинику Отбелист (Киев). Может есть кто там делал?
Не скажу про продолжительность результата, сделала на той неделе, отбелились норм, много лет курила, вся желтизна ушла. Весь вечер того дня был сильно не томным, болело ппц. Пила нимесил, ибупрофен, помогало мало. Утром не болело уже.Врач сказала, обычно держится эффект около года.
Вишневий цвіт• 10 января 2024
Делала так что наносили спец состав и потом лампой светили минут 15. Не знаю как называется процедура. Стало чуть белее. Ничего не болело, но во время нанесения состава попали на десну и она тоже отбелилась, и немного раздражение на ней чувствовалось, но через несколько дней зажила. Так вот держалось это всего месяца 2. Года обещанного там нет. Поэтому фигня это всё.
100%• 10 января 2024
Робила відбілювання системою Бейонсе. Розчин наносять і тримають під лампою. У мене від природи жовті зуби. Стали білішими на 0,5 тону. Тобто окрім мене ніхто нічого не помічав. І швидко ефект зник. Щоб підтримувати колір треба виключити всі фарбуючі продукти : каву, чай, соки, овочі, фрукти типу лохина, вишні, моркви, буряка і тд. Сумнівна радість від життя. Зробила висновок такий, що відбілювання ефективне тільки тоді, якщо робити його регулярно. Мені здається, що можна не частіше разу на півроку. Тоді підтримується ефект і можна мати щоразу кращий результат. Але це недешево . Завжди заздрю зубам американців. Завжди цікаво чим досягнутий такий результат.
ПС:під час процедури болю чи дискомфорту не було, важче було сидіти без руху в цей час , була заборона на кольорову їжу/напоі на 2 доби.
Яжемать Мне можно
• 11 января 2024
Дякую дівчатка! І хочеться і колеться. Подумаю, чи варто 3500 витрачати на чистку+ відбілювання