Дівчата, мені не легко, я зараз сама з двома дітьми, чоловік далеко.
Зараз я на лікарняному, дівчата хотядь в приватний табір.
Табір був до 15 години, опісля діти самі мали повернутись додому- я з вікна бачу і як вони вихотять з табору і як ідуть.
В табір брали льодянки ходили какаться з гірок.
Мали і рукавиці запасні, щоб не померзнути
Дивлюсь в вікно йдуть- старша попереду, мала біжить за нею бо не встигає...
Відкрила двері в квартиру чекаю в підїзді...
Чую страшні крики меншої, злякалась, зразу дурне в голову, що дітей хтось скривдить...
Вибігаю- а то в старшої щось мале випало в сніг і вона меншу заставила піднять...
Мала без рукавиць, труситься.
Що є запасні не знала, ті шо були мокрезні...
Виявилось старша сама не схотіла лізти в сніг- заставила малу...
Дівчата так боляче стало...
Вони ж і в школу разом і з школи, я багато чого не бачу...
Хоча не раз сварила старшу за негідне ставлення до малої- вона наче стверджується за рахунок малої....
Дівчата ще малі- старшій 9, меншій 6.
Як би ви покарали старшу і що б робили взагалі?
Тему роблю не анонімну, прошу менше лити гадості, просто поможіть людської порадою, яка мені дуже потрібна
Мала без рукавиць, труситься.
Дівчата так боляче стало...
Дівчата ще малі- старшій 9, меншій 6.
Головний кошак• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Ні. Я не троль. І тема моя не анонімна .вони не гуляють, а йдуть разом в школу і вз школи, яка в дворі нашого будинку
А чому ви не відводите, чи не встигаєте на роботу? Вони ще дуже малі, моїй єдиній 9 та я її тільки почала відпускати саму в школу. Розумію, що у вас складна ситуація, можливо няню потягнете на годину-дві після школи? Дівчата правильно пишуть, що не можна перекладати відповідальність да старшу, це не її обов´язки, так тільки стосунки будуть погані між ними. А про те щоб наказувати, взагалі мовчу.
Зубачистка• 10 января 2024
Ответ для100%
Вы доверите своего ребенка левому человеку?!
Тобто довірити 6-річку 9-літній дитині то правильно і нормально, а дорослій сусідці або няні з агентства - ні?
Боже, що не так з логікою і розумом в деяких осіб??
100%• 10 января 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Мне интересно почему лично ВЫ, ситуацию которую знаете от третьего лица, который даже не был непосредственно на месте происшествия, категорично называете буллингом?
У меня нет оснований сомневаться
’Вибігаю- а то в старшої щось мале випало в сніг і вона меншу заставила піднять...
Мала без рукавиць, труситься.
Виявилось старша сама не схотіла лізти в сніг- заставила малу..’
Мала без рукавиць, труситься.
100%• 10 января 2024
Ответ дляЗубачистка
’Сейчас очень много ВПО людей, для которых 2,5 тыс в месяц- это находка. И отыскать такого человека не составит труда, достаточно написать в местную группу’
Дуболом• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Ви хто така мені казать де мені сидіти!! І бабусі дідусі не у всих є.
І я не унітази мию, в мене хороша робота, отак просто займись дітьми!
Я ними займаюсь, душу в них вкладаю, виховую, забезпечую!!
Мені важко, в чомусь я помиляюсь, в чомусь прошу поради....
Тогда нажмите того, кто будет таскать вашего младшего ребенка
Форточка• 10 января 2024
Всі прям такі ніжні
Семья - это взаимовыручка, помощь и поддержка. Прям навесили ребенка и обременили. До школы и со школы вместе пришли. Маме уволиться и сидеть дома, чтобы не дай бог не навесить и не травмировать ребенка? Или ползарплаты няне отдать? Зато когда в кино надо сходить, в детский центр или что-то купить, то мама должна из-под земли деньги достать
Сейчас такая ситуация, что нужна помощь. Аот и помогай. В семье живешь, а не сама по себе
Весела пiсенька• 10 января 2024
Ответ для100%
У меня нет оснований сомневаться
Мала без рукавиць, труситься.
Так з автором і так все ясно - у неї в усьому винна 9річна дочка. А Ви чого?
Весела пiсенька• 10 января 2024
Ответ дляФорточка
Всі прям такі ніжні
Ну дошли и пришли. За что наказывать старшую автор собирается?
Форточка• 10 января 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Он же отправляет вам деньги , сидите и занимайтесь детьми .
Есть еще бабушки - дедушки
Не все женщины хомячки в коробочке на хлебной карточке. Есть те, которым надо работать. Не дай бог завтра с мужем автора что-то случится? Что тогда? Нового искать, чтобы деньги присылал?
Диверсификация• 10 января 2024
Себя карайте. Из 9 летней девочки сделали ответственность няньку для 6-летки? Горе мамаша. Уверена, что вы и третьего планируете. А че нет? Есть же старшая, она вывезет. Позорище
Форточка• 10 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Что такое помощь, поддержка и взаимоуважение в семье вам неизвестно?
100%• 10 января 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Автор никого не наказала.
Была бы без башки - прям сразу бы неотходя и наказала, а так спрашивает мнения с учетом изложенных обстоятельств.
Full House• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Діти самі не гуляють і уроки вдвох не вчать.
В школи зі школи дружно разом- це все що я прошу
Тоді не кажіть старшій про обовʼязок і відповідальність за меншу, подавайте це дітям так, що вони ходять разом, бо вони найрідніші і найдорожчі одна для одної, а вдвох йти безпечніше і веселіше.
Якщо старша буде заперечувати, кажіть, що вам так спокійніше, бо якщо з нею (зі старшою) щось дорогою трапиться, то менша допоможе або покличе на допомогу.
Нехай вони відчують себе рівними, а не так ніби хтось комусь нянька.
ФрекенБок• 10 января 2024
Я сама старша сестра але у мене брат, різниця два роки, водила в школу, а до того було трохи забирала з садка, то зовсім інший час був і садок майже під домом, якось віддавали мені. І я не памятаю, щоб забрати чи провести в школи було для мене проблемою, а в страших класах взагалі ходили порізнь. Тому всим хто пише, що мама повинна виконувати все, то хай самі і виконують. Стосовно покарання, тут великого лиха не сталось, але меншу дитину звісно жалко, тому тільки розмова і виховний процес.
Павлодарская• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Тоді я сама не витяну- школа до 16, я працюю до 17, за містом.дівчата приходять і чекають мене годину
Платите старшей час няньки , я серьезно
Она не обязана
Зубачистка• 10 января 2024
Ответ для100%
Автор никого не наказала.
Автор у СП написала, що неодноразово сварила старшу за неправильне, з точки зору автора, ставлення до меншої.
Тобто не тільки відповідальність поклала на дитину, і не тільки питалась, як покарати старшу, а вже неодноразово це робила.
бибизяна• 10 января 2024
Что страшного, если старшая с младшей вместе из школы дойдут. А тут сразу навесила. Я иногда просила старшего сына забрать младшую с танцев, когда я не могла. В школу правда сама отводила и забирала, потому что рюкзак тяжёлый, но у меня была такая возможность.
Форточка• 10 января 2024
Меня б тут уже расстреляли. Детям 20 и 7. Старший помогает постоянно. Может в муз школу отвезти, со школы забрать. И один раз неделю сами жили. Я в больнице лежала.
Форточка• 10 января 2024
Ответ длябибизяна
Ничего! Это дамы с советчицы решили, что ни в коем случае деточка не должна помогать
Full House• 10 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Платите старшей час няньки , я серьезно
Она не обязана
Тій старшій ще самій нянька потрібна.
Головне мамі про це не забувати.
100%• 10 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Т.е. нужно игнорировать плохое отношение детей друг к другу?
Вам норм если бы один ребенок бил другого?
На чье мнение ей ориентироваться для оценки ситуации как не на свое?
Форточка• 10 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Нужно нормально относиться к сестре. Не надо ее в опу целовать и на руках носить. Но не бить, не обзывать
Мама тоже может со старшей дочерью так обращаться? Ну а шо
Байрактара• 10 января 2024
Много всего вам уже написали... Советую сесть втроём и проговорить эмоции каждого из вас в этой ситуации.
А Вы младший ребёнок в семье?
Морковна• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Понимаете, это проблемы взрослого человека, то есть ваши. А не 9 летнего ребенка. Вам не старшую надо наказывать , а себя. Может она хочет с подружками пообщаться , а вы ей везде мелкую суете
Невгамовна Бу• 10 января 2024
блин, народ, опять набежали на автора.
Что с вами не так?
Да всю жизнь и во все времена все друг другу помагают. Тем более в нынешнее время.
У меня старший пылесосит, младший посудомойку разбирает каждый день. Подайте на меня в службу соц защиты за эксплуатацию дет.труда. А сейчас я с младшим в больнице, то старший и кушать себе готовит. А папа работает.
Автор, держитесь.
Я тоже согласна, что обеих посадите и скажите, что, девченки, мы живем вместе и давайте друг другу помагать.
Что с вами не так?
Автор, держитесь.
ПлюшкамиБалуюсь• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Я поговорила... мені самій дуже прикро від того що сталось.
Просто зневага вже не раз проговорюється, особливих змін я не бачу
Она устала от нее. Вы действительно навешали на старшую свои обязанности. А она сама ребенок! Она не обязана быть нянькой младшей. Но по желанию может вам помочь.
Это вопрос семейных ценностей и уважения в рамках вашей семьи. Вы могли попросить старшую помогать, но оставить ей кусочек ее собственной жизни. А вот то, что сейчас-это прямой путь к взаимной неприязни в будущем между ними. И это делаете вы. Не кто-то другой. Садитесь думайте зачем вам это. Все ответы у вас внутри.
ПлюшкамиБалуюсь• 10 января 2024
Ответ дляcandy07
Вона отримує кишенькові, я не обмежую в бажаннях, табір знову той же річ не дешева...але взамін так- я прошу мінімальної мені допомоги і відповідальності за меншу
Вы шутите сейчас? Какой нафиг ответственности за младшую? Ей 9 лет! Это время детства. Вы вообще понимаете, что вы нарушаете закон (страна неважна)? Вы ломаете психику обеим дочерям( но находите оправдание себе всегда. Вот и для дочери старшей поищите
Пік Антна• 10 января 2024
Я в родині середня, нас 3.
Була як в ситуації меншої, так і старшої.
Я скрізь бігала за братом хвостиком, він мені ніби і допомагав, але були часи коли і ображав. В нас різниця 3 роки. Але його прям дивитись за мною не заставляли і він не отримував прочуханки, якщо зі мною щось сталось.
Потім, в нас з´явилась сестра. Я так її чекала, різниця в нас 5.5. і ось тут розпочався треш.
Я мала за нею дивитись з 7 років. Вона впала плаче, мене б´ють гумовим тапком. Я прям була за неї відповідальна.
В нас був приватний будинок, свій двір. Я весь час за нею дивилась. Коли в років 9 почала гуляти трохи далі від дому, я мала її брати з собою. Скрізь. Ну я ж гуляю, що тут такого.
Ваша старша без задньої якоїсь думки сказала малій, щось там дістати
Мала не одягла рукавиць. Ну буває. За що сварити?
Просто наголосити про рукавиці, Обом