Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12538 1
Глаза_в_3_карата• 14 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Что именно интересует, задайте вопрос конкретный
Когда наступит счастье?
Забризкана водою• 14 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Когда наступит счастье?
Ответ будет такой же как и вопрос ,весьма размытый и непонятный...
При правильно заданном вопросе будет точный ответ.
Глаза_в_3_карата• 14 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Хорошо. Тогда, просто совет карт если можно
КондуктЕр тролейбуса• 14 февраля 2025
Ответ дляyour style
Добрий день, Маргарита. Якщо ви підете на навчання, то на самому навчанні, чи краще так сказати: саме навчання вам сподобається. Тут зможуть зацікавити людей, тут буде злагоджена команда , і вам весь час казатимуть, що ви зможете заробити гроші, і вибудувати власний бізнес. Це трошки хибна думка . Ці люди будуть зацікавлені в отриманні коштів за вартість наданого навчання. Потім , коли ви вже закінчите курси, - у вас одразу нічого не вийде, і це м’яко кажучи не вийде. Тут таке в вас розчарування може бути, що ви 100 разів можете пожалкувати. Але за іншою картою тут стоїть і більш позитивна карта - яка вказує, що все в ваших руках. Якщо ви станете повністю самі собі керівником, відповідальною людиною, то тоді вийде. Але все рівно - це дуже довгий шлях до фінансового успіху. Якщо не підете навчатись, то тут я бачу взагалі неблагоприємні карти. Гаманець схудне, гроші будуть витрачені не по призначенню, і справи підуть на спад. Отже, висновок: вам потрібно йти кудись навчатись. Можливо навіть , що й туди , куди думаєте в квітні- просто просто гроші ви не одразу будете потім заробляти, а десь в березні -квітні після закінчення вашого навчання
Дякую Вам))) дуже чітко і докладно описали, підсвітили прям мої внутрішні сумніви, прям моїми словами написали, декілька раз перечитала, задумалась...
Забризкана водою• 14 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Совет карт нужно быть осторожной , могут быть какие то препятствие, конфликты , перемены. У вас какое то опустошение, дела идут не очень.
Пока надо быть начеку вам.
Глаза_в_3_карата• 14 февраля 2025
Ответ дляyour style
Будь ласка:) Якщо розглянете іншу сферу діяльності, то є вірогідність швидше заробити гроші, але на коротку перспективу. В першому варіанті у вас , якщо вийшло б - то гроші б ви отрумали і на дальню перспективу
Погляньте будь ласка кому не складно, коли настане біла полоса в житті, а то все іде шкереберть, нерви та психіка не витримують, дуже важко останнім часом. Юлія 21. Дякую
Глаза_в_3_карата• 14 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Пока надо быть начеку вам.
Дякую але запитаю ще
Квітка Миру• 15 февраля 2025
Дівчатка, доброї ночі! Я загубила сережку дуже дорогу з діамантом, подарунок мами і сестри на 40 років. Це вже з другого набору дорога сережка, перший раз не знайшла і подарували нові, а я знову загубила. Чи знайду я її? Може, підкажете де шукати? Вдома шукала, немає. І чому загубила? Після того як загубила. дуже захворіла і ніяк не можу одужати до кінця. Ірина, 44.
Julia _taro_star• 15 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Добрый день) вы недавно были на каком нибудь мероприятии? Карты больше показывают как торжество у какой то пары, возможно у них дома, или по дороге к ним/от них. Еще может в машине …
Если были дети там, поспрашивайте, может кто то из них нашел и скрывают.
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую але запитаю ще
У вашій родині , чи серед дуже добрих друзів хтось загинув? Коли переїдете, тоді у вас більш гармонійна карта йде
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Подивіться там, де недавно їли, щось святкували, можливо це кухня. Там є гострі предмети такі . як ножі. Снідали ще там. Квадрат якийсь це. І ще: якщо їздили на кладовище до когось , ще варіант , що може бути там
Глаза_в_3_карата• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
Ні, не дай боже а що?
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ні, не дай боже а що?
Хто недавно помирав, можливо , не своєю смертю , а від хвороби? От після того, якось у вас не лагодиться в житті.
Глаза_в_3_карата• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
Вам показує що хтось помирав? Останній раз 3 роки тому бабуся і все. Потім брат двоюрідний на війні загинув але це було 2 роки тому.
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
так, мені мені показує ваше минуле. Перший був військовий з вашої родини
Глаза_в_3_карата• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
А який звʼязок?Саме мого стану, бо це було вже давно ж наче…
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
З вашим станом , можливо , й немає зв’язку ніякого, а от вплив на майбутнє є. Єдине вам скажу, що ви будете жити добре. Можливо , у вас в стосунках зараз не лагодиться. Більш серйозні стосунки будуть десь в 2028 році- початку 29-го
Квітка Миру• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь. На кладовище давно їздили, задовго до того як загубила сережку. Ножі тільки на кухні. Шукала там раніше. Подивлюся ще.
Але якщо на вулиці десь загубила, то навряд знайду.
Мене дивує, що це співпало з хворобою, може, це якійсь відкуп був або навпаки якщо знайду, то пройде хвороба.
Глаза_в_3_карата• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
В мене їх взагалі немає поки) а на рахунок переїзду, куди б радили , можливо за кордон?
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Будь ласка:) . Це просто співпадіння у вас . Ніяких поганих поряд карт я не бачила. Подивіться ще, де гострі предмети. Ні, це не на вулиці було. І вона ( сережка) зараз не в людини, не підібрана, не вкрадена
Меряю линейкой• 15 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Сережку вы не найдете
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Скоро будуть:) Радити я вам не маю права, а от по долі вам - переїзд є. Але буде це тоді, коли ви зустрінете чоловіка, за якого вийдете заміж
Глаза_в_3_карата• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
Сподіваюсь це буде хтось хороший, раз так 😅Дякую за відповідь 🫶🏼 гарного дня
your style• 15 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Хороший буде:) Дякую- і вам гарного дня
Квітка Миру• 15 февраля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Сережку вы не найдете
Вы расклад делали? Или вы так думаете?
Квітка Миру• 15 февраля 2025
Ответ дляyour style
Дякую вам! Пошукаю!
Бо я у більшому відчаї через хворобу, чи пройде вона. Вже не знаю що робити.
Чекаю завтра• 15 февраля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Імя і вік потрібно для розкладу
Галина, 52
Играю_на_кларнете• 16 февраля 2025
Дівчатка, подивіться, будь ласка, чи будуть зміни у особистому житті у найближчий час? Марина ,41
Ivanka -85• 16 февраля 2025
Добрый день, пока не вижу изменений в личной жизни в течение 3х месяцев. Такое ощущение, что вы проживаете тяжёлое время(возможно кармическое, чтобы переосмыслить жизнь и выйти на новый уровень). Около 40 лет +-2 года каждый из нас проживает кризис среднего возраста. В астрологии - возвращение кармических узлов, транзиты высших планет. Жизнь может измениться полностью.
Ivanka -85• 16 февраля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете