Невгамовна шахиня• 10 января 2024
Вечірня тема, назвав у ліжку...
Займалися сексом і після куні він випалив: "кінчила, ш**ха?, хочеш ще?". Потім в процесі шепотів на вухо: "хочу бачити, як тебе мають інші чоловіки, розкажи мені про це, які вони, як будуть і що вони будуть робити з тобою? розказуй, з подробицями...."
В мене ступор, за 40 років, він перший чоловік, який мене принизив словами у ліжку, поділив мене з іншими словами. Були ще інші принизливі для мене слова, після цього, сказав, що це гра, яка його дуже збуджує, допомагає отримати насолоду, а мене наче током прибило, це не звучало жартівливо чи грайливо, не викликало приємних емоцій.
Розумію, що деяким жінкам подобається таке і багато іншого, наче теж не монашка, але тут брррр
У вас за життя багато було чоловіків, яким подобається використовувати саме брудні принизливі слова?
Спасу мир• 10 января 2024
В следующий раз скажите ему, что все расскажете и заведете после того как отымеете страпоном
Корсет_на_шурупах• 10 января 2024
Вот только не говорите, что перед куни, он вёл себя по другому.
И зачем ему рассказывать, предлагайте тройничок, будет смотреть.
Невгамовна шахиня
• 10 января 2024
Ответ дляМаруська Му
Це у вас був перший спільний секс?
ні, було і до, і після, кожен раз різний був класний, який хотілося повторювати, але коли його ці ігри, то мені ригачка
Невгамовна шахиня
• 10 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
в тому то и справа, що все до було чудово, а потім кінчила і 220Вт
на получі!
Хитрушка-чекушка• 10 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Правильніше ’будетЕ смотреть’. Отам він і взнає як буває цікаво 🤣
А я нівроку• 10 января 2024
Так, було. З двома партнерами. Але це обговорювалось як гра. І, звичайно, ми до цього йшли (не одразу все почалось).
Планшетница• 10 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я теж не люблю так брудно, але люблю жорстко і без лайки, а самі дії .
Може мужик по шлюхам привик ходити, бо не кожна жінка таке полюбляє і дозволяє. Мені наче таких дуже небагато.
Планшетница• 10 января 2024
Ответ дляБратья Капли
А кабучей вас не назвал ?
Ой, який старий анекдот)))) мабудь років 30 тому перший раз почула.
Стефанія• 10 января 2024
Если мне что-то не приятно в процессе, то я заканчиваю процесс. Зачем терпеть то, что вам не нравится?
ПС. Такого не было, к счастью. Я человек излишне эмоциональный и думаю на подобное слишком бурно отреагировала бы. (Если заранее не договорились о таком)
Маруська Му• 10 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тю, так це він просто перевіряв межі дозволеного. Запропонуйте йому наступного разу гру в «госпожу» і страпон 🤭🤭
Крошка Енот• 10 января 2024
60 метрів сметани• 10 января 2024
Ответ дляБратья Капли
А кабучей вас не назвал ?
А що таке кабуча?
Жерица ночи• 10 января 2024
Ответ дляПланшетница
Та порнушку смотрит, повторяет
Планшетница• 10 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
У меня есть камбуча
Яка? Я в атб беру, подобається.
МаксХмара• 10 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Нам вы это рассказали, а мужику своему нет? Не советчица же вас *бет, извините
Купи слона• 10 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
на получі!
Я бы встала и ушла)) Больше б не игрался.
Планшетница• 10 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
От і ми так, але ніяких образ і лайок.
Стриптизерка• 10 января 2024
Ответ дляПланшетница
Яка? Я в атб беру, подобається.
Муж сам делает, купил гриб на розетке и теперь у нас целая ферма по производству комбучи
Планшетница• 10 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
Та порнушку смотрит, повторяет
Та може))) надивився і вирішив теж ’ крутим , брудним мачо бути’, а получилось чмо.
Гага Газу• 10 января 2024
Мой муж такое любит. Всегда было жестко, слова такие лет 5 назад появились. Я тоже получаю от этого удовольствие.
Но для нежности и романтики есть любовник.
Фрикаделька• 10 января 2024
Ответ для60 метрів сметани
А що таке кабуча?
Сокращение от фразы «кобыла е...чая»