Невгамовна шахиня• 10 января 2024
Вечірня тема, назвав у ліжку...
Займалися сексом і після куні він випалив: "кінчила, ш**ха?, хочеш ще?". Потім в процесі шепотів на вухо: "хочу бачити, як тебе мають інші чоловіки, розкажи мені про це, які вони, як будуть і що вони будуть робити з тобою? розказуй, з подробицями...."
В мене ступор, за 40 років, він перший чоловік, який мене принизив словами у ліжку, поділив мене з іншими словами. Були ще інші принизливі для мене слова, після цього, сказав, що це гра, яка його дуже збуджує, допомагає отримати насолоду, а мене наче током прибило, це не звучало жартівливо чи грайливо, не викликало приємних емоцій.
Розумію, що деяким жінкам подобається таке і багато іншого, наче теж не монашка, але тут брррр
У вас за життя багато було чоловіків, яким подобається використовувати саме брудні принизливі слова?
Невгамовна шахиня
• 10 января 2024
Ответ дляМиззери
Почему-то насмешило
Никогда меня такое не привлекало 🤣🤣🤣
мене теж не притягувало, спонтанно так ЛЯП
60 метрів сметани• 11 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
А догадаться?
Впораюсь зі всим• 11 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Так скажите ему об этом...
Просто, прямо, откровенно, без претензий и обвинений, а спокойно скажите что Вас подобные ролевые игры ввергают в ступор в купе с отвращением...
И всех делов ..
Без обид, но если серьезно, Ваш партнёр латентный куколд...
Ничего в этом страшного или извращенческого нет, просто сейчас это движение повальная мода во всем Мире, вот возможно он в порно таких дел насмотрелся и эта тема его заводит...
Ничего страшного, просто проинформируйте что подобные игры это совершенно не Ваше..
И всех делов ..
Куколд - це точно
А ще він явно в житті зовсім не підклується про свою дівчину, перекладає все на неї.
Знімає з себе усю відповідальність і у сексі, тобто отриманні задоволення жінки на іншого чоловіка
Аб´юз тут ще у тому, що я тобі дозволяю все і інший член, чим ти ще не задоволена
Трешак, з коліна в челюсть би дала, коли між ніг був
неДоПриличий• 16 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Вот только не говорите, что перед куни, он вёл себя по другому.
И зачем ему рассказывать, предлагайте тройничок, будет смотреть.
Все может быть, один мой мч только в сексе любил грубости, в жизни- воспитаннейший человек и очень заботливый. У всех свои загоны.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 февраля 2024
его мудаковатость нужно было распознать до, чтобы не сЕдеть в кровати
Чекаю трамваю• 17 марта 2024
ви читаєте жіночі форуми і прислухаєтесь до глупих порад, він робить теж саме на чоловічих формух і робить те ж саме.
Жена сантехника• 09 апреля 2024
Тю, мы женаты больше 20 лет, что мы только не придумываем и не говорим друг другу чтобы разнообразить секс))). Меня возбуждает то, что вы написали, но я сама его прошу, чтобы он мне всякое такое говорил, а муж предпочитает более нежные слова.
Шкварочка• 30 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
в тому то и справа, що все до було чудово, а потім кінчила і 220Вт
на получі!
Тому що ви асоціюєте поведінку в сексі з реальним життям і відношенням до вас.
А у чоловіків це дійсно лише гра, незвичні емоції і відчуття, які він ніколи не дозволить собі в реальності по відношенню до жінки, і навіть в сексі він не з кожною може це пережити.
Але після інтиму все закінчужться. І швидше за все він ніколи не погодиться на 3го в ліжку. Але ось така гра його заводить. І це дійсно лише гра.
У жінок з цим важче
JenyaFlower• 01 мая 2024
Фу, бля... Тресните этого урода по голове в момент оргазма. Или вкусите за член. Вообще о таких вещах нормальные люди договариваться заранее
JenyaFlower• 01 мая 2024
У меня не было такого. Назвал один сучкой как то, но не было обидно. Если это не разводка, сочувствую вам
JenyaFlower• 01 мая 2024
Ответ дляСтриптизерка
Муж сам делает, купил гриб на розетке и теперь у нас целая ферма по производству комбучи
Это, оказывается,чайный гриб,а не ебучая кобыла. А у вас вся квартира заставлена банками с этим ?
JenyaFlower• 01 мая 2024
Ответ дляПланшетница
Яка? Я в атб беру, подобається.
Оно реально продается в АТБ???
Любительница• 09 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Все у вас нормально. Я общалась с таким, в жизни прекрасный человек, а вот в сексе, как вы описали, все тоже самое, причем в жизни уважение и ношение на руках
Да, когда то в молодости с таким столкнулась. На людях очень внимательный и вежливый мужчина и матов от него не слышала, а когда дошло до секса то в самом разгаре он так начал ругаться матом, в том числе и в мой адрес что я просто офигела. Второго раза у меня с ним естественно не было так как это не моё.
очки_ннадо• 07 июня 2024
У меня муж тоже зануда такая же, только культурные слова. Мне иногда хочется его в постели словцом похлеще назвать, матюкнуться - нет, он обижается
Взрослый человек, а нежный как ребенок
Маю натхнення• 10 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
А що там по тільцям?)
У мене був тілець. Дівчата, з ним я зрозуміла, що з дня весілля і до розлучення я була без сек🫶🏻су. Не можу похвалитися сильно великим букетом коханців, але я як і авторка прифігіла, коли спокійний і дуже терплячий, місцями дуже інфантильний мужчина , в спальні перетворювався на секс гіганта в усіх смислах.
Словами не обзивався, але міг схватити за волосся, за шию трішки, шльопнути. Я перший сама собі сказала «боженька дякую тобі за цього красотуна»😊😂
З ним я жодного разу не задумувалась, що робити і як його ублажить-все йшло само собою і я його досі згадую і мимоволі посміхаюся.
Бабуся Бетман• 06 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Мой муж такое любит. Всегда было жестко, слова такие лет 5 назад появились. Я тоже получаю от этого удовольствие.
Но для нежности и романтики есть любовник.
Да,вы хорошо устроились по жизни
Виннипуховна• 19 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Блін, прочитала ’купив гроб на розетці’
Oksania_mama• 01 августа 2024
Жах, для мене таке теж брррр.
Я більше люблю, коли відчуваю до себе любов, а не ’оооо, в тебе пізда, я тобі присуну!’ Фу....