Тут как тут• 10 января 2024

Чи варто піти працювати?

Добрий вечір!
Я переїхала жити в інше місто, а компанія, в якій я працювала в моєму місті, запропонувала мені вакансію в новому. Це не зовсім мій профіль, але я погодилась спробувати. Робота в умовах конкуренції та колектив прийняв мене так собі, там всі вже співпрацюють з новим менеджером, а мені один з працівників сказав, що мені тут " не дуже раді", не дивлячись на те, що я достатньо досвідчений працівник, в мене перший день завершився сльозами. Як Ви думаєте, чи варто продовжити роботу?
Оце фіфа• 10 января 2024
Так, звичайно. Якщо бігти при першій проблемі, то нічого гарного від життя чекати не слід

Ну що ви, мамо!• 10 января 2024
Так, тримайтесь.
автор Тут как тут • 10 января 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так, тримайтесь.
Дякую)
автор Тут как тут • 10 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Розумію, але ця вакансія мені не дуже подобається, + 10 км їхати щодня
Tammy21• 10 января 2024
Добрий)
Півтора роки тому я вийшла на оффлайн роботу, без знання місцевої мови, без будь-якої освіти на керівну посаду. Вам написати що мені в спину говорили перші тижні?) Люди говорять. Завжди та про всіх. Все нове, для багатьох, завжди зі знаком мінус. То взагалі не ваша проблема. Робіть те, що потрібно вам.
Почемучечка• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
Добрий)
Как вас могли поставить руководителем? Что у вас за сфера? Страна?
автор Тут как тут • 10 января 2024
Ответ дляTammy21
Добрий)
Так, але для мене це нова сфера, і через таку атмосферу мені її важко освоїти.
Моя улюблена страшко• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
Добрий)
Очень интересно, как вас взяли без знания языка на руководящую должность?)
Меряю линейкой• 10 января 2024
Ответ дляТут как тут
10км это ни о чем
Смотрите зп, вашу жизнь, ваши покупки
И посмотрите другие вакансии

Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
В мене ок англ)
Моя улюблена страшко• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
В мене ок англ)
язык общения в компании - английский?)
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляТут как тут
Обіймаю вас!
Перечекайте трошки. Якщо не адаптуєтеся, завжди зможете піти.
Моя улюблена страшко• 10 января 2024
конечно. Потерпите. С начала месяц, потом еще один, а потом посмотрите. Сама не заметите как втянетесь)
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Там не те щоб навала з бажаючих була, бо трошки @опа з проектом. Дизайн. Німеччина.
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
язык общения в компании - английский?)
У т.ч.
Татьяна_М5• 10 января 2024
Нет, не барское это дело. Вы созданы для любви или для работы?
Почемучечка• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
Ну и как вы нос утерли немцам?
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну и как вы нос утерли немцам?
Я не дуже розумію ваш комент. Поясніть, будь ласка, що ви вкладаєте у фразу ’утьорлі нос’?
автор Тут как тут • 10 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Для роботи. Я завжди працюю.

КаРаКаТиЦа• 10 января 2024
Работать стоит всегда!
Не будьте жидкой на расправу. Тренируется и сила воли, и пофигизм.
Зарисовка: вы едете на велосипеде, на вас кидаются собаки, вы будете останавливаться и отбиваться или поедете дальше?
Цветов Мне срочно• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
с работой справились? (расшифровка )
Tammy21• 10 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
с работой справились? (расшифровка )
А) Ну так. Дотягли, закрили проект. Мені навіть постійний контракт потім запропонували)
автор Тут как тут • 10 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Работать стоит всегда!
Поїду дальше
Чупокабра• 10 января 2024
Ответ дляТут как тут
10 км то близенько. Я щодня 30 в одну сторону маю. В мене подібні відчуття. Другий тиждень на новій роботі і наче не в своїй тарілці. Але дала собі трохи часу. Ви теж дайте собі час. Якщо не сподобається зовсім, то звільнитися встигнете.
КаРаКаТиЦа• 10 января 2024
Ответ дляТут как тут
Поїду дальше
Вот и проезжайте! Иногда атакующая собака может даже цапнуть велосипедиста, но не успеет навредить.
Сфокусируйтесь на себе, а не на других. Побольше нарциссизма на этом этапе.