Zenkas• 10 января 2024

Ого, уже по бункерам бьют.

сегодня в 14:12
Инфа подтвердилась. Появился первый "свидетель" прилета Storm Shadow/SCALP по командному пункту во временно оккупированном Севастополе 4 января этого года.

Полковник Исмагилов Вадим Наильевич, выпускник ЧВВАКИУ 2003 г., Командир войсковой части 85683 Министерства обороны Российской Федерации. Ликвидирован при украинском ракетном ударе Storm Shadow/SCALP по командном пункте в Крыму 4 января 2024 года. Завтра похороны в Челябинске.
Кроме полковника известно минимум о 13 погибших. Большая часть - от удушения в результате вдыхания продуктов горения электропроводки. В результате попадания ракеты по входу в бункер произошло обрушение тоннеля и блокирование подземных помещений. Некоторым из уцелевших удалось выбраться через вентиляцию.
#потерьнет
автор Zenkas • 10 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Та вище пишуть не може цього бути. Хто зна, але правда схожий
Дуже.Ну це життя.Усі ми не без гріха
lilu1990• 10 января 2024
Ответ дляZenkas
Уже оборону Бахмута починають називати політичним замовленням.

Підрив корабля - краса. А нащо в бункер по цим малохольним скальпи запускали? Щоб що?
РойЛеля• 10 января 2024
Ответ дляZenkas
Дуже.Ну це життя.Усі ми не без гріха
Може і співпадіння. Я дуже запам´ятала, коли вона родила, то всіх цікавило хто батько. Вона відкрито сказала, що це жонатий мужчина і відкривати його ім´я не буде. Дитину для себе народила
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Вибачте, але щось тема схожа на розмову клонів((.
Особливо, зважаючи на Авторку((.
Інша справа про ’ всепропало’,да?
Вам тільки такі теми подобаються?
ЗлыеБухи• 10 января 2024
Ответ дляdebor_a
А яка вона, ваша реальність?)
А ви новини не читаєте? Подивіться статистику за 2023 р.
Скільки звільнено, скільки захоплено.
У нашому містечку кладовище якось не вселяє оптимізм((
Отака у мене реальність((
А ви можете і далі радіти 13 загиблим кацапам((
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Шановна, заспокойтесь)).
Ваш істеричний патріотизм трохи не корелюється з реальністю))
А в чому реальність? Немає дохлих генералів у русні і в Сєвастополі ’ все спокойно’
debor_a• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Скільки звільнено, скільки захоплено.
Отака у мене реальність((
А ви через цих кацапів будете горювати?
ЗлыеБухи• 10 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ми вже п´ємо каву у Ялті?
автор Zenkas • 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Скільки звільнено, скільки захоплено.
Отака у мене реальність((
Не 13 ,а 413 тисяч ЗСУ їх поклали.
ЗлыеБухи• 10 января 2024
Ответ дляdebor_a
А ви через цих кацапів будете горювати?
Ні, заспокойтесь))
Буду радіти))
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляlilu1990
Це коли з 10 запущених скальпів долетіли 3?

Авторе, чи це не знову задля політичного рейтингу витрачали дорогоцінні ракети. Невже більш важливих цілей не було?
А куди треба ’ дорогоцінні ракети’? Як русня,по житловому будинку в Брянську чи по пологовому в Ростові?
автор Zenkas • 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
А ми вже п´ємо каву у Ялті?
А ми вже танцюємо лезгінку на Хрещатику?
debor_a• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Ні, заспокойтесь))
Буду радіти))
Так я спокійна. Це ж ви нервуєтеся) Може, просто з теми вийти? Чи прості рішення - не для вас?
lilu1990• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Скільки звільнено, скільки захоплено.
Отака у мене реальність((
Люди відмовляються критично мислити

Це як наші на початках хотіли убити герасимова, їм американці сказали - ви шо подуріли, такий ідійот на генеральському посту, нехай живе

А потім подоляк триндів про супер пупер контрнаступ бо він там щось собі нафантазував... І коли тут писалося, що це нереально, можна було в бан залетіти

А тепер скіко радості від десяти вбитих кацапів не самого високого пошибу дорогоцінними скальпами, яких і так як кіт наплакав.
ЗлыеБухи• 10 января 2024
Всьо, здаюсь!!! ))
Nat-li• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Особливо, зважаючи на Авторку((.
Чого? Бо нема ’всьопропало, сдайомся!’?
Так вони автора всі побанили, того і не заходять, в інших темах куролєсять.
lilu1990• 10 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нє, ну убивство цих малохольних зразу позначиться на ситуації на фронті. Я впевнена.
debor_a• 10 января 2024
Ответ дляlilu1990
Люди відмовляються критично мислити

А скіко радості? Одна тема на мамському форумі? Це забагато?
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Скільки звільнено, скільки захоплено.
Отака у мене реальність((
Загиблих кацапів значно більше,чим 13-більше 360 ТИСЯЧ.Рашистські втрати на порядок більше українських і фронт в 2023 році був стриманий на всіх напрямках,як би не закидали дохлими чмобиками.
Так що нема чого принижувати заслуги ЗСУ і героїчного українського народу.
annetta888• 10 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Рожа у чмошніка наче син путіна внєбрачний. Всі на одну харю
Як клони... У мене теж перша така думка.
Відсутня душа там.
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
А ми вже п´ємо каву у Ялті?
Ми не в окупації у русні,як би тут боти не старалися
lilu1990• 10 января 2024
Ответ дляdebor_a
У офіційних змі які знову намагаються нам впарити перемогу. Ну і який профіт від витрачених дорогоцінних ракет?
Piracanta• 10 января 2024
Ответ дляlilu1990
Люди відмовляються критично мислити

А где радость? Просто информация.
debor_a• 10 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну у вас немає профіту - то й лягайте спати, у журбі.
автор Zenkas • 10 января 2024
Ответ дляЗлыеБухи
Ні, заспокойтесь))
Буду радіти))
Вы так прекрасно на русском общались ранее в темах.’Девачки,независимо от политических взглядов,с праздником’.Луганск-Донецк?Мушь аппалченец?
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляlilu1990
Люди відмовляються критично мислити

Сотні тисяч дохлої русні ви вперто не помічаєте?
lilu1990• 10 января 2024
Ответ дляdebor_a
І вам гарної спокійної ночі
автор Zenkas • 10 января 2024
От як тхне сєпарами
L-i-s-a-92af• 10 января 2024
Ответ дляlilu1990
То куди ж треба,чому не ділитися,коли ви такий стратег?
lilu1990• 10 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я конкретно про цей удар скальпами пишу по якихось помічниках помічників генералів