MacOS-ница• 11 января 2024
Муж показушник. Сегодня день слова "спасибо"
Позвонил с работы, говорит, спасибо тебе за детей и т д
Задолбало!
При людях люблю, травмай куплю.
А в глаза одни оскорбления и 0 помощи. Про отсутствие интимной жизни я уже молчу даже.
Зато все вокруг думают, что он идеальный муж. Не пьет, не курит, на родах был со мной даже, вся лента в фотках с детьми в обнимку.
Пример: давай поставим ёлку. Она мне нахер не нужна. Мы с детьми тянем, наряжаем. А он около нее фоткается потом, "семьянин" типа.
Задолбало!
При людях люблю, травмай куплю.
Розвідка Маші• 11 января 2024
Ответ дляШалена красуня
тю, так схоже він ще й невірний((((((((((((((((((
Скоріше всього так і є. Не любить і не старається ніде!
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
оце і є ключовим фактором - як на мене(
Большой секретик• 11 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Прошлые тоже подойдут
Спасибо
нашла за 21 год. Но не знаю что там можно рассмотреть)) Там все в куче
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
У нас его и так нет. Он не просит, а я уже устала просить сама.
Ого, как это устала просить секс? Может на стороне у него секс? А условия у вас позволяют? Или может он болеет?
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
краса!
Розвідка Маші• 11 января 2024
Автор зі свого досвіду - краще не буде! Я теж постійно надіялася на краще! Ти не відчуваєш опори - часом і добре може бувати, плюс я говорила багато - ніби доходили до порозуміння,а тиждень - два і знову ’на круги своя’. В якийсь період я теж не бачила виходу, але не матеріально, а любила його! От і як піти від людини яку любиш!? Тому і багато чого сама організовувала... не стало води в будинку - дзвоню він зайнятий на роботі, думала визвати сантехніка, відкрила кришку- там чути перегореним- визивала електрика! Все зробили за півгодини, оплатила і спокій....я ж думала, що я все роблю для сім´ї, а виявилося - звільнила час для коханки!....
Електрохарчування• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Я работаю. Но моей зп не хватит на аренду и 2 детей.
Залишайте дітей йому, як не можете фінансово їх забезпечити. Нехай він чухається і думає, хто буде їх забирати зі школи.
Ви якраз в цей час на ноги станете і поділите опіку як буде фінансова можливість.
Кондуктор трамвая• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Эти был один пример из миллиона.
Интересный типаж)
Електрохарчування• 11 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Люди, ну что вы как маленькие, ’а чего ты с ним живёшь’, ’нафиг такой нужен’, а как автору прожить сейчас одной с двумя детьми, пусть и алименты будут???
В интернетах легко и просто быть сильной, знающей себе цену женщиной, а в реале тупо заради детей приходится вот с такими вот ’кавалками щасця’ терпеть скипя зубами...
Тоді що ви від нас хочете ? Змінювати життя не хочете, такі теми просто щоб пожалітися ? Тут мабуть більшість виховувалися мамами - одиначками і всі якось викручуватися. Одна автор сидить і чекає дива з неба.
Розвідка Маші• 11 января 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Дива нажаль не буде...якби не старалася! ...
Бася Фельдман• 11 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Стопроцентово!!!
Закон Мерфи применительно к семейной жизни: ’Если что-либо может пойти не так - оно обязательно пойдет не так!’
И нажаль в обратную сторону это не работает...(((
Кружите меня,кружите• 11 января 2024
Что, на 8 странице ещё никто не опознал семейство Тани? Странно
Поумничка• 11 января 2024
Таким він і лишиться назавжди. Тут ви вже або підлаштовуйтесь, або змінюйте щось.
В мене тато такий самий. Причому таку гарну репутацію собі створив, що коли мама чи ми діти десь і жалілись на нього, то всі говорили що то ми вже від хорошого життя подуріли🤦♀️
Тріль підпільний• 11 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
Спасибо
Замурмишка• 11 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Да все держат интригу)
А то опять на пару недель пропадет
Тріль підпільний• 11 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Все давно в курсе
Тссссс!!!!
Фенте Фря• 11 января 2024
Автор, чому ви вважаєте що коли діти виростуть стане легше? Навпаки, з підлітками легко не буває, і витрати будуть значно більші, бо зараз з ваших слів ви купуєте що дешевше, а потім дівчинка вже захоче той одяг який модний, і телефон , кишенькові гроші і далі по списку. І син думаю так само, тому зараз поки нічого не просять, саме легше
Кружите меня,кружите• 11 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Все давно в курсе
Тссссс!!!!
Ох, простите....(тихонько отползаю в укрытие)))))
Ответ дляЯ супер-пупер
Да? Финансово легче?
Моему сыну 18, а дочке 12
Уже 18 лет жду когда станет легче 😂
Разбудите меня, когда легче станет
Моему сыну 18, а дочке 12
Уже 18 лет жду когда станет легче 😂
Разбудите меня, когда легче станет
Ви прикидаєтесь чи просто забули, що таке малі діти, які ще не можуть себе обслужити і потребують нагляду,? І чим вони відрізняються від дитини, що вже і тобі чай заварить і пельмені пржарить
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Как Вы догадались? Мисс очевидность просто
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Теперь Таня отползёт
Опять будем с собаками искать
Тріль підпільний• 11 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Поздно 😈 😂
Тріль підпільний• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Теперь Таня отползёт
Опять будем с собаками искать
Даааа 😢 😢 😢
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Даааа 😢 😢 😢
Придётся на борщагу ехать за автографом
Баба на горошині• 11 января 2024
Ответ дляНе за Будка
Я залишилася сама з 1 річною дитиною, бо не пробачила зраду. Спочатку працювала вдома. Отак поруч себе ставила манеж і працювала. Потім пішла працювати в садочок де була дитина, потім в школу, паралельно працювала ще вдома... Нічого неймовірно нереального, чи того що потребувало б якихось надзвичайних здібностей чи талантів. Ви теж так можете. Але не хочете. Тож чого скиглити що чоловік не такий? Вас ніхто не тримає поруч нього окрім ваших лінощів.
Напевне у вас дуже затребувана спеціальність, що з дому могли добре заробляти. Далі про садочок вже зрозуміло, що реально, а от з дому скільки можна заробить, зазвичай це невеликий підробіток. Та й з садочку теж небагато.
Царевна в уггах• 11 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну вообще-то и правда мужикам елка нахер не нужна
Открою вам большой секрет
У меня муж ёлку наряжает и свекр, и брат мужа, и один из моих дядей. Все люди разные.
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляОксана_12
2500? Це серйозно змінює справу
Та не, конечно с мудаком лучше жить. Таня уже почти 9 лет ждёт что дети подрастут, посмотрим что будет через два года писать. Вангую- две пенсии лучше чем одна.
Фоточки нема• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Мои не пойдут в институт, у них мозгов не хватит. А папу пошли.
Здравствуйте, Таня, давно Вас не было.