Аноним_1858• 11 января 2024
Виграш від Мейкап
Дівчатка, я хома не віруюча, порадьте. Минулого тижня мені зателефонували з Мейкап і сказали, що за моє замовлення приймало участь у розіграші і я виграла Айфон, запитали чи можна передати мої дані в компанію, яка займається цим питанням. Я погодилася. Сьогодні мені телефонують вже з цієї компанії і підтверджують мій виграш. Просять вислати копію паспорта і коду для сплати податків, а вони мені вишлю НП телефон. Назвали мені номер замовлення, дату і що саме замовляла. Я сказала, що нічого не буду висилати, готова зустрітися у них в офісі. Вони погодились і чекають мене завтра. Я зателефонувала на мейкап і вони підтвердили, що я виграла. Якось мені дуже дивно, що таке буває. Завтра звичайно поїду, але відчуття хвилююче. У мене питання, чи дійсно таке може бути, можливо хтось щось суттєве вигравав раніше від Мейкап?
Не танцую- но пою• 11 января 2024
Я выигрывала набор Дольче, но мне кажется, что паспорт никто не спрашивал. Только отделение новой почты
Брюлик в стразах• 11 января 2024
Вітаю.На Мейкап нічого не вигравала, а від журналу Космополітен так, також їздила в офіс за подарунком, за документи не пам´ ятаю.
Аленький носочек• 11 января 2024
На мейкапі ж акція була - три айфони за замовлення чогось там
Вітаю ))
Аноним_1858
• 11 января 2024
Ответ дляПозитивна
Була акція про розіграш айфона. Вам де листи з мейкап приходять
Можливо, але я не читаю той спам. Якщо ви ьачили ці листи, скажіть будь ласка, коли приблизно це було, полізу в пошту шукати.
Дякую
Аноним_1858
• 11 января 2024
Ответ дляАленький носочек
Вітаю ))
Дякую
Сиджу тихенько• 11 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Дякую
виберіть на пошті всі листі від мейкап
Аноним_1858
• 11 января 2024
Ответ дляБринзолетта
наберите мейк ап и уточните
Вже зробила це, підтвердили. Але якось не віриться🤔
Позитивна• 11 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Дякую
Ви коли замовлення робите вам на пошту приходить накладна і т.п. там і шукайте
Бринзолетта• 11 января 2024
Ответ дляАноним_1858
ну тогда я вас поздравляю
Позитивна• 11 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Ну відмовтесь. Ви така цікава
Аноним_1858
• 11 января 2024
Ответ дляБринзолетта
ну тогда я вас поздравляю
Ще рано, завтра відпишусь, якщо це дійсно так
Бегущаяпо• 11 января 2024
я работала в компании, которая разыгрывала айфоны, мы тоже просили документы, но айфон отдавали лично в руки
Страхованная• 11 января 2024
Так, коли щось виграєш то просять документи, вони за Вас будуть сплачувати податки.
Летала_НаМетле• 11 января 2024
Ничего они не требовали с доков при выиграше телефона,просто звонили и уточняли номер отделения,куда выслать(должен получатель,номер телефона совпадать с заказом)
Анонимушка• 11 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
По правильному там надо кажется 30% подоходного заплатить (точно не помню). Так что доки надо.
Но в чёрную не надо конечно...
Летала_НаМетле• 11 января 2024
Ответ дляАнонимушка
Но в чёрную не надо конечно...
Точно ничего не требовали.только когда то на возрат средств инн требовали и айбан
Стріляний птах• 11 января 2024
Я в космо(тепер простору) так виграла портативну колонку, мені на НП прислали, але ніяких доків не просили...щось тут не те
Аноним_1858
• 11 января 2024
Ответ для4мама
Вітаю! Ваші дані їм потрібні для податкової звітності. Все ок я гадаю.
Я розумію добре це, якщо дійсно виграла, просто не віриться, що це зі мною😳
Ms. Анонимная• 11 января 2024
Вітаю! Про мейк ап не знаю, але думаю, що все ок, ви виграли)
Я от раніше працювала у Книжковому Клубі, і там був кожен рік розіграш авто. От там було набагато важче переконати людей, що вони дійсно виграли))) Не вірили, і я їх розумію. Ще погрожували, що в суд на нас подадуть.... різне було