Мурзилка• 11 января 2024
Вінчання
Дівчата , хто по молодості робив переривання вагітності , а потім вінчалися ? Як проходило все ?
Зайченя• 11 января 2024
Ответ дляШвендяю містами
как проходило прерывание,или венчание?
Или прерывание на венчании. Или венчание на прерывании. Вариантов много ) Что так страшит автора, мне непонятно )
Смячиком• 11 января 2024
Ответ дляЗайченя
Прерывание молодости
Мальчун-задирун• 11 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Перед вінчанням треба сходити на сповідь. Ви про це?
Деякі попи не відпускають
Мурзилка
• 11 января 2024
Вінчання як проходило
Бо сповідь то одне, а до таїнства причастя і вінчання як?
тяжкаялюдина• 11 января 2024
Ответ дляМурзилка
Вінчання як проходило
какие интересные двойные стандарты...
Неваляшкина• 11 января 2024
Ответ дляМурзилка
Вінчання як проходило
Вінчання проходить залежно від того який це раз - перший , чи другий, чи третій. А не від того які були у людини гріхи в минулому.
Мурзилка
• 11 января 2024
Ответ дляСмячиком
Усі так робили
Живі, здорові, все гуд
Але як проходила сповідь і причастя?
Мурзилка
• 11 января 2024
Ответ дляНеваляшкина
Але як стосовно сповіді і причастя?
Неваляшкина• 11 января 2024
Ответ дляМурзилка
Але як стосовно сповіді і причастя?
Не розумію запитання. Ви не сповідували аборт? Тоді треба сповідати і причаститися. Потім вінчатися .
Королева Сарказма• 11 января 2024
Ответ дляМурзилка
Але як стосовно сповіді і причастя?
У нас не было исповеди и причастия перед венчанием.
Мурзилка
• 11 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ого, Вам духовник не казав чи Ви самі не цікавились? Дякую за відповідь
Королева Сарказма• 11 января 2024
Ответ дляМурзилка
Не говорил. Мы тоже не спрашивали.
Мы венчались в церкви, в селе, все было очень просто, но очень душевно. Батюшка разные обряды проводил такие, которых не видела в городе.
Мурзилка
• 11 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Не говорил. Мы тоже не спрашивали.
В селі дійсно все по іншому з душею. Дякую 🥰
а який зв´язок?
Перед вінчання ви маєте віти на сповідь і розказати про аборт, якщо досі цього не робили, а там вже батюшка вирішить ,що з цим робити , можливо скаже якоюсь особливою молитвою молитися, або дитячому будинку допомогати, або одинокій мамі яка в скрутному положенні
а до вінчання це стосунку не має
Мурзилка
• 02 февраля 2024
Ответ дляАрина85
а який зв´язок?
а до вінчання це стосунку не має
Дуже дякую за інформацію.
Просто поки не дізналась , то в інтернеті поначиталась що відлучають від церкви. І поставила на собі хрест , але Дякувати Богу, він милосердний і такі страшні гріхи відпускає.
Ще раз дякую що відгукнулися ))