Порадьте, будь ласка, літературу про те, як працювати зі своїм мозком, чи методики, які працюють, щоб змінити хід думок
Espresso_caffe• 11 января 2024
отож
и еще поразмыслить, сколько именно из нарисованных головой ужасов реализовалось в реальности
Без_паніки• 11 января 2024
Цьому вчить когнітивно-поведінкова терапія.
Якщо для самотерапії - будь-які книги КПТ, які написані для клієнтів:
Падескі ’Разум рулит настроением’
Ліхі ’Свобода от тревоги’
Бернс ’Терапія настрою’ і ’Терапия беспокойства’.
Це все про оволодіння конкретним когнітивними навичками, як змінювати тривожне мислення.
Падескі ’Разум рулит настроением’
Ліхі ’Свобода от тревоги’
Ответ дляБез_паніки
Падескі ’Разум рулит настроением’
Ліхі ’Свобода от тревоги’
Падескі ’Разум рулит настроением’
Ліхі ’Свобода от тревоги’
Дуже дякую🫶