ГоловнаЯ• 11 января 2024

Дитина 3 роки уникає горшка, терпить . Хто стикався ?

Дівчинка три роки. Перестала проситись на горшок. Приходиться « всажувати » з танцями з бубном. Буде терпіти до останнього. Через цю проблему пісяє всього 2-3 рази на добу. Лікували інфекцію, після чого аналізи були в нормі . Але проблема з горшком не вирішилась .Хто стикався?
Женщинас• 11 января 2024
Попробуйте на унитаз перевести, типа взрослая, купите подножку и детский стульчак
Инфотуфелька• 11 января 2024
це вона в садочку.чи вдома?
автор ГоловнаЯ • 11 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
це вона в садочку.чи вдома?
І в садочку і вдома терпить до останнього
ИграйМойГормон• 11 января 2024
Можливо, через інфекцію їй було боляче ходити в туалет і тепер вона підсвідомо боїться, бо думає, що буде боляче ?
Инфотуфелька• 11 января 2024
мій тільки до дому терпів по великому.по маленькому не соромився
автор ГоловнаЯ • 11 января 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Такий варіант можливий. Але з чого починати? До психолога? Невролога?
Так точно!• 11 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
точно не больно уже писять?- а так да - это ассоциация- купите новый совершенно другого формата и цвета горшок а тот выкиньте при ней со словами что боль ушла
автор ГоловнаЯ • 11 января 2024
Ответ дляТак точно!
Дякую, це толкова порада. Вже думала над тим що б змінити
Та_шо_ж_таке• 11 января 2024
У нас сдерживалась какашки, психолог сказала это от тревожности.
В любом случае к психологу надо сходить.
Задолбулька• 11 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
С уролога (или нефролога), конечно, с кого же ещё?
Надо УЗИ мочевыделительной системы сделать, на которое уролог (или нефролог) направление даст. Желательно анализ мочи сдать.
И вообще, надо исключить варианты нейрогенный мочевой пузырь или ещё похуже почечниково-мочеточниковый рефлюкс.