Соня-сонятко• 12 января 2024
Який тип фігури?
Який тип фігури на ваш погляд ?
тянитолкайка• 12 января 2024
Ответ дляОтжигающая
А вы за собой следите лучше, зачем рассказывать человеку, если вам что то не нравится? Ваше мнение держите при себе)
А я у вас не запитувала, щоб ви виражали свою думку.
Тому можете помовчати
Отжигающая• 12 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Тому можете помовчати
Так и вы можете промолчать а не желчь тут выпускать.
Соня-сонятко
• 12 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Ну так це виглядає дивно, вам же не 6, щоб носити так речі
А що тільки в 6 носять лосини і гольфи !? ..Перший раз таке чую..
Соня-сонятко
• 12 января 2024
Ответ дляМама Карло
А чего это она вдруг)?
просто щось не з того ні з сього як кажуть ..
тянитолкайка• 12 января 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Обтягнуті так. Малі діти носять або одягають на спорт. А не просто так носять. Тим більше жінки. То відсутність смаку і стилю.
Пасти Ла• 12 января 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую всім , а то свекруха каже що це фігура тупу груша в мене, доказує мені .. Вирішила запитати тут , тепер відповіді покажу їй!))
Всегда думала, что груша как раз лучше треугольника, но ваш энтузиазм радует.
Полуничка• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Аби не колобок, бо це ще і смішно))))
Та мне что колобок, что это одинаково ужас
я Кукарача• 12 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Які такі? А в 7-8 можна?
Нульовий сантиметр• 12 января 2024
Ответ дляПасти Ла
Та ну, чим краще? Я груша, краще б вже трикутником була. В трикутника просто широкі плечі, це не складно коригувати, зате стегна і ноги нормальні, а в груші дупа і стегна великі, і за рахунок цього ноги короткими здаються, без каблів та низу з високою талією виглядає дуже не дуже((
Соня-сонятко
• 12 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так хороший , но не совсем понятный , а есть фото сзади ?
ззаду нема , є збоку)
Синиця у спідниці• 12 января 2024
Ответ дляСоня-сонятко
ось ще таке фото)
Хороший , как для меня не помешало бы немножко набрать вес , но это наверно потому что я толстушка))