Конотопська відьма• 12 января 2024
У кого во время беременности был колит
Сильные спазмы,боли.Что Вы делали?
Плету интриги• 12 января 2024
Вам нужно к доктору. Это не очень хорошо колит. У меня был колит ,.но не во время беременности.
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Кишечная колика или колит? Это разные вещи.
Колит
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Была,выписали лечение пока не помогает
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Колит
В мене під час вагітності почався НВК. Призначили салофальк гранули/клізми, дієту. Ситуативно пила креон.
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Дякую,що відповіли.А на якому тижні?Чи нормально доносили?У Вас спазми були?
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
І можна ще спитати пробіотик якись назначали?
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Десь з 7-8 тижня почалось потрохи, але діагноз поставили аж на 12 тижні, коли вже зовсім погано стало. До того гінеколог казав, що це геморой кровить і це у всіх вагітних так через запори. А в мене не запори, а навпаки було. І ніякого геморою. І спазми були, і кров, і слиз, і туалет по 10 разів за день...
Доносила норамально, салофальк допоміг.
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ні
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Доносила норамально, салофальк допоміг.
Дякую що відповіли,в мене 32 тиждень страшні запори.А це після ковіду з кишківником зовсім біда,такі спазми що нічого не допомогає
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Що вам призначили?
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Що вам призначили?
Нош-пу в уколах,плюс таблетки 40 мг нош-пи+еспумизан,креон,вибрукол свечи.Пью пробиотик альфорекс,от запоров псилиум,форлакс.Со среды боль адская,то сегодня и завтра еще смекту.
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Чому щось протизапальне не призначили? Той же салофальк?
Конотопська відьма
• 12 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не знаю ,лікар назначав
Плету интриги• 13 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
До речі, В мене також після ковіду. Це був жах! Нічого не допомагало! Сильна втрата ваги , я рік страждала і вагу набирала поступово.. тільки в мене не запори були.. Пробіотики пила .. трошки допомогло. Актімель пила. Ще ліки призначив лікар за рецептом. Я за кордоном живу. Те що в Україні призначали нічого не попомагало зовсім. Може час пройшов що стало допомагати , може не ті ліки призначали, навіть не знаю. Але довго я мучилась .