Конотопська відьма• 12 января 2024

У кого во время беременности был колит

Сильные спазмы,боли.Что Вы делали?
Плету интриги• 12 января 2024
Вам нужно к доктору. Это не очень хорошо колит. У меня был колит ,.но не во время беременности.

Країна мрій• 12 января 2024
Кишечная колика или колит? Это разные вещи.
автор Конотопська відьма • 12 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Колит
Ответ дляПлету интриги
Была,выписали лечение пока не помогает
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Колит
В мене під час вагітності почався НВК. Призначили салофальк гранули/клізми, дієту. Ситуативно пила креон.
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Дякую,що відповіли.А на якому тижні?Чи нормально доносили?У Вас спазми були?
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
І можна ще спитати пробіотик якись назначали?

ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Десь з 7-8 тижня почалось потрохи, але діагноз поставили аж на 12 тижні, коли вже зовсім погано стало. До того гінеколог казав, що це геморой кровить і це у всіх вагітних так через запори. А в мене не запори, а навпаки було. І ніякого геморою. І спазми були, і кров, і слиз, і туалет по 10 разів за день...
Доносила норамально, салофальк допоміг.
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ні
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Доносила норамально, салофальк допоміг.
Дякую що відповіли,в мене 32 тиждень страшні запори.А це після ковіду з кишківником зовсім біда,такі спазми що нічого не допомогає
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Що вам призначили?
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Що вам призначили?
Нош-пу в уколах,плюс таблетки 40 мг нош-пи+еспумизан,креон,вибрукол свечи.Пью пробиотик альфорекс,от запоров псилиум,форлакс.Со среды боль адская,то сегодня и завтра еще смекту.
ХтоЯкщоНеЯ• 12 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Чому щось протизапальне не призначили? Той же салофальк?
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не знаю ,лікар назначав
Плету интриги• 13 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
До речі, В мене також після ковіду. Це був жах! Нічого не допомагало! Сильна втрата ваги , я рік страждала і вагу набирала поступово.. тільки в мене не запори були.. Пробіотики пила .. трошки допомогло. Актімель пила. Ще ліки призначив лікар за рецептом. Я за кордоном живу. Те що в Україні призначали нічого не попомагало зовсім. Може час пройшов що стало допомагати , може не ті ліки призначали, навіть не знаю. Але довго я мучилась .