Трохи злякана• 12 января 2024
Це справді так працює? Чи знову фотошоп?
Хтось в курсі,що це за процедура ?
Трохи злякана
• 12 января 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Там же написано название)
Назву я бачу.
Я про результати.
Трусиковед• 12 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Назву я бачу.
Я про результати.
По центру фото написано РФ ліфтинг. Я зробила 1 процедуру, отримала опік під оком і на цьому закінчилось.
Фиктивная• 12 января 2024
Тільки сьогодні радилась з косметологом щодо обвисання підборіддя (третя пара фото) - косметологією це не прибирається ! Тільки ліпосакція, тобто на фото результат не від бьюті процедури !
Все до блиску• 12 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Назву я бачу.
Я про результати.
Я думаю, взяли фотки людей що зробили пластичну хірургію. На фотошоп не дуже схоже, а от що крадені фотки, може бути
сказочное_Бали• 12 января 2024
Ответ дляPmB
Талан. Особенно первое фото
На первом фотошоп и поза другая.
Задолбулька• 13 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Свет по другому падает на лицо и ВСЕ.
Первая пара фото до и после? Вы открывали вообще? Там огромные висящие брыли, а потом четкий овал. Нависшие веки, а потом молодые глаза. Там пластика или фотошоп.