Добродійка• 12 января 2024

Хтось купував долари в монобанку та знімали в універсал банку?

Там є комісія при знятті чи ні?
Тишком нишком• 12 января 2024
По якому курсу купували?

автор Добродійка • 12 января 2024
Ответ дляТишком нишком
По якому курсу купували?
Я не купувала ще, запитую це.
Шкідлива молекула• 12 января 2024
А підтримку відмінили?
Федорино Горе• 12 января 2024
ВСІ кредитні карти мають комісію при зняті готіки
А карти для виплат мають комісію при їх поповнені

Без комісії то через депозит
Встидаюся запитать• 12 января 2024
Ответ дляФедорино Горе

Без комісії то через депозит
ні, вчора питала у Аваль, бо 50 тис можно в Правекс покласти та зняти, тобто зараз вже можна у всіх банках без депозиту, буквально як пару міс змінилось
Федорино Горе• 12 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Як покласти...що зняти...нічого неясно...
Тут хочуть по картковому курсу купити а не в касі!!!
Коленная ложечка• 12 января 2024
Ответ дляТишком нишком
По якому курсу купували?
Телефон кол-центра Моно-банка 0800-205-205.
Работает 24/7

Коленная ложечка• 12 января 2024
Ответ дляТишком нишком
По якому курсу купували?
Курс продажи виден в приложении. На сейчас курс 38.6
Дама_с_коготками• 12 января 2024
При знятті- 0,9 відсотків
Можна купити в еквіваленті 50000 грн. Це якщо ми говоримо не про депозит, а про звичайну он-лайн купівлю. При переказі з гривневої моно на доларову моно комісії немає, якщо це власні кошти і 4 % , якщо кредитні
Дама с заначкой• 12 января 2024
Ответ дляФедорино Горе

Без комісії то через депозит
Нет, у меня зп карта, все без комисии, жаль только что всего на 50000 грн в месяц можно купить долларов
Коленная ложечка• 12 января 2024
Ответ дляФедорино Горе

Без комісії то через депозит
Валютная карта Моно- банка не кредитная и тем более не для выплат.
Покупаю валюту за грн по курсу продажи в приложении,.
Снятие в кассах банков-партнеров с валютной карты с комиссией 0.9% в любое время, хоть на следующий день после покупки валюты. Никаких депозитов не нужно.
Коленная ложечка• 12 января 2024
Ответ дляДама_с_коготками
При знятті- 0,9 відсотків
Трошки поправлю: між гривневою та валютною карту переказів не існує. Ви купуєте валюту по своїй гривневій карті та КЛАДЕТЕ ( розміщуєте) її на валютній. В зворотньому випадку теж саме: Ви продаєте валюту з валютної карти та зараховуєте кошти від продажу на гривневу.
Дама_с_коготками• 12 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Підкажіть , ви замовляєте валюту, як в Приваті? Чи потрібна пластикова карта для зняття чи інтернет-картки достатньо?
Федорино Горе• 12 января 2024
Ответ дляДама с заначкой
У вас зарплата в доларах?
Федорино Горе• 12 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну а я про що!?
І в моно одна і таж карта є одночасно і кредитна і для виплат...це якщо ви незнали...

А щоб без комісії то через депо.!!!
Федорино Горе• 12 января 2024
Ответ дляДама_с_коготками
В додатку робити замовлення і отримуєте в касі по номеру замовлення
Дама_с_коготками• 12 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Дякую!
Коленная ложечка• 12 января 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Телефонуйте до кол-центру, вчіться отримувати інформацію з перших рук :)
Можна мати віртуальну валютну картку. Касиру для будь якої операції потрібен тількі її номер та паспорт.
Коленная ложечка• 12 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ну а я про що!?

А щоб без комісії то через депо.!!!
Я це знаю, то я написала коментар порадниці, яка писала про комісії для карти для виплат та кредитної. Мабуть вона мала на увазі Приват-банк.
Ви праві 100% щодо комісії. Якщо просто зняти з карти - комісія 0.9%, якщо після депозита 3 міс в касі Універсал-банку, то без комісії.

Федорино Горе• 12 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Це мій коментар...моно приват, різниці ніякої суть та сама
Дама с заначкой• 12 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
У вас зарплата в доларах?
нет в гривне,
Федорино Горе• 13 января 2024
Ответ дляДама с заначкой
нет в гривне,
То звідки у вас зарплатна доларова карта?
Дама с заначкой• 13 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
У меня обычная зарплатная карта, я в додатке открыла еще виртуальную валютную, с зарплатой карты, купила с зарплатной карты доллары по карточному курсу и они попали на виртуальную валютную. Заказала доллары На следующий день забрала в кассе банка, не знаю как они там снимают их, но кассир попросила мою зарплатную карту и паспорт и выдала доллары. Никаких допкомиссий как в ПриватБанке в моем банке нет.