Гербарія сушу• 12 января 2024

Підкажіть, чому всі купують долари? Купівлі квартири/машини відбуваються в них?

Я думала що в гривнях, бо це нац валюта.. чи зараз тільки за долари все купують?
Я не чарівниця вам• 12 января 2024
Ну да
Машина, квартира, дом, даже айфон в некоторых магазинах можно в уе оплатить
В гривне хранить деньги себе дороже

Мона Лиза• 12 января 2024
Ви сьогодні перший день в Україні?
Апрель Ивановна• 12 января 2024
покупают когда курс растет, что бы сдать когда - упадёт
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Ви сьогодні перший день в Україні?
Ні
Просто не здійснювала покупки такі
А за сьогодні бачила останні теми про долари..

+ Ще й комісії є при їх купівлі ,курс не стабільний. Тому хз чи вигідно в доларах тримати.
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну да
В гривне хранить деньги себе дороже
Дякую

В гривнях не купують? Чи можна в гривнях ?
Апрель Ивановна• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Дякую

новые - только в грн
Лиса Патрикевна• 12 января 2024
Ви з рашки? Тільки там по нац валюті ібо нєфіг

На паровозе• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ні
Просто не здійснювала покупки такі

Вигідно. Комісія тільки при купівлі нових в обмінниках
Плекаю думи• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Дякую

Ну вторичку ви в гривні не купите. Це тільки новобудови.
Додаю напруги• 12 января 2024
Якщо новобудова у забудовника, то тільки в гривнях. І обов´язково по безготівці.
А якщо вторичка, то валізу з долларами можете нести
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Та і приватні писали що комісія за поповнення, потім ще за купівлю доларів
Эта_Шикарна)• 12 января 2024
В гривнях ви на покупку точно не назбираєте, це папірці
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Дякую
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чому?

1000 доларів це для прикладу 4000 грн, однк і теж.
Додаю напруги• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Чому?

Нолик забули біля грн))
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Нолик забули біля грн))
Так
Tammy21• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Чому?

Це сьогодні, завтра може бути інша сума.
ПС. Нолик загубили)
Эта_Шикарна)• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Чому?

Через нестабільність економіки завтра це може перетворитися на 400 грн образно. А всі ціни все одно прив´язані до валюти
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дякую

Яйцеголовая• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ні
Просто не здійснювала покупки такі

Потому что грн взял и потрынькал, а баксы я не меняю. От и весь секрет. БУ авто за грн не купишь, надо $
На паровозе• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Через касу банку жодних комісій нема. І через обмінники, якщо цілеспрямовано не купуєте нові, то також без комісії.
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую
Якщо міняти то не вигідно (
Яйцеголовая• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Чому?

Классный курс у вас. Продайте хоть десяточку
Меряю линейкой• 12 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Ви сьогодні перший день в Україні?
Я всегда деньги в картошку вкладываю, она на зиму всегда дорожает. Осенью купил картошку - зимой продал. Из инфляции бывает только что прорастает, отростки выбрасываю.
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Тобто по факту можна в касі банку без комісію брати, то тільки великі суми замовляють?
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Это в Киеве так? в Одессе застройщику носила долларами и евро наличными, никаких счетов. Наоборот хотела рассрочку из за границы перевести, сказали нельзя... Приходилось ехать везти наличными.
На паровозе• 12 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Чому?

4000 грн ~ 100$, якщо грубо рахувати. Це курс на сьогодні. Завтра за Ваші 4000 грн можна буде купити вже 80$, як приклад.
Додаю напруги• 12 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
По всей Украине вообще - то)))
Может вы давно покупали?
Там ещё фин мониторинг. Не так просто принести в банк пару миллионов гривен. Надо объяснить откуда деньги.
Мы как раз не задолго до войны две квартиры покупали.
Kok-a136• 12 января 2024
Долари купують ті, хто має що відкладати. Причина - сильно менша інфляція в порівнянні з гривнею. Ніякого патріотизму нинішня еліта та ті, хто себе такими вважають, в цьому не показують, хоч нинішні їхні декларації подивитись.
автор Гербарія сушу • 12 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
А якщо це кредит на житло, то перший внесок в банк як робиться? Доларами чи грн?