Метелик• 12 января 2024
Чоловік брехав про свої заробітки
В декреті. Є старша дитина від першого шлюбу. Чоловік з наступного місяця після народження дитини почав говорити, що на роботі немає фінансування, не платять зп. Жили на подаровані, дитячі гроші, кредитку. Пізніше зп почав приносити, трохи краще. Останній місяць знов те саме. Не витримала, написала керівнику. З бухгалтерії прийшли відомості, що весь час зарплату отримував і досить непогану.
маска Ілона• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Квартира моя. Вигнала поки. Аліментів декілька тисяч не врятують ситуацію
і він що ? мовчки зібрався і пішов ?
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
А кто вам сказал , что я там была без адвоката ?
Так а чого тоді без задоволення?
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ длямаска Ілона
і він що ? мовчки зібрався і пішов ?
Троляка ще не придумала
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
Очень хорошие девочки
Угу, только если это правда, в чем я сильно сомневаюсь, не верю, что могут быть такие тупые, им это рано или поздно боком выйдет, мало не покажется.
алергирина• 12 января 2024
Ответ дляOks_kis
Офигеть, разве могут разглашать такую информацию?
В невеликих містах так. Нова пошта віддає сусідам посилки бо по дорозі. Зарплату може племінник отримати, дитина може замість матері на роботу сходити. Шо хочеш можна. Всі матеріальні питання вирішуються родичами за згодою
Несемо світло разом• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Дорослі люди самостійно вирішують, чи можуть вони когось вмішувати чи ні.
Взрослые люди вдвоем разбираются,между собой.Что автор сделала,когда узнала правду? Пришла на советчицу. А на работе ещё и мужа опозорила. Если он такое гавно,зачем ребенка рожала? Оно сразу видно, что это за мужчина такой.
Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляНесемо світло разом
І що ж ви робитимете якщо автор тут не напише? Вам же навіть обговорити не буде чого.
Коржик• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Так. Південь Київської обл. Ціна 200 тис грн.
Ну Київська область... Бачили, що зробили на підступі до Києва? Хтозна як далі все буде, кінця-краю не видно, страшно. Хоча по всій Україні страшно. Ми в Черкаській за 16тис грн продали), ще норм, не валиться, трошки ремонту і можна жити. Але вода через дорогу. Поруч розвалюхи мінімум 150. Автор, може Вам стане легше, я в майже 40так і не наважилась родити через постійну бідність, батько в кінці листопада помер за 10днів від онкології, зараз з мамою самі в селі залишились, ще 12тварин у нас, яких підкинули, як далі жити не знаємо, він возив косив, мама теж багато працює, але немолода( в селі багато треба знати теж. Я довго жила у Києві, навіть корову доїти не вмію, є зі здоров´ям проблеми. Буває у людей і гірше. То я так хотіла підтримати. Але я б Вам радила більше не родити без хороших заначок. І чоловікам гроші не дарувати ніколи.
Кнопус• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Це ж порадниця, чи не так? Я не писала, що вельми розумна. Прийшла сюди за порадою, бо нема більше до кого. Я не маю бажання виставляти нікуди дітей! Я маю бажання вижити до моменту виходу на роботу!
Автор, за что у него деньги по исполнительному листу снимают ?
А вообще, раз хотите жить в селе, то купите дом (если есть деньги) , а квартиру сдайте в аренду
Метелик
• 12 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Во первых деньги закончатся быстрее чем вам кажется, во вторых, что потом, где вы будете работать в том селе. Кроме того, вы в селе жили? Пахать на огороде умеете? Траву косить, снег чистить, готовы? Забор упал, отопление сломалось? До магазина километр, а то и два, а то и три, до амбулатории, которая работает до обеда так же, школа тоже может быть далеко. А еще дорог может не быть, осень зима грязище, даже если какая никакая дорога насыпана, Не чудите, продать квартиру и проесть деньги, самое глупое решение и не я одна вам это говорю. Используйте обманщика по максимуму, крысятничайте деньги, создавайте финансовую подушку, ребенок подрастет, отдадите его в садик, найдете работу, это не так много времени займет, потом мужа на фиг с пляжа. Он того не стоит, чтобы сейчас включать гордость в итоге себе в ущерб. Не порите горячку, пожалеете.
Дякую. Це мабуть найкраща порада. З холодною головою треба все обдумувати. Просто зараз його рожу бачити навіть не хочу
Несемо світло разом• 12 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
У меня была. Один в один как у вас. Я пошла к бухгалтерам с коробочкой конфет и коньяком, девочки такие хорошие, теперь мне на карту его за переводят почтив сб, а ему так на сиги пару штук от силы
Ага,только карта подвязана к зарплатному проекту в банке, где открыт счет предприятия. И налоги платятся с ЗП и подаётся отчёт по сотруднику. С коробочкой конфет она пришла,троллиха. Типа такая крутая
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Вот, все хорошенько обдумайте, сгоряча только дров наломаете. Надеюсь у вас будет все хорошо.
Несемо світло разом• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Как и вам)
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
Очень хорошие девочки
Це ті дєвочкі, що за Пташку голосувати зібралися
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так а чого тоді без задоволення?
Сходите - узнаете .
No problems• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Вже не вірю. Це ясно. Далі що робити? Вигнати?
Ви имеете право подать на алименты даже находясь в браке. Подавайте. В Японии, например, когда рождается ребенок, то или часть или большая часть зарплаты мужа приходит на карточку жене. Но не важно как там в Японии, вам - подавать на алименты даже в браке, а поскольку вы сейчас не работаете, то подавайте на алименты не только на ребенка, но и на себя. Для этого не нужно разводиться.
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Не знаю, не звернула увагу. Які тоді питання мають бути в податківців? Чому частково готівкова ЗП?
Потому что в конверте, поэтому и будут вопросы у налоговой.
Коржик• 12 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Та чего, я сейчас глянула хатинку за 160 тыс с газом и водой нашла, но что там делать в том селе, деньги рано или поздно закончатся, работы нет, да и за домом надо следить, то одно сломалось, то другое, огород, трава летом, снег зимой, не понятно какие дороги, скорее всего никакие, сколько оттуда добираться до цивилизации, не знаю как автор собирается там жить.
Какая область? Я смотрела нашу Черкасскую, даже не всегда вода во дворе, минимум 300тис(((
Метелик
• 12 января 2024
Ответ длямаска Ілона
і він що ? мовчки зібрався і пішов ?
Не збирався. Просто не прийшов з роботи, а поїхав до брата в село. Сьогодні п´ятниця
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Удалено администрацией...
Это вы в 22 года бандитов легким движение руки в тюрьму в суде сажали ?
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляКоржик
У Дніпропетровській є за 30 тис грн. Але туди прилітає. І дороги немає. Садочка немає.
Навкруги алкаші та інші мутні особистості. Роботи немає.
Знаю одну малохольну, яка продала квартиру у Дніпрі і переїхала у село.
Вже і дітей у неї відібрали соц служби. Хату обікрали. Так воно гарно жити у селі
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Та ні. У 22 я ще зеленою студенткою була😅
Це тільки на порадниці у 19 років купують першу квартиру, а у 22 роки отримують другу вищу освіту за кордоном.
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Удалено администрацией...
В налоговой полиции работаете . Ага . Так и подумала .
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляКоржик
Полтавская, автор пишет, что в Киевской за 200 тыс нашла, но ведь село селу рознь и дом дому тоже. Тот что я нашла, домик далеко не новый, не большой, фото внутри нет, наверное там кухня и пару комнат, и готова поспорить ремонт лет 15-20 назад делали, окна облупленные деревянные. За 300-400 тысяч это уже чуть получше дома. И я не досмотрела, там газ есть, а вода на улице, колодец и скважина, то есть ни туалета, ни ванной в доме нет.
Метелик
• 12 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Автор, в мене напевно питання не по темі. Але чому розвелися з першим чоловіком і в яких стосунках з ним зараз?
Так. Не по темі
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ні. Ніколи там не працювпла. Більше того, мене робота з таким графіком не приваблює
Ні грама• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
шукайте може де є заначка, поки він поїхав
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Психолог?
Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Как и вам)
Так я ж і не проти щоб автор писала) То ви доводите зворотнє, що нібито не має