Метелик• 12 января 2024

Чоловік брехав про свої заробітки

В декреті. Є старша дитина від першого шлюбу. Чоловік з наступного місяця після народження дитини почав говорити, що на роботі немає фінансування, не платять зп. Жили на подаровані, дитячі гроші, кредитку. Пізніше зп почав приносити, трохи краще. Останній місяць знов те саме. Не витримала, написала керівнику. З бухгалтерії прийшли відомості, що весь час зарплату отримував і досить непогану.
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ця фотка не є приводом для звернення в суд
А по друге, якщо бухгалтер надала скрін, то доступ має не лише вона до бази, тобто міг дати будь хто.
Зато эта фотка повод обратиться в налоговую полицию например . А дальше весьма прискорбная перспектива для буха .

Раз одела не бу• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Так. Південь Київської обл. Ціна 200 тис грн.
У вас странные решения
Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Навряд чи) Адже вона там швидше за все також не оформлена
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
розумні з першого разу розуміють, а не так як ви, при проблемі збираються недвігу продавати і виставляти власних дітей в туалет на дворі, замість комфортного житла в місті
Це ж порадниця, чи не так? Я не писала, що вельми розумна. Прийшла сюди за порадою, бо нема більше до кого. Я не маю бажання виставляти нікуди дітей! Я маю бажання вижити до моменту виходу на роботу!
МаксХмара• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Они там дебилы ? Я , как бух , никогда и никому такое бы не послала .
Да,по скрину как минимум видно,что с чувака каждый месяц списывают какие-то долги по исполнительной и что официально у него 0.5 ставки на минималку,так что алименты автору не светят
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну , вам , конечно , виднее .
празники не помню• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Після продажу квартири буде за що жити тривалий час. Хатка в селі за безцінь продається з водою і газом
Ви що, це дуже поганий варіант. Залишитесь фактично ні з чим в халупі, а гроші швидко розійдуться. Живіть з чоловіком, поки дитину в садочок не вийде відправити. Потім одразу на роботу. А зараз покажіть табличку та пробуйте вирішити питання без скандалу.
Оксана_12• 12 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
та нашшо в суд?) в податкову, вони там зараз злі, бо недобір податків, а тут таке. Самий цимес подоїти ТОВку, чи де там чоловьяга працює
А вони там тупі сліпі і дурнуваті? Якщо місто невелике - усі все знають.
ОленаЖабаЗелена• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
у вас мють бути аліменти від першого чоловіка, будуть від цього. Виживете в своїй квартирі. Ви ж зараз якось живите и кормите ще й цього бовдура на 5 тищ....отже все получиться. не продавайте квартиру!

Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ну , вам , конечно , виднее .
Так, бо дружу логікою) Якщо чоловік автора неоформлений, то і інші працівники також.
рукиЖимолости• 12 января 2024
Троляка. Воно потрібно керівнику брати участь у сімейних чварах?
Оксана_12• 12 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
За які 5 тисяч? Вони вже заначку, дитячі і кредитку ’проїли’.
ОленаЖабаЗелена• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
по виконвчому листу є стягнення, отже, оформлений
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Во первых деньги закончатся быстрее чем вам кажется, во вторых, что потом, где вы будете работать в том селе. Кроме того, вы в селе жили? Пахать на огороде умеете? Траву косить, снег чистить, готовы? Забор упал, отопление сломалось? До магазина километр, а то и два, а то и три, до амбулатории, которая работает до обеда так же, школа тоже может быть далеко. А еще дорог может не быть, осень зима грязище, даже если какая никакая дорога насыпана, Не чудите, продать квартиру и проесть деньги, самое глупое решение и не я одна вам это говорю. Используйте обманщика по максимуму, крысятничайте деньги, создавайте финансовую подушку, ребенок подрастет, отдадите его в садик, найдете работу, это не так много времени займет, потом мужа на фиг с пляжа. Он того не стоит, чтобы сейчас включать гордость в итоге себе в ущерб. Не порите горячку, пожалеете.
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Подождите . Квартира ваша добрачная ? Я правильно поняла ? Тогда напуркуа продавать ? Чемодан мужу в зубы и вперед в светлое будущее . Предварительно подать на алименты на себя и ребенка , это возможно и в браке .
Квартира моя. Вигнала поки. Аліментів декілька тисяч не врятують ситуацію
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляОксана_12
Стесняюсь спросить , вам на допросе в налоговой полиции не приходилось бывать ? Мне приходилось . Удовольствие еще то .
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Керівник не міг дати вам довідку за чоловікові зарплату... Це конфіденційна інформація
Тільки якщо це приватна контора
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Наступний раз не економте на адвокатові
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность

Если муж автора не оформлен , то что по исполнительному лису с него удерживают ?

маска Ілона• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Сама розумію, що не дуже гарний варіант. Дітей на даний момент, поки не вийду на роботу я ж чимось маю годувать, за щось одягати
аліменти на першу дитину і на другу , підробіток шукати. Якщо купите халупу в селі - вже знеї і не виберетеся і діти там будуть мордуватися
Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик

Не знаю, не звернула увагу. Які тоді питання мають бути в податківців? Чому частково готівкова ЗП?
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Наступний раз не економте на адвокатові
А кто вам сказал , что я там была без адвоката ?
рукиЖимолости• 12 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Ну Єдиний реєстр боржників автору у допомогу. Все у відкритому доступі. Інтернет у автора у наявності
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Да . Не буду расписывать нюансы .
Несемо світло разом• 12 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Нормально в ситуації автора. Якби я була на місці бухгалтера - я б теж надала інформацію дружині, чоловік якої так безсоромно бреше.
Взрослые люди должны сами разбираться,не вмешивать никого из посторонних людей
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Дякую
Вся в кредитах• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Як самі справлялися?
Так само,як ви і самі зараз.То ж все рівно грошей не дає,який з нього толк.Вам цей заміж так був треба.Нащо народжувати від першого зустрічного,то ж є вже дитина одна.яку самі виховуєте.
Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Да . Не буду расписывать нюансы .
Ну то не проблеми автора. Її пожаліли, інфо надали. Все.
Конфиденциальность• 12 января 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Дорослі люди самостійно вирішують, чи можуть вони когось вмішувати чи ні.
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляКоржик
Де Ви знайшли хатку в селі за безцінь?) Ви ті ціни бачили?)) Мінімум 400тис(
Та чего, я сейчас глянула хатинку за 160 тыс с газом и водой нашла, но что там делать в том селе, деньги рано или поздно закончатся, работы нет, да и за домом надо следить, то одно сломалось, то другое, огород, трава летом, снег зимой, не понятно какие дороги, скорее всего никакие, сколько оттуда добираться до цивилизации, не знаю как автор собирается там жить.