Отже, ситуація така. Разом 17 років, зі школи. Шаленого кохання не було. Але я була дуже зкомплексована і думала що нікому не потрібна, тому трималася за нього. Є дитина. Зараз чітко розумію що не моє. Він не тиран, абьюзер, і т.д. але я його все життя стимулюю до кращого. І я вже просто втомлена жахливо від цього. Мені здається, що я дуже виросла, а він десь загальмував. А хочеться рівноцінного партнера. Також зовнішність його не подобається, хоча це не головне, але я досі соромлюсь його🙈 секс ніякий. Дуже багато образ є на нього за ці роки. Хоча і позитивних спогадів не мало. Пробували жити окремо. І я ще більше впевнилася, що не потрібен він мені. А він навпаки, що я потрібна, і навіть що любить, а за всі роки разом я ці слова чула лише декілька разів. Зараз в силу обставин живемо разом. Він просить почати все спочатку, а я нічого не відчуваю до нього, мені просто байдуже. Я розумію, що витратила роки не на ту людину, і поки ще старість не постукала, треба міняти щось. АЛЕ, дитина. Як блок в голові стоїть, що дитині треба батько. Навіть думки в голові, пожити з ним поки дитина виросте а тоді розлучитися. Але це ще років 10 як мінімум. Фінансово я справлюсь і без нього. Може хтось був в подібних ситуаціях? Розлучились, чи спробувати почати спочатку? Хочеться почути чийсь досвід. Я знаю, що я дурепа, і це помилка молодості, але ситуація вже склалася, і час назад не повернути. Що маємо те маємо....
СкокоМнеДадите• 13 января 2024
Вы стали заложником Ваших отношений, сейчас хотите сделать себя заложником своего же ребёнка. Папа у ребёнка останется, просто у Вас будет другой муж.
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляБаба на горошині
Где среди всего этого благополучие? Два человека, которых не связывает ничего, кроме страха женщины быть никому не нужной.
а головне - всі в неї винні, тільки вона одна - жертва. А по суті, зіпсувала життя людині і собі
Секс-Бомба• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Так. І в мене були стосунки, і у чоловіка
То де тут благополучна родина? Тут нею і не пахне.
Valechka-mk• 13 января 2024
Ребенку нужен отец. А что, после развода он исчезнет? Если да, то хреновый отец.
Ребенку не нужна искривленная картина взаимоотношений в семье. Ребенку нужны счастливые родители. Иначе потом он точно также построит отношения - не на любви и счастье, а из чувства долга, вины и будет всю жизнь мучатся.
Само_достаточная• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Стосунки які були в мене закінчилися, з моєї ініціативи, але не через те що той чоловік був поганим, а через деякі бюрократичні обставини, які потягли за собою багато проблем. І я просто не захотіла мучити людину цим. Він все ще сподівається на відновлення стосунків.
боже автор, ну все вас хотят, все надеются на отношения с вами,
а вы такая королева никого не хотите)
где-то вы сами себя обманываете, не сходится
а вы такая королева никого не хотите)
КликОЛЬКА• 13 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Фамм фаталь. Все её хотят, она всех стимулирует.
Думала, таке буває лише в кіно - вона тільки прийшла і всі штабелями, штабелями
Небалувана Галя• 13 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
а вы такая королева никого не хотите)
Не можете поверить что так бывает? Представьте себе, только не с вами )
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Два стабільні питання — вік дитини і чиє житло? Бо якщо спільне— швидко виставити не вийде
а хто кого має виставляти вже вияснили?
Небалувана Галя• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Де я писла ’всі’? 2 чоловіка це не ’всі’. Читайте якось уважніше чи що
Да они читают одним местом) а остальное додумывают
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Зачем жить и спать с тем, кого не хочешь?
Ужас какой то. Тем более сама можешь финансово обеспечить.
Не понимаю.
ой, ви реально в цю казочку вірите?
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Удалено администрацией...
висери хіба у вас. от і скористайтесь своєю порадою, прочитайте себе
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-83031599
Леди_в_ночи• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Удалено администрацией...
а за що забанили ваш попередній акаунт?
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Вы же будете несчастны,если не разведетесь? И будете прекрасно осознавать, что ребенок - причина вашего несчастья, пусть косвенная. И это обязательно отразится на нем, как бы вы не старались ни словом ни делом, того не выказать. Более того, он и сам однажды поймет это - и это оставит след на всей его дальнейшей жизни. Это я говорю на личном опыте, да и психологи со мной солидарны. Вот это ’вместе ради детей’ - это провальная стратегия жизни. У несчастных матерей не бывает счастливых детей.
Дитина - це лишень прикриття власної інфантильності
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
ще й з клона сама з собою балакає)))
Леди_в_ночи• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Я не знаю про який акаунт іде мова. У мене був тут акаунт багато років тому, але я не змогла пригадати пароль, і кодове слово щоб його відновити. Тому зробила новий.
я не знаю про який акаунт мова, але він в мене був
ага...
Небалувана Галя• 13 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
ще й з клона сама з собою балакає)))
Женщина,с вами все хорошо? Это вы тут походу сами с собой балакаете
Мусик Пусик• 13 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
а семья благополучная, что есть то есть)
Ну да: мамка с другим мужиком была, но ради счастья ребёнка вернулась в семью. Благополучие так и прёт изо всех отверстий.
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
женСЧина. не відволікайтесь, хваліть, хваліть автора, а то тема заглохне
Небалувана Галя• 13 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Я ору с вас
Спасибо что поднимаете настроение
Мусик Пусик• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Батько теж був з іншою. І що?
А с кем был ребёнок, остро нуждающийся в отце, в этой благополучной семье, пока мама и папа с посторонними дядями и тётями сношались?
Джем Шакіри• 13 января 2024
Я якраз отака дитина, заради якої моя мама намагалась зберегти сім´ю, в якій обоє моїх батьків були нещасливі.
Все закінчилося ну дуже погано. І для мене теж. Я не розумію, навіщо жити таким життям?
Воно ж не чернетка, яку можна переписати. Кожен день безцінний. А Ви, авторко, збираєтесь ще 10! років симулювати щасливу родину..
Для чого?