Булку Дай• 13 января 2024

Пральна машина

Дівчата , зламалася пральна машина, потрібно купити нову, порадьте модель , і чи варто брати 2 в 1 з сушилкою. Окремо сушилку ставити немає місця. Хочеться щоб і сушила , чи є така модель щоб якісно працювала
Мішечок щастя• 13 января 2024
Так сушильну можна поставити зверху колоною. Над пральною місця нема?
автор Булку Дай • 13 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Та ні, так не буду ставити, бо ванна кімната мала, не хочу нагромождать
Мішечок щастя• 13 января 2024
Ответ дляБулку Дай
Тоді не знаю. У нас стоять 2 електролюкс. А які гарні машинки 2 в 1 ніколи не цікавилася. До речі, на тижні кума купила також 2 окремі в маленьку ванну, поки не жаліється) У неї беко.