мимАпроходила• 13 января 2024
Порадьте, що приготувати з кусочків червоної риби.
Добрий вечір.
Подруга пригостила обрізками з хребта червоної риби. Розмір кусочків 1 см на 5 см самий більший. Кусочки чисті, без шкіри, хребта, одне м´ясо.
Ми люди з села, тому таке вперше будемо готувати.
Порадьте, будь ласка, що можна приготувати. Таке, щоб можна було і дітям 4 і 7 років.
Дякую.
мимАпроходила
• 13 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я запекаю со сливками и овощами. Потом варю спагетти и смешиваю. Получается по типу пасты
А які овочі?
Красота неземная• 13 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Десь грам 700
Ну вот вам правильно и пишут , сварите суп и всей семьей съедите.
НашлаПерепискуМужа• 13 января 2024
Ответ длямимАпроходила
А як з овочами запікаєте?
Режу кубиками перец,цукаты (их обжариваю сперва,а то потекут) добавляют яйцо,шпинат,приправы,все спешиваю и запекаю на 180% 40 минут
Розвідка Маші• 13 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Дайте рецепт будь ласка.
Беру готове тісто листкове. Пропасерувати шпинат кілька хв. на вершковому маслі. Рибку на шматочки, змішати зі шпинатом, викласти на тісто, заливка - вершків трохи змішати з яйцем. Зверху тоненький шар тіста, зробити кілька невеличких надрізів, змастити яйцем. 180 градусів, хв 30. Дуже смачно!
Можна й відкритий кіш
ЯспАкойнаЯ• 13 января 2024
Ответ длямимАпроходила
А як готується паста? Паста це ж макарони?
Так. Найпростіше, це цибуля, риба, вершки, вода + борошно, спеції. Пасерувати на вершкового маслі. Готову страву прикрасити сиром і зеленню.
ЯспАкойнаЯ• 13 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Десь грам 700
А, ну якщо 700 грам, то можна й салолити. Я думала, у Вас там зовсім трішечки.
Красота неземная• 13 января 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Цукаты?))
Красота неземная• 13 января 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ой цукини 😂
А я то думаю какой экстраординарный рецепт с цукатами😂
Пишу вірші, дорого• 13 января 2024
Я бы разделила на суп и на пирог.
Это вкусно и сытно
Сама завтра буду готовить салат с помидорами и рыбой.
Это вкусно и сытно
Мрію про пончик• 13 января 2024
Ответ длямимАпроходила
А які овочі?
Какие Вам нравятся. Можно перец сладкий, горошек, кольраби ( но это на любителя), цветная капуста, морковка.
мимАпроходила
• 13 января 2024
Дівчата, дуєе дякую всім за поради і рецепти!
Мирної ночі!
ПАЦАНКА О• 13 января 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я бы разделила на суп и на пирог.
Это вкусно и сытно
Можна рецепт салату?
Пишу вірші, дорого• 13 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Можна рецепт салату?
Он на любителя,просто самый любимый у сына
1 слой отварной карт тонкий слой
Рыба кубиками соленая или малосольная+немного репч или зел лука
Сыр сливочный мягкий по типу филадельф(можно пропустить)
Яйца на терку отварные слой
Твердый сыр слой
Помидоры кубиками с луком слой
Слои перемазать майонезом
1 слой отварной карт тонкий слой
Яйца на терку отварные слой
Твердый сыр слой
Помидоры кубиками с луком слой
Слои перемазать майонезом
миссДавеча• 13 января 2024
З обрізків червоної риби, котлетки ще можна приготувати. Дуже смачно, і дітям також підходить. Готуються дуже швидко.
М‘якоть риби (без кісток і шкіри!) дрібно посікти ножем (на шматочки менше 5 мм), приправити (сіль, перець, кріп і суміш приправ для риби), додати яйце і пару ложок борошна, перемішати. Викладати ложкою на добре розігріту сковорідку з невеликою кількістю олії. Приблизно через 2 хвилини перевертаємо (щоб підрум’янилися), жаримо з іншого боку ще біля 2 хвилин і готово. Подавати можна з гарячою вареною картоплею або на канапках піджареного хліба. Соус підійде майонезний з травами («Remoulade”), або «Тисяча островів».Смачного!
Ms. Android• 13 января 2024
я люблю суп.
варим рыбу. потом туда картошку, морковку кубиками и цветную капусту.
в конце неиного сливок и потереть плавленый сырок
Мания-Величия• 13 января 2024
Рибну юшку - ставите воду , туди картоплю кубиком, на сковорідці підсмажуєте цибулю з морквою і перекладаєтему каструлю, я люблю туди ще корінь селери і петрушки в засмажку додати, потім кладете шматки риби, сіль, перець і до готовності, подавати з зеленню і лимоном.
Можна пасту - обсмажити цибулю, туди шматки риби, потім додати вершки, я ще люблю шпинат і трохи помідорів чері половинками, кілька хвилин протушкувати разом і додати готову пасту.
Заела_пластинка• 14 января 2024
700 грамів таких шматочків можна розділити на дві, а то й три страви.
Рибний суп, наприклад класичний з рисом. Це смакота! Туди піде жменька тих шматочків. Рибні супи «люблять» коренеплоди, такі як корінь селери, пастернаку. А чи ви любите, то самі дивіться. Я варю овочевий бульон і рибу додаю у такому форматі як у вас, останньою.
Друга страва смачна й поживна - рибний відкритий пиріг який наливають тарт або кіш. Ліпите тісто пісочне будь яке (я роблю на сметані і з дуже холодним маслом, яке натираю на тертку, на 1 жовтку сирому, без білка), охолоджуєте, розказуєте і кладете в форму з бортиком саме лиш тісто, штрикаєте вилкою і 20-25 хвилин випікаєте основу під пиріг. Трохи тіста в холодильнику лишаєте зробити решіт очку потім. Для начинки обсмажуєте півкільцями тонко цибулю на вершковому маслі, додаєте вашу рибу, можна ще гриби або шпинат, теж дуже смачно і це начинка пирога. Викладаєте, зверху трохи тертого сиру, заливку я не роблю, але можна в смачно (сметану з яйцем збили, спеції - от вам і заливка). І з залишків тіста робите решіточку. Випікаєте 20 хвилин при 180С.
І ще можете хоч маленьку жменьку засолити і дітям та собі зробити тартар з соленої рибки на гарячу грінку чи гуакамоле (це авокадо+лимон+сіль+ оливкова олія і розчиняти вилкою в на мазку, я ще додаю ложечку соленої риби дрібно посіченої і це дуже смачно і с такому вигляді навіть маленька ложка дасть смак і аромат тій же грінці)