bestmama• 20 февраля 2014

Метро заработало. Только что говорили по 11

evgesha2208• 20 февраля 2014
Да так и есть вот инфо -До уваги пасажирів!

Київський метрополітен відновив роботу станцій та рух поїздів.
Зачиненими для входу й виходу пасажирів залишаються всі пересадочні вузли та станції «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Театральна», «Золоті ворота», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Поштова площа», «Арсeнальна». Поїзди слідуватимуть повз ці станції без зупинки.
Станція «Вокзальна» буде зачинена для входу пасажирів та працюватиме лише на вихід. Поїзди на цій станції зупинятимуться для висадки пасажирів.
Київський метрополітен звертається до пасажирів із переконливим проханням зберігати спокій, дотримуватись громадського порядку та Правил користування метрополітеном під час поїздки в метро.
Перепрошуємо за тимчасові незручності.

SHKVARUN• 20 февраля 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-346851