Метелик• 14 января 2024

Не можу знайти чоловіка, який би заробляв більше за мене. Хоча дохід не космос

Заробляю 55 тисяч оф зарплата+10 додатково. Всі побачення чи навіть початок стосунків йдуть в мінус, бо мій режим життя то недоступно для тих, з ким будую стосунки чи починаю спілкування.
Дівчат, хто був в такій же ситуації, як ви її вирішили? Опустили свої запити чи вдалось все таки знайти чоловіка, який з вами «на одній хвилі»?
Подтяжка• 14 января 2024
А я не можу зустріти чоловіка щоб член стояв, всі імпотенти або склростріли, або кунілизаки. От де печаль, а ви зі своїми грошима!

Salsa-24da• 14 января 2024
Військового шукайте
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляПодтяжка
Просто до інтиму не доходить .
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Автор, спробуйте одразу призначати побачення у фешенебельних ресторанах, зекономите свій час
Та я не проти і кави при першій зустрічі. Бо навіщо чоловік буде на мене витрачатись, якщо ми один одного не зацікавили. Але при подальших зустрічах не хочу я в 30+ лише з кавою в парку гуляти .
Скорая помощь• 14 января 2024
В Украине не нашла , нашла когда
1) выехала
2) и при этом мои доходы снизились в двое
Семенівни сусідка• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
От не погоджуйтесь, не давайте хибних надій, відсіюйте одразу. Хай витрачаються
Скорая помощь• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я искала ранее от 100 тыс доход , сейчас у мужа 250 тыс ☺️но это теперь совсем немного относительно иной страны
Скорая помощь• 14 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
За два года было два супер свидания , в плане шикарного ресторана , и красивого букета , два из 150 😅😅готовьтесь
Бензопирен• 14 января 2024
Я вийшла заміж за студента. Студенткою.
В шлюбі 25 років.
І за цей час наші заробітки мінялись місцями не раз. І що?

Вапщета• 14 января 2024
Автор, а кем Вы работаете?
Семенівни сусідка• 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Краще менше, але краще
Скорая помощь• 14 января 2024
Самое запоминающее , он звонит и говорит , давай встретимся сегодня на кофе 😅я заеду
И привозит готовое кофе из мака и сидим пьем в его машине 😄😄😄
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляБензопирен
Я вийшла заміж за студента. Студенткою.
В шлюбі 25 років.
Мені не 20 років. От і то.
Бо коли люди виходять в 20 років заміж, то починають з одного рівня і розвиваються з 0. А в 30+ це вже сформовані особистості.
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляВапщета
Автор, а кем Вы работаете?
Керівник відділу.
Бензопирен• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Мені не 20 років. От і то.
Звісно.
Але життя довге. Не варто відмовлятись від людини лиш через його менший заробіток. Якщо він вам подобається, звісно.
Я до цього веду
Скорая помощь• 14 января 2024
Я думаю вам мужик и любовь не нужна , вот вы его и не встречаете . Вы сильная и у вас все есть , а мужчины любят слабых и помогать . У меня это сработало как раз , он появился когда я готова была просто любит
Вапщета• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Керівник відділу.
А у Вас пунктик, если 64500 грн зарабатывает, то уже не подходит?
Допустим, встретите хорошего для Вас во всех отношениях мужчину, но он зарабатывает меньше, допустим 30000грн, то всё?!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 января 2024
В мене невелика ЗП
Але є пасивний дохід

Чоловіки траплялися різні. Але якось я вміла фільтрувати.
От наприклад, один доволі симпатичний. Домовилися про зустріч, пішли в парк. Гуляли часа 2, така цікава розмова у нас була.

На друге побачення він запросив на каву.

А потіс - стосунки. Все кльово. Допомога, повага. У хлопця 4 квартири. Кандидат наук.
Але скромний та тихий.

Якось сказав що я не така як всі - всім давай ресторани та подарунки. Але він не готов отак одразу всім та кожній.

Мені він сподобався і без квартир.

Ще один був, теж кльовий. Теж з офигенною освітою. ЗП невисока, бо він людина науки. Але крім того у нього був свій бізнес, досить непоганий та з нормальним доходом.

До речі я так само самодостатня, але нікому ніколи нічого не розповідала. Нашо мені це комусь доводити? Хай в мені бачуть жінку перш за все, а не ’активи’
Полюю на дрони• 14 января 2024
Ну так всегда было и будет - люди выбирают либо любовь\семью, либо карьеру\заработок, что бы было и то и это - это для лохушек.

Скромняшка• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Ні. Банально для мене нормально при зустрічі сходити в ресторан, на якийсь цікавий майстер клас, побувати на концерті. І то не формат першого
-другого побачення. То формат постійно. А більшість бажають вийти на каву в кавʼярню, а далі домашній режим без витрат.
Норм план. Что вас не устраивает? Или ресторан - обязательный пункт программы для вас?
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
А я вам розкажу, як це виглядає в 30. Приїжджаю на побачення в кавʼярню на машині.
А мій опонент на маршрутці їхав купу часу, злий як чорт і скаржиться цього не знаючи, що ці жінки за кермом, то дно. Що машина в місті то невигідно, бо за таксі дешевше платити. От мовляв він читав якусь статистику скільки витрат йде на машину і кожна машина ламається. А його колишня дружина цього на рахує, от така сяка.
Мені вже неловко. І я не в своїй тарілці, хоча їжджу не на чомусь вау.
По молодості він може теж не був таким злим на весь світ. І може б досяг чогось, якби поруч була жінка, яка підтримувала. Так само як і в молодості це могла бути мила розмова за щось нейтральне, а не злість на весь світ через маршрутку.
Скорая помощь• 14 января 2024
Поделюсь советом , спрашивайте у мужика
Кого он ищет в женщине
Любовницу
Домохозяйку
Партнера - это ваш вариант 50 на 50
Скорая помощь• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Ну и он хочет любви же, ищите уровнем выше
Гольф клуб, выставки , машины дорогие , семинара , картинные галереи , если умная то игры интеллектуальные .
ЗаведУющая• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Бо вільні, то мої друзі, яких знаю купу років. А не нові люди.
Ой,то може в вас є цікавий друг ,десь 38-43 рочків?😁
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Ой, авторе...
Я написала мій досвід

Зараз пригадала як моя знайома ходила на побачення. Він її в парк - а вона на каблуках, ходила, а потім шкандаль закатила, мовляв я хотіла в ресторан, а не мерзнути

Ну чоловік більш до неї не дзвонив. То не випадкове знайомство, то серед своїх так би мовити зісватали.

В моєму розумінні вона як істеричка - чого ти поперла на каблах в парк? Чоловік може не такий голодний як ти. Може він дійсно хотів прогулянку, а потім...

В мене завжди багато було пропозицій. Я ніколи не цікавилася рівнем доходів, але бідних не було. Були дійсно гарні, щедрі, хоч і по парках вигулювали
Фея_3уровень• 14 января 2024
Скажу так: ви мені дуже сподобалися тому що те як ви пишете мені треба повчитись. Ви самодостатня і знаєте чого хочете. Яку пораду дали б собі в 27 років? Хочу чогось від вас сьогодні навчитись!
Скромняшка• 14 января 2024
Ответ дляvikohka
что можно есть на 15 000? не обьестся?
В одиночку - вполне.
Несу пургу• 14 января 2024
Ответ дляБензопирен
Я вийшла заміж за студента. Студенткою.
В шлюбі 25 років.
Коли люди одружуються ще студентами,то вони разом дорослішають та ростуть професійно, а коли жінка вже сформована як особистість, то в неї інші вимоги та захоплення, як на мене це очевидно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
На таке не йдіть

Бо може чогось підсипати. Це може як паранойя виглядає, але. Я ніколи не візьму напій, який не при мені зробили.
Скорая помощь• 14 января 2024
Мои два друга хороших нашлись тут, дружим до сих пор , очень много умных , но и запоминают и выделяются там умом и эрудированность