Метелик• 14 января 2024

Не можу знайти чоловіка, який би заробляв більше за мене. Хоча дохід не космос

Заробляю 55 тисяч оф зарплата+10 додатково. Всі побачення чи навіть початок стосунків йдуть в мінус, бо мій режим життя то недоступно для тих, з ким будую стосунки чи починаю спілкування.
Дівчат, хто був в такій же ситуації, як ви її вирішили? Опустили свої запити чи вдалось все таки знайти чоловіка, який з вами «на одній хвилі»?
После шести ни-ни• 14 января 2024
Ответ дляБензопирен
Звісно.
Але життя довге. Не варто відмовлятись від людини лиш через його менший заробіток. Якщо він вам подобається, звісно.
Я до цього веду
Я была так же наивна,как и вы.
А сейчас, в свои 40, понимаю, что автор права на 100% .
Как бы у тебя не играли гормоны по отношению к нищеброду - не надо делать резких движений. Ну, пусть будут свидания, секс - если уж прям тебе кажется , что вы родственные души и вот это вот все.
Но никаких замужеств, общих детей и совместной собственности. Развод неизбежен и он дорого обойдется.

После шести ни-ни• 14 января 2024
Ответ дляВапщета
Это да, но тут мужчина оценивается, как счёт в банке и точка...
Мужчина оценивается как не дебил и не лентяй. К этим качествам обычно прикладывается счёт в банке. Думаю, золотая молодежь (чьи-то богатые дети) автора не очень интересует.
Мочалкин блюз• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Ні. Банально для мене нормально при зустрічі сходити в ресторан, на якийсь цікавий майстер клас, побувати на концерті. І то не формат першого
-другого побачення. То формат постійно. А більшість бажають вийти на каву в кавʼярню, а далі домашній режим без витрат.
Ну мій чоловік був у форматі економії, зараз заробляє в п’ять разів більше за мене. І таке буває, правда з грошима і характер став гірше чи з віком
Н@Диете• 14 января 2024
Мужчина,который хорошо зарабатывает,как правило ищет не себе подобную,а просто женщину,умеющую дать душевное спокойствие и получить восхищение от нее,а автор скорее этого давать не собирается
Море_море_я_скучаю• 14 января 2024
Ответ дляН@Диете
Неправда, умный и богатый мужчина ищет себеподобную, потому что при общем высоком доходе они смогут намного больше нежели он сам. То в прошлой жизни были принцы и нещебродки , сейчас другое время.
Фісташкова кава• 14 января 2024
Ответ дляvikohka
что можно есть на 15 000? не обьестся?
Та ні, на все вистачить, от-от ламборгіні купить)
Фісташкова кава• 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Представьте
Вас завтра уволят и новой работы на будет
Вы какого мужика искать будете ?
Розумній людині то не загрожує.
Прагматик флегма• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я і написала, що зарплата не велика.
Їжджу в відпустку відпочити, а не знайомитись з кимось.
Ходжу в зал, кіно, на майстер класи, концерти. В кафе не лише каву випити, а й просто пообідати, бо не завжди є час та бажання готувати.
А трапляються чоловіки, які сидять вдома, а вийти, то максимум на каву витратитись.
Мой сын вот тоже сидит дома,работает дома,заказывает еду домой,вроде в зал ходит,на массаж,не знаю как сейчас,если куда то поехать -такси.Время такое,если не хочешь на фронт....поэтому сильно не не погуляешь.Да,зарплата где то за 100 тыс.ему 28 лет.С девушкой своей познакомился в другой стране,они там вместе работали,там и начали встречаться.В Украине она не работает,потому что нет пмж,но живут вместе ,их устаивает ,ну и она не меркантильная,помоему.
Впораюсь зі всим• 14 января 2024
Ваш високий дохід є і вашим прокляттям. Якби ми не говорили про рівноправя, його немає. Надто незалежна жінка в стосунках є важкою. І вона теж хоче щось мати з тих відносин, що б тішило її як жінку. Знаю по собі, що якщо я справляюсь з життєвою ситуацією без допомоги чоловіка, то навіщо він мені тоді? Жінка вкладається у відносини завжди більше, особливо емоційно. Чим це можна компенсувати? Як правило, матеріальним достатком, який пропонують чоловіки. А тут ви, така вся в грошах...що вам може запропонувати молодий чоловік? Шукайте серед розлучених старих мільйонерів. Не факт, що вони шукають таку незалежну жінку, а не просто жінку для налагодження свого особистого комфорту.

Всех анонимов аноним• 14 января 2024
А вы уверены что мужчина с доходом большим чем у вас, хочет себе ровню, ведь если он получает 80+ он может найти девушку с меньшим доходом чем у вас, но с другими качествами (физика или характер), все равно ему платить что за вас что за нее, но кто из вас будет более благодарен вы или девушка которая еще не посещала таких ресторанов или заведений. Он испытает от нее чувство радости и благодарности более интенсивное. Так что мое мнение вы со своим доходом ищите мужчину за которого вы можете заплатить и получите от его компании удовольствие, т.к. в противном случае ваши поиски могут продолжаться долго и не увенчаться успехом.
Банка з медом• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Є, але з дружинами) або суто в якості друзів, колег.

Знайомства тіндер, Баду, раніше просто в кавʼярні могли взяти номер або випадкові зустрічі.
Сделайте себе дорогие качественные фото, в определенном образе, которые вместо вас скажут мужчине, что вы девушка зажиточная. Любите хорошие дорогие места. Возможно таким способом удастся отсеять малоимущих.
60 метрів сметани• 14 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Автор ,Вы знаете я Вас прекрасно понимаю ,но думаю планку снижать точнее не стоит. Не нужен Вам мужчина которого ещё и содержать нужно, а рано или поздно к этому прийдет. Я была чуть в другой ситуации и разница в зарплатах не особо критичная ,но люди не способные зарабатывать влекут за собой массу проблем. Там дело даже не в деньгах ,мышление другое ,взгляды на жизнь.
Поддерживаю
Автор, вряд ли вам 22-23 года, когда важнее на перспективы мужчины смотреть. После 30 все уже ясно и понятно.
В идеале вам нужен тот, кто намного больше вас зарабатывает.
viter33• 14 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Військового шукайте
100%!!
Буде цілодобово з автором по стендапах та коміках ходити!!))
viter33• 14 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ой, авторе...
Я написала мій досвід

Зараз пригадала як моя знайома ходила на побачення. Він її в парк - а вона на каблуках, ходила, а потім шкандаль закатила, мовляв я хотіла в ресторан, а не мерзнути

Ну чоловік більш до неї не дзвонив. То не випадкове знайомство, то серед своїх так би мовити зісватали.

В моєму розумінні вона як істеричка - чого ти поперла на каблах в парк? Чоловік може не такий голодний як ти. Може він дійсно хотів прогулянку, а потім...

В мене завжди багато було пропозицій. Я ніколи не цікавилася рівнем доходів, але бідних не було. Були дійсно гарні, щедрі, хоч і по парках вигулювали
Наперед треба домовлятися про формат та місце побачення
Щоб не було неприємних сюрпризів
Мати тріля• 14 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Авторе, ви якось дуже вип,ячуєте свої фінансове становище.

Мені то що - то ваше життя, ваші стосунки, або їх відсутніть

Ну і що що у вас авто? Ну і що? В мене були різні часи. І в чоловіків так само можуть бути різні моменти.

От зараз я взагалі пішки. Продала свою автівку. Мені потрібно житло за кордоном. Тому ’зуби на полку’ та не трачу зайвого.

А хтось, такий як ви подумає - ой, ніщебродка. Авто немає, ходить пішки, економить.

’Вещи не такие, какими кажутся’. Я ща зараз отримую освіту в одному з найкрутіших універів (ні, не України) - мене ресторани взагалі не цікавлять. В мене такі одногрупники - так само пішки, ніяких ресто, але які ж воні ресурсні!!!!
Ваш пример вообще автору не к чему
Мати тріля• 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
А если найдите от 65 000 и выйдете замуж. ? А он потеряет все или инвалидом станет
Думали что делать будете ?
У меня муж очень хорошо заработывал, сделал операцию и сейчас не может толком ходить, осложнения,задели нерв и его под шумок сокращают. Вот и пример наглядный....
Мати тріля• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Не всі в 30+ сідають в режим робота/будинок) якщо ви інертні і вам це нормально, то це не норма для всіх.
Сколько Вам точно лет?
viter33• 14 января 2024
Ответ дляН@Диете
І на років 10+ молодшу та симпатичну. І байдуже -яким стендапами/коміками вона захоплюється.
Виняток - якщо зі студентства разом ’ставали на ноги’
viter33• 14 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ні.
просто молоду і красиву

Баба_Воля• 14 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ой, авторе...
Я написала мій досвід

А мені таке дивне при нормальному рівні доходів. Я навіть з друзями - чоловіками завжди зустрічаюся за сніданком /обідом /вечерею в ресторані, а потім, як є настрій й погода хороша, то можна й прогулятися. Й якщо я не голодна, а людина, з якою в мене зустріч, хоче поїсти, то я замовлю собі напій й щось легке, а не скажу : пішли гуляти в парк, потім вдома будешь їсти
Фісташкова кава• 14 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та нафік він такий в принципі потрібний вбогий, щоб за нього ще платити
Анонимарик• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Просто до інтиму не доходить .
Ви ще трошки пошукайте багатого, а потім через пару рочків в свої 40+ будете шукати хоч не імпотента)))
Баба_Воля• 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Представьте
Вы какого мужика искать будете ?
Почему не будет?
Баба_Воля• 14 января 2024
Ответ дляТа легко!
Вам точно 30+? Рассуждаете как малолетка. Если вам семью, то выпить кофе узнать друг друга и потом «домашний режим» для мужчины нормально. А вы хотите чтоб вас кружили, в рестораны водили, подарки дарили будто вам 20. Те, кто с более высоким доходом 30+, хотят кружить 20летнюю. У меня возраст, доход, все как у вас так вот на работе все женаты на девушках 5-10 лет младше.
Не для всіх нормальний домашній режим. Ми з чоловіком більше 20 років разом, слава богу ніякого домашнього режиму в нас немає. Часто ходимо в якісь цікаві заклади, в кіно, театр, на концерти, подорожуємо..
Працівниця року• 14 января 2024
Вот у меня подруга не может найти, у нее доход больше 350 тысяч в месяц (мы в одной фирме работаем, у меня меньше). Так ей нужен какой-то CEO как минимум, вот где сложность. А 65, мне кажется это нормальный доход, даже если у мужа будет меньше - не критично, потому что уровень один у вас, все равно будет.
Щедрик• 14 января 2024
Скільки Вам років?
Фісташкова кава• 14 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Почему не будет?
Тому що вона мислить крітерями власної нікчемності.
Файно Замало• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Автор. В нашій країні,на жаль, 1,5 штуки баксів великі гроши, на відміну від Совєтчіци. В таких чоловіків великий вибір дівчат/ жінок 18+ на будь який смак. Сама з цікавістю спостерігала за подружками дочки по інязу і їхніми спробами зачепитись за столицю.
Щедрик• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Дякую за відповідь. А то всі сприйняли цю тему неначе якийсь стьоб. Хоча в мене немає космічних запитів. Якби мені було 20 років, то звичайно ходила б на побачення і ні за що не думала б, бо обоє лише б починали свій шлях та це простіше. Але коли вже 30+, то все інакше.
Тю, так Вам вже 30+, то Ви вже старенька для таких вимог.
Файно Замало• 14 января 2024
Ответ дляТа легко!
++++ Странно,что автор вроде умная,а не понимает,что ей светит мужик 45+ с бекграундом. Успешньій 35 летний женитсяна 25 летней.