марина-3e05• Изменено 14 января 2024

червоні пʼятна по тілу

декілька червоних пʼятен по тілу, також суха та червона шкіра на сгибах пальців правої руки, які іноді трішки печуть. і взагалі трапляється зуд по всьому тілу. чи може бути це аллергія на ворміл?
Без комплексів• 14 января 2024
Одновременно появилось с приемом?
автор марина-3e05 • 14 января 2024
Ответ дляБез комплексів
Одновременно появилось с приемом?
спочатку ні, на третій день лікування почався зуд. я попила декілька днів біле вугілля, стало краще. але вчора помітила що зі шкірою щось не так. і здається що сьогодні стало гірше
Федорино Горе• 14 января 2024
Вам в попередній вашій темі писали вже, що ворміл дуже токсичний. Може бути від нього.
автор марина-3e05 • 14 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
типу побочки чи алергії?
Федорино Горе• 14 января 2024
Ответ длямарина-3e05
типу побочки чи алергії?
Типу отруєння мертвими глистами якщо вони у вас були, типу навантаження на нирки і печінку і як наслідок збій в їх роботі. Може і алергія, взагалі то бажано до лікаря звернутися
Тролю як можу• 14 января 2024
Ответ длямарина-3e05
типу побочки чи алергії?
Так, інтоксикація у вас, схоже
Можливо, через розпад залишків гельмінтів, окрім вормілу
Пийте багато води (2-3літри), гепатопротектор та антигімтамінне дитині призначали
младокошкина• 14 января 2024
Господи, автор, вам самій ті п´ятна очі не ріжуть? Плями