Трохи злякана• 14 января 2024

Вы счастливы в личной жизни?

Если нет, то почему?
Результат:
вже голосів: 86
30 (34.88%) Да
29 (33.72%) 50/50
27 (31.4%) Нет
бЭйбА• 14 января 2024
Ну,автор, счастье- это слишком сильная эмоция,чтобы длиться долго. Возникает периодически. Главное в отношениях покой и воля, не эйфория,которая ну очень быстро проходит

Джинци на Флісі• 14 января 2024
Вышла из неудачного брака.
Вполне счастлива)
язззззь!!!• 14 января 2024
А мнение счастливых не спрашиваете?
Как по мне то, ваш вопрос лучше счастливым задать и читать позитивные отзывы
Джинци на Флісі• 14 января 2024
Ответ длябЭйбА
Согласна.
Основа счастья - это спокойствие и уверенность в завтрашнем дне, со своим партнёром.
И_В_офигительных_штанах• 14 января 2024
Нету ее. Несчастлива.
КараПузовна• 14 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
А мнение счастливых не спрашиваете?
Як там у Толстого, що всі щасливі сім‘ї однакові, а кожна нещасна, нещасна по-своєму
празники не помню• 14 января 2024
Ответ длябЭйбА
Хіба шастя - емоція? Щастя це стан.
Слобожаночка• 14 января 2024
Нет. Потому что у меня нет мужчины
ЧупакабраЗеБест• 14 января 2024
лично я да, а вам зачем?

Невловимий Джо• 14 января 2024
Немає особисто життя, тоді як відповідати - ні?
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ви краще міені,для початку,скажіть що таке це щастя?Це в вашому уявленні бескінечний потік ейфорії,чи відчуття бескінечних оргазмів,яке ніколи не припиняється?Давайте спочатку зрозуміємо,що для вас є щастя.
Сито для думок• 14 января 2024
Я в тюрьме, здесь сплошная личная жизнь.
бЭйбА• 14 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Хіба шастя - емоція? Щастя це стан.
Да, счастье - это очень сильная позитивная эмоция, от которой и сердце стучит в горле, и дыхание перехватывает, и слезы могут быть.
ennSe• 14 января 2024
немає лічної жизни і не було ще. я щаслива сама, з періодичними всплесками різноманітних ємоцій. якщо б мені було зараз хоча б 30 , то я б була щаслива , бо я не встигаю багато ще зо зробити в житті
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ длябЭйбА
Не може стучать в горле,бескінечно.Тому що кожен день різний.В один день,більше щастя,в інший менше,а в ще якийсь його зовсім мало.Тому,коли питають - як справи,говори,по різному.
бЭйбА• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Да, не может. Поэтому счастье- это минуты, а спокойная приятная жизнь- это другое
Іллюха Перчик• 14 января 2024
А якщо ви називаєте щастям той викид гормонів,який стається в перших декілька місяців,то це теж проходяще.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ длябЭйбА
Топто,ви,так само як і я вважаєте,що питання потрібно було формулювати іншим чином?
Безпорадна Кроко• 14 января 2024
Счастье это когда парень мутит от 200к в это сложное время

Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Лев Толстой,це звичайно тяжке чтіво.Так само як Достаєвський.Хтось захоплюється,я не можу.
АфродитаПетровна• 14 января 2024
Розлучилася,стало значно краще.Ну,зіпсовані нерви і час не повернути,але,думаю,з часом ще стане краще.
бЭйбА• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Да, ’довольны ли вы своей личной жизнью’ и пр
Пищалка• 14 января 2024
Кто сказал ’Котики’?!!!
Звоночек• 14 января 2024
Раньше думала, что нет, а с годами поняла, что счастлива
Пушап Мі мі• 14 января 2024
Ответ дляennSe
А скільки вам зараз?
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Маючи достаток,ви хоча б зможете не робити те чого робити не хочете.Але я не вірю в те,що б міцні і щасливі відносини,будувалися тільки на цьому стовпі.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляennSe
Скільки вам років зараз?
бЭйбА• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Вообще не факт. Кто обеспечивает достаток, тот и устанавливает правила. А совпадут ли эти правила с желаниями зависимой стороны- большой вопрос
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ длябЭйбА
Ну так.Якщо чоловік забеспечує достаток то він голова в родині це однозначно,а якщо жінка не погоджуєтся з цими правилами і починає розповідати та насаджувати свої бачення і вести війну проти чоловіка то цей СТОВП,який називається достатком,не втримує цього ’дому’.Так що гроші,це важливо,це є одним з елементів міцного фундаменту але не ключовим.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ длябЭйбА
В нас в Україні 90% розлучень із достатком і без достатку.Це однозначно не є ключовим.Основною бідою,як я вважаю є темнота та неосвідченність а також нульове виховання майбутніх членів сім´ї.Том,ці сім´ї не витримують ніяких випробувань і сипляться,хто через рік,хто через два а хтось і через місяць.Не та ’закваска’,’тісто’ погане виходить.